Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ilona27

Nawracajace infekcje intymne :(

Rekomendowane odpowiedzi

Warto pomyśleć o leczeniu nie tylko siebie, ale i partnera. Też miałam niemały problem z nawracającymi infekcjami i zastosowałam rady z tego poradnika na zagojeni.pl i pozbyłam się tego problemu. Komfort życia od razu lepszy:) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie to też prawda ze jak się jest aktywnym seksualnie przy infekcjach najczęściej trzeba by też w leczenie wprowadzić partnera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27/8/2020 o 9:17 AM, malwa94 napisał:

no właśnie to też prawda ze jak się jest aktywnym seksualnie przy infekcjach najczęściej trzeba by też w leczenie wprowadzić partnera

Tzn??? Wiem, że choroby można przenosić, ale jeżeli chodzi o zwykłe infekcje to zazwyczaj problem przez uszkodzenie np. ścianki, a wilgoć tylko moga się np. drożdżakom rozwijać itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pieczenie, uczucie suchości, świąd, ból - ja uporałam się z tymi dolegliwościami dzięki kremowi intymnemu 
Vagisan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zocha52

Z doświadczenia wiem, jak infekcja intymna dokuczliwa jest. W takich chwilach chce się jak najszybciej pozbyć jej i dolegliwości z nią związanymi. Mi pomógł Octenisept. Z chwili na chwilę czułam się co raz lepiej. Wiedziałam, że ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze, ale nie sądziłam, że zadziała. Okazał się jednak skuteczny i na pewno gdy infekcja wróci, ponownie wyleczę ją tym preparatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...