Skocz do zawartości
Forum

czy jestem w ciąży? :(((


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o mój wiek. Po prostu chciałam się dowiedzieć czy poza typowymi objawami jak mdłości itp odczuwa się np jakiś ból wpodbrzuszu czy coś w podobie. Teścik robiłam ale wyszedł negatywny. za 5 dni powinnam dostać @ i wtedy się okaże. Dzięki za pomoc. Do lekarza troszkę za wcześnie bo dwutygodniowej raczej lekarz nie wykryje i USG raczej też nie. No cóż - cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza

Kazda kobieta odczuwa ciaze inaczej.Niektore maja "normalny" okres itp.
Badanie beta HCG wykryje bardzo wczesna ciaze i jest duzo czulszy niz test ciazowy ktory czesto wychodzi negatywnie a ciaza jest, lekarz rowniez jest w stanie cos powiedziec gdyz jesli jestes w ciazy juz nastapily jakies zmiany w Twojej budowie tj.powiekszona macica.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ważne jest, jak ty to odczuwasz... ja "czułam się ciążowo" chociaz nie miałam mdłości i typowych objawów... po prostu wiedziałam. Zrobiłam test... wyszedł pozytywny, ale mało czytelny (myślałam, że nadinterpretuję wynik) zrobiłam drugi po trzech dniach, wyszedł negatywny... tuż przed spodziewanym okresem zrobiłam test trzeci, wyszedł pozytywny. W związku z plamieniami lekarka po tygodniu od ostatiego testu (USG wyszło mało przekonująco) zalecila mi zrobić badanie BHCG (z krwi, kosztuje ok. 30 zł) wynik mialam po godzinie i wiedziałam, że jestem w 4 tygodniu ciąży (można to odczytac ze stężenia BHCG). Powodzenia, daj znać... Pozdrawiam wszystkie oczekujące...

http://www.suwaczek.pl/cache/545ce0df7a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4eb0aee931.png
+28 kwietnia 2008 Julcia wróciła do Nieba:Aniołek:

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to jeszcze duzo za wczesnie na test.Skad wiesz ze prawdopodobna ciaza jest 2-tygodniowa?Wiesz kiedy mialas owulacje ?
Pamietajmy ze w ciaze nie zachodzi sie w dzien stosunku.To troszke trwa podobno nawet do 5 dni.Test zrob po dniu spodziewanej @. Zreszta nie raz sie zdarza ze dopiero 3 czy 4 test pokazuje II.A praktycznie 100% pewnosci daje tylko test z krwi beta hcg.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...