Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

renka32
Nusia ty jak robiłas badanie na holestoze to co konkretnie bo jutro chyba zrobie sobie prywatnie bo sie martwie!!! tak ten brzusio swedzi

renko na cholestaze robi sie badanie z krwi na próby wątrobowe, ale z cholestazy swedzi całe ciało. jak sie martwisz to zrób to , ja robiłam i płaciłam jakies 8 zł.

Nusia co do zgagi ja jak juz nie moge wytrzymac to biore ten słaby ranigast. pomaga nie od razu ale na długo. kazdy lekarz mowi co innego , jeden ze mozna drugi ze nie, moja kolezanka brała cała ciaze i ma zdrową Lenkę wiec mysle ze raz na jakis czas przez zgagowy kryzys nie zaszkodzi, jak sie boisz to weż pół tabletki. ja jak juz nie moge wytrzymac w nocy to biorę.

Muszę się pochwalic :) zrobiłam kupkę ;) hehe

Ja tez oglądam brzydulę jak na nią trafie bo w wiekszosci zapominam :) razem z męzem sie wciagnelismy bo nic innego o tej porze nie ma.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

tinka_20
W skrocie przeczytalam, ale opiero wrocilam do domu i ledwo zyje.
Nawet czlapac juz nie mam sily.....
Wozek zarezerwowany i wanienka przywieziona......jestem juz prawie gotowa do przyjecia malucha....

skad ty kobieto bierzesz tyle sily.... ja ledwo z wyrka sie do kibelka zwlekam a ty tyle lazisz i lazisz....

wlasnie ledwo z wanny udalo mi sie wyjsc...

Odnośnik do komentarza

tinka_20
Wiesz Nusiu sama nie wiem, choc juz ostatnio to sie smieje, ze w samochodzie urodze. No ciagle mam cos do zalatwienia, zrobienia itp. Ale wieczorem jak dotarlismy do tesciow to juz ledwo zylam. teraz odpoczelam troszke i od nowa mam sile i energie.

no no... naprawde ... vedziesz tak ganiac to faktycznie w aucie urodzisz.. :auto: czego oczywiscie ci nie zycze...

Odnośnik do komentarza

tinka_20
A tak wogole to teraz jestem na etapie wcinania wszystkiego co sie nazywa - slodyczmi. Do sklepu jak wchodze to od razu dzial slodkosci.Jak tak dalej pojdzie, to jeszcze przed porodem nadrobie pustymi kaloriami.

wstyd sie przyznac ale ja ciagle siedze w domu i wcinam cos slodkiego...nawet wychodzac na miasto biore cos na zab do torebki w razie czego :D :lizak:

Odnośnik do komentarza

aina83
Maritka a jak tam u Ciebie, masz juz jakieś objawy zbliżającego sie porodu?:) Bo ja nie, oprócz tego, że codziennie brzuch mnie pobolewa tak jak na okres. A poza tym dosłownie nic...

aina - u mnie cisza! Raz zdarzyły się skurcze przepowiadające, ale to jakiś tydz temu i od tamtej pory cisza. Przy pierwszym porodzie było podobnie - cisza, cisza... i dopiero 8 dni po terminie ni stąd ni z owąd w ekspresowym tempie zaczęo się od baaaardzo bolesnych skurczów:(:aj:

28 grudnia skończę 2 latka :)

BRACISZEK URODZI SIĘ 28 GRUDNIA 2008:))) :love_pack:

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=1430

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...