Skocz do zawartości
Forum

Pokolenie rocznika '77 - łączmy się ;)


Asik

Rekomendowane odpowiedzi

hej Kobitki!

ale sie rozpisalyscie, u mnie czasu brak i nie nadazam :) fajnie tak posluchac o starszych dzieciach - wiadomo co czlowieka czeka :)

moja na szczescie wciaz przesypia nocki, tylko sie budzi czasami - nie na mleko ale cos jej sie pewnie sni i wybija z rytmu - wtedy popije herbatki pokreci sie, pojeczy i spi dalej tylko ze ja tak szybko potem nie zasypiam

Agnieszka ja tez sobie codziennie obiecuje ze pojde wczesniej spac i codziennie mi nie wychodzi :duren:

Odnośnik do komentarza

Zazdroszczę Wam! Ja jak przychodzi wieczór nadrabiam całą robotę (tę zawodową), bo w ciągu dnia mam czasu tyle, ile pośpi Mały, czyli max. dwie godziny. Raz na tydzień pozwalam sobie na wcześniejsze pójście do łóżka, gdzieś o 23.00. Tylko wtedy istnieje ryzyko, że mąż "będzie o coś nękał". :Padnięty:

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Widzę, że wątek się rozwija w najlepsze jak mnie tu nie ma :Smutny::Oczko:

Co do spania, to Mikołajek śpi ze mną w łóżku (karmię piersiąi jest mi tak wygodniej). Dzięki Bogu przesypia nocki od czasu do czasu dając znać, że chce sobie pojeść (nie budzi się tylko przez sen fuczy i szuka piersi).

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

ja wczoraj definitywnie odstawilam Ale od piersi, rano byly dąsy, ale jakos minelo, zobaczymy jutrzejszy ranek (tylko wtedy karmilam ALe ostatnio), wiec trzynajcie kciuki

Regina- przesylam fluidki, Ty pracusiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...