Skocz do zawartości
Forum

22 kandydatów na fotel prezeydencki


mbea

Rekomendowane odpowiedzi

po wspolnej zalobie, znow podzial i walka o wladze. Moze ktos wie, w ktorym kraju startuje az tylu kandydatow??? na jeden fotel. Widac ciezko sie tym u wladzy dogadac... Szybko JK doszedl do siebie - little bit sick - i chce zamieszkac po bracie

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

katbe jasne ze odpadna, ale jakos nie mysla ze im bardziej rozdrobnieni to maja mniejsze szanse. Lepper??? A J Kaczynski? to juz przegiecie, nawet pierwszej damy nie bedzie. W UK 3 startuje na fotel premiera, kto by tu mial wybierac miedzy 10 czy 15 a w polsce az 22 chetnych

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

mbea
Szybko JK doszedl do siebie - little bit sick - i chce zamieszkac po bracie

oj to chyba zbyt duza nadinterpretacja. czyli wg Ciebie ma sie zamknąć w 4 ścianach i wpaść w depresję? matka niedlugo umrze i zostanie sam.
na stres najlepsza praca.
myslisz ze to taka przyjemnosc mieszkac samemu w wielkim pałacu prezydenckim?

Odnośnik do komentarza

dorotea72 Walesa nie , ale Pawlak sie stara
katbe te uczucia to za 2 miesiace przestana istniec, Kaczynski nie byl ukochanym prezydentem, ani tez zadnym meczennikiem, z jak by wyszlo ze on wydal rozkaz ladowania to jeszcze by go z Wawelu wywiezli. dlatego watpie ze podadza do publicznaj wiadomosci co bylo w czarnych skrzynkach

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

mbae nie wiadomo co się nagrało- to po pierwsze. Po drugie mylić się jest rzeczą ludzką- szkoda tylko, że inni również zginęli razem z decydentem (niezależnie kto nim był) .
Ale " kontynuowanie pracy" brata to już przesada. Tym bardziej że nie wiem co takiego zrobił Św.P. Prezydent. Dla mnie po prostu BYŁ i tyle.

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomiei3kjixdtj1.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/tb73iei3vmca6uzy.pnghttp://davf.daisypath.com/UWKrp2.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/025/025022960.png

Odnośnik do komentarza

lutka niestety nie wiem jak sie w takim palacu mieszka, a moze raczej stety bo wole wlasne cztery sciany. I to ze matka mu umrze i zostanie sam to ma byc powod by na niego glosowac - pisze jego mala, bo szcunkiem to go raczej nie darze

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

mbea
lutka niestety nie wiem jak sie w takim palacu mieszka, a moze raczej stety bo wole wlasne cztery sciany. I to ze matka mu umrze i zostanie sam to ma byc powod by na niego glosowac - pisze jego mala, bo szcunkiem to go raczej nie darze

nie, smierć brata i zapewne niedaleka śmierc matki to nie powód do głosowania na Kaczyńskiego - kto twierdzi ze tak jest? :/ natomiast jest to idealny powod do tego,zeby rzucić się w wir pracy.
z jakiego powodu nie darzysz go szacunkiem?

Odnośnik do komentarza

lutka ty napisalas cyt oj to chyba zbyt duza nadinterpretacja. czyli wg Ciebie ma sie zamknąć w 4 ścianach i wpaść w depresję? matka niedlugo umrze i zostanie sam.
na stres najlepsza praca.
myslisz ze to taka przyjemnosc mieszkac samemu w wielkim pałacu prezydenckim?
Nic gosciu nie zrobil, spadal ze stanowisk, no moze kiedys dawno temu udalo mu sie ksiezyc ukrasc... sorry ale on dla mnie na prezydenta to zart i niesmak

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

wiem co napisałam, i wiem czego nie napisałam. widzę też, ze nie masz bladego pojęcia o człowieku o jego zyciu i tylko rzucasz frazesy "nic nie zrobił". tak to kazdy potrafi.
Na razie swojego braku szacunku nie poparlas żadnym dowodem.
nie wiem na kogo będę głosowała. jeszcze się nad tym nie zastanawialam, ale postaram się, zeby był to przemyslany typ, bez względu na to czy kandydatów będzie 3, 50 czy 100.
Ty masz zamiar glosowac?

Odnośnik do komentarza

lutka masz 22 do wyboru, niech 10 zalatwi te`100tys podpisow to i tak duzy wybor. Wyobraz sobie ze jestes w ulubionym sklepie z butami i mozesz kupic tylko 1 pare i potem chodzisz w nich 5 lat. Trzeba zaczac od partii a nie sentymentow, ze po bracie, ze cos zrobil, ale sama nie powiedzialas co on takiego wielkiego zdzialal. Na pewno nie Lepper, nie Kaczynski

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

mbea
lutka masz 22 do wyboru, niech 10 zalatwi te`100tys podpisow to i tak duzy wybor. Wyobraz sobie ze jestes w ulubionym sklepie z butami i mozesz kupic tylko 1 pare i potem chodzisz w nich 5 lat. Trzeba zaczac od partii a nie sentymentow, ze po bracie, ze cos zrobil, ale sama nie powiedzialas co on takiego wielkiego zdzialal. Na pewno nie Lepper, nie Kaczynski

nie muszę się tłumaczyć z tego czy poznałam historie zycia osoby Kaczyńskiego, bo nie wyraziłam opinii na jego temat. Ty natomiast napisałas, ze nie masz do niego szacunku - choc sama nie wiesz z jakiego powodu. Tak nie można. To tak, jakbym na Twój temat wypowiedziala się obraźliwie nie mając bladego pojęcia jaka jestes osobą.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...