Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

grazia
no witam
w ogole nie zmrozylam oka ;( chyba sie zaczyna u mnie albo tylko tak o moje cialo sobie zartuje ze mnie... cala noc co 2 minutki do kibelka , skurcze jakies takie nieregularne ale tak cholernie bolesne ... a czop to normalnie wylewa sie ze mnie...

qrde ja to nie wiem jak z tymi wodami plodowymi jest ja mam wrazenie ze sie sacza ale czy to to czy poprostu juz mi cewka moczowa szwankuje eh ....

dzisiaj wizyta u poloznej moze ona cos mi doradzi ... bo zeby te skurcze jakies takie mega bolesne byly to raczej nie.... ale meza do pracy nie poslalam tak na wszelki wypadek hehe

co do wod tez mam takie wrazenie....

gdzies czytalam ze jak na stojaco nie leci a na lezaco tak to moga byc wody plodowe.... ;p

grazia ... czop ?? moze po prostu masz takie mocne uplawy ??

Odnośnik do komentarza

ja dzis tez jestem normalnie jak z krzyza zdieta...

porobie co mam zrobic ..nawet nic nie sprzatam dzis i jak ai pojdzie do pracy to chyba utne sobie drzemke....

wogole cos mnie brzuch pobolewa... :/

tinka... daj nalesnika :) zjadla bym z jabluszkiem na cieplo lub z dzemikiem :D

kurcze tez musze porobic przelewy ale jakos nie moge sie za nie zabrac ;p

Odnośnik do komentarza

maritka45
witam po wyjątkowo przespanej nocy:))) Tylko jedna pobudka, normalnie szok!!!! Może organizm zbiera siły na poród?!!! Ale narazie nadal cisza... poza tym, że brzuszek mam bardzo nisko, nic się nie dzieje.......

takiej to dobrze....

no a ja z tego co wiem to oni mojej mamie ...ani tesciowej brzuszek sie nie obnizyl... wiec nawet nie oczekuje na to....

bosz dziewczyny ..ale mnie dzis zgaga meczy... zawsze meczyla tylko w nocy a dzis... tragedia!!

ide mleczka sie napic moze pomoze ....

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny!! U mnie bez zmian, ale noc mialam jakas tragiczna co chwila siku, i brzuch mnie bolal, a w ogole wczoraj to czulam sie beznadziejenie slabo mi bylo, jakies drzenie odczuwalam, glowa mnie bolala i niedobrze mi bylo, brzuch sie napinal co chwila ale nie tak bolesnie, a na dodatek to moj maly wczoraj chcial chyba wyjsc mi bokiem bo tak szalal jak nigdy nie wiem co mu sie stalo!!???:36_19_2:

A co do Asika to pewnie juz urodzila!!

http://www.suwaczek.pl/cache/11d7c04919.png http://s2.pierwszezabki.pl/013/0133599b0.png?2108
http://www.suwaczek.pl/cache/6c665484db.png

Odnośnik do komentarza

Justyna848
Witam dziewczyny!! U mnie bez zmian, ale noc mialam jakas tragiczna co chwila siku, i brzuch mnie bolal, a w ogole wczoraj to czulam sie beznadziejenie slabo mi bylo, jakies drzenie odczuwalam, glowa mnie bolala i niedobrze mi bylo, brzuch sie napinal co chwila ale nie tak bolesnie, a na dodatek to moj maly wczoraj chcial chyba wyjsc mi bokiem bo tak szalal jak nigdy nie wiem co mu sie stalo!!???:36_19_2:

A co do Asika to pewnie juz urodzila!!

o jak bym o sobie czytala.. ostatnio czuje sie tak samo...

Odnośnik do komentarza

Justyna848
Ale pierwszy raz tak beznadziejnie i czuje sie strasznie niewyspana przez to!! a dzisiaj z Bartkiem jedziemy kupic wozek, mam nadzije, ze to mi doda troche energii!!

no pewnie ze doda ci energi....

ja to ledwo dzis chodze.. tak mnie brzuch pobolewa... juz wczoraj rozmyslalam czy nie jechac na izbe przyjec...dzis to ja nie wiem co to bedzie... ide sie polozyc...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...