Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

a wczorajszy dzien mega mega udany
przede wszsytkim dlatego,ze moglismy z K spedzic caaaly dzien razem
w ikei bez szalu,bo ciagle sie nie zdecydowalismy:Kiepsko:
pokupilismy pare rzeczy
i w h&m zaszalelismy
w ogole we wroclawiu fajne przeceny a nas dupa

pozniej odebralismy olka i zaliczylismy spacer

za to jutro K musi pracowac i pewnie do popoludnia mu zejdzie,bo mam duuzo pracy:(

Odnośnik do komentarza

Super Cafe, że dzień się udał.
U nas za to praca, praca, praca...

Krawatek - ja już nigdy nie chciałabym pracować u kogoś. Nie wyobrażam sobie tego. WIem, że własna firma to masa stresu, bo cała odpowiedzialność spada na nas, a stała pensja daje duże poczucie bezpieczeństwa. Ale nie umiałabym już i tyle.

A jak łóżeczka?

Agnisia - super, że tak szybko udało Ci się oduczyć Ulcię smoczka.

Angela - nie bój się kochana, nie będzie źle. Poprostu Oskarek jest osłabiony, a Twopj stres na nic mu się nie przyda.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry w ten piękny dzień.
Piątek 13 jeszcze nie dał mi się we znaki. Laurka śpi, błękitne niebo przedziera się przez chmurzyska, a ja dopijam kawę i może wezmę się za jakąś robotę.
Póki co, witam się z Wami i podnoszę łapkę w górę z zapytaniem, czy mogę się dołączyć. Chętnie poklikam, o ile czas będzie łaskawy :)

http://www.ticker.7910.org/an1cJIC0g411100MTU1bHp8MDY3Nzg4OWRhfExhdXJh.gif
http://www.ticker.7910.org/an1cll50g410000MTE5ZGx6fDQ3MDcyMWRhfEtsYXVkaWE.gif

Odnośnik do komentarza

dzien dobry!!!! :)

nie robiłam kału!! ale lekarka dała mi kilka wskazówek... no i w żłobku nie mają owsicy...a z resztą rado zgrzytał zębami przez tą ósemkę.
nocka straszna, ale i tak lepsza od wcześniejszych... :)

pierwszy raz rado dzisiaj płakał jak go oddawałam w żłobku... masakra...serce mi krwawi.

cafe, Eulalio..ja też wolę swoje, ale musze jakis kurs sobie zrobić z księgowości, prowadzenia firmy czy coś, bo tutaj wszystko tato wie i ja chodze załatwiam i owszem, wiem co i jak, ale jeszcze nie jestem na pewnym gruncie jak wchodzą niektóre sytuacje.

cafe gratki dla chłopców, dzielni są;)

u nas też zajebiste promocje ale co z tego jak trzeba zaległości popłacić, a i na wyjazd nas trochę szarpnie, ale tzeba korzystać jak jest szansa...tak sobie pomyślałąm, że wcześniej oszczędzałam i oszczędzałam, a teraz ciągle brakuje i z oszczędności trzeba...kiedyś bym nie ruszyła a teraz?? kuuuurde... życie jest jedno i trzeba wykorzystywać szanse ;)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Mam na imię Gosia i mieszkam na Śląsku. Mam dwie córeczki, jak widać na poniższym obrazku :)
Za tydzień obie z Laurką obchodzimy urodzinki, ona pierwsze, ja niestety znacznie dalej - aż 32... Chyba pora przestać je liczyć ;)
Wspólnie z mężem prowadzimy działalność, więc choć oficjalnie nie pracuję, pracy z projektami i zamówieniami mam po uszy, ale chętnie zaglądam na fora internetowe, żeby oderwać się od codzienności, a może dlatego, że czasem daję się ponieść lenistwu, a gdzie czas płynie szybciej niż w internecie...
Jestem niepoprawną gadułą, ale staram się mówić głównie na temat :D
Reszta chyba wyjdzie w praniu i płukaniu :)

http://www.ticker.7910.org/an1cJIC0g411100MTU1bHp8MDY3Nzg4OWRhfExhdXJh.gif
http://www.ticker.7910.org/an1cll50g410000MTE5ZGx6fDQ3MDcyMWRhfEtsYXVkaWE.gif

Odnośnik do komentarza

Krawatek - ja nie znam się na księgowości w ogóle, chociaż jestem po półrocznym kursie.
Poprostu mój umysł nie przyswaja tej papki. Teraz mam księgową, która naprawdę potrafi cuda zrobić. M.in. potrafiła przekonać zus, który odmówił mi prawa do zwolnienia płacenia mojego zusu w czasie zagrożonej ciąży do odstąpienia od tego, dzięki czemu bylismy ponad 3 tysiące do przodu. Ja nie miałam pojęcia jak to załatwić.
Kiedy prowadziliśmy sami księgowość okazało się, że przepłacamy do urzędu skarbowego, bo nie wiedzieliśmy co i jak można odpisywać. Naprawdę warto pójść na początek do dobrego biura rachunkowego - nie biorą wcale dużo.

Ale oczywiście to tylko moja rada.

Odnośnik do komentarza

Ringie - witaj w klubie trzydziestek :) - mi w październiku stuknie 31.

A kawa rano na styczniowym forum to bardzo przyjemna chwila :)

Krawatek - i tak jesteś dzielna.
Jeśli chodzi o sprawy finansowe - postanowiłam mocno przypiąć pasa, bo niestety każdego dnia widzę, że jest słabiej. Ale walczymy i robimy wszystko, żeby się nie rozłożyć.
Ale koniec z zakupami, teraz bardziej skupiam się na wyprzedażach domowych :) - popytwałąm, jest kilka chętnych - wózki, kołyska, foteliki, ubranka, łóżeczko (to pierwsze), łóżeczko wiklinowe... A mam tego tyle, że dom zagracony.

Odnośnik do komentarza

cafe82
Eulalia
cafe - gaduły? Czasami takie milczusie całodzienne się zdarzają :)

no ja z krawatkiem dzielnie dajemy rade:Oczko:

esz ty! A ja? Lipa?

Krawatek - dlatego biuro księgowe polecam - jesteś ubezpieczona od ich błędów, a z tego, co wiem naprawdę biorą niedużo. I niestety opłaca się.
Ja rozłożyłabym firmę w miesiąc. I jeszcze do psychiatryka albo aresztu trafiła za głupoty i przestępstwa podatkowe :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...