Skocz do zawartości
Forum

Mamuski Luty/Marzec 2008


Asik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewuszki :-)

Asiu to wielkie brawa :brawo: za pomyślne "wyprowadzenie" Natalki do innego pokoju :yipi:Moja Julcia też ostatnio sama w pokoju śpi w łóżeczku a ja idę spać w drugim ale niestety tylko raz przespała noc tak to zaliczamy jeszcze 1 pobudkę i najczęściej ląduje ze mną w łóżku i tu moja niestety wina:lup: ale ja jestem taka śpiąca że pozwalam choć wiem że powinnam być bardziej konsekwentna.Powtarzam sobie że zacznę od jutra i tak ble ble ble :hmm:
Widzę że wypad do Zoo się udał :Oczko: Ja Asiu miałam też gigantyczne zmęczenie po takim wypadzie ale ty ze względu na swój stan pewnie jeszcze mega mega :Szok: Pochwal się zdjęciami koniecznie ;) a pogodę mieliście super choć wiem że niekiedy lepiej żeby było chłodniej ale jak lato to lato musi dogrzać ;) My też byliśmy zaskoczeni poniedziałkową pogodą !!!Poszliśmy na miasto zachmurzane jakby miało już padać a za kilkanaście min. słonce wyjrzało spod tych chmur i zrobiło się tak gorąco że ufffffff Taka pogoda to chyba tak na zakończenie lata hihihi
I wiesz co miałam się już kiedyś pytać czy lecisz do PL a ty już za 2 tyg SUPER!!!

Aguś nieciekawie z tą migreną :(((( Coś często je masz :((: ( A bierzesz jakieś leki? Jeśli tak to uważaj na te wszelkie przeciwbólowe bo one mogą nawet wywoływać ból głowy na zasadzie tzw. odbicia !!! Mój m tak miał na szczęście wyszedł z tego i po bólach głowy a męczył się tak prawie 1,5 roku :((( Dużo zdróweczka :16_11_7:

I jak tam nasza rekonwalescentka Kicia ??????? Jak zdrówko????

A u mnie tak sobie. Byłam z Julcia u lekarza bo męczą ją straszne zaparcia a wczoraj to nawet krew się pojawiła bo tak ciężko jej było oddać stolec:(( Myślałam że dam radę wyprowadzić ją z tego ale niestety nie udało mi się:((Przedtem robiła kupkę codziennie teraz co 2-3 dzień i tak ciężko że o Boże ahhhhh I do tego nie chce pić - pije tyle co ptaszek o owocach nie wspomnę!!! Uparta z tym jedzeniem i piciem no coś okropnego ahhhhh Lekarka przepisała syropek mam nadzieję ze pomoże;) Kupiłam dziś jej taki kubeczek ze słomką może to ja zachęci do picia bo już wszystkiego próbowałam! Daję jej soczki, kompoty, herbata, woda i wiecie co najlepiej pije z tego wszystkiego - wodę resztę łyk i odrzuca!!! I jak tu nie zwariować!!!! Cierpliwości i jeszcze raz cierpliwości tego mi najbardziej potrzeba!!! Dałam sobie już luza z tym jej niejedzeniem bo tak to znalazłabym się już dawno w wariatkowie:36_1_16:
Jutro idę z Julcią do Children Centre na jakieś występy:) Zdam relacje co i jak;)

Lecę lulać!!!

Dobrej nocki;)

Buziaczki :*

Odnośnik do komentarza

hej!

i jak tam Aniu po wystepach? ja jak kupilam Natalce taki kubek ze slomka to tak jej sie spodobal ze ile bym jej nie nalala tam to tyle wypila :) moze i Julci sie spodoba?

u nas tez sa pobodki w nocy czasem, jedna czasem dwie, ale na szczescie daje jej tylko pic i dosyc szybko wraca do spania a ja cichutko wracam do siebie. Moze i u was sie unormuje. Ja poczulam ze to musi byc juz teraz bo nie chcialabym wyrzucac Natalki z pokoju tuz przed przyjsciem drugiego dziecka bo pewnie bylaby zazdrosna.
Dzis rano mnie zaskoczyla bo slyszalam ze juz nie spi ale wcale nie krzyczala zeby do niej przyjsc tylko sobie lezala i gaworzyla przez jakis czas :)

zdjecia sa bardzo kiepskie bo tak jak mowilam zwierzeta sie pochowaly i jedyne co mozna bylo zobaczec z bliska to nosorozce :)

a gdzie reszta? meldowac sie!

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane!!!

Ja dopiero teraz ale lecę na pyszczek taka jestem zmęczona :(((
Wyjście do przedszkola było pod znakiem zapytania bo pogoda kiepska ale w ostatniej chwili się rozpogodziło i przestało padać:)) To spotkanie było od godz. 12 aż do 15 !!! Przez pierwsze dwie godzinki dzieciaczki w różnym przedziale wiekowym bawiły się !!!! Było malowanie, klejenie, wycinanie, przebieranie się , klocki, różnorakie zabawki, zabawa w kuchni (takiej dziecięcej oczywiście hihihi). A Julci najbardziej przypodobało się z tego wszystkiego zabawa surowym makaronem i grochem przesypywała do różnorakich garnuszków, buteleczek itp.
Frajdę miała co nie miara a do tego tyle dzieci że ooooooo najfajniejszy był widok jak moja Julcia chciała podać zabawkę dziewczynce w podobnym wieku tamta upuściła a moja podniosła i ponownie już delikatniej dała tamtej hihihihi
Po dwóch godzinach przyszła pani i zaczęło się muzyczne maestro bo dokładnie tak nazywała się ta zabawa "Musical maestros". Było klaskanie, tupanie, śpiewanie, granie na różnych instrumentach :))) ale było głośno a moja Julcia ile radości i jak sie zacieszała hihihi
Warto było a już miałam nie iść bo pogoda bee dobrze że poszłam ale się moje dziecko wybawiło aż w drodze powrotnej padła i usnęła. Wcale się nie zdziwiłam po tyle wrażeniach ja sama chętnie bym się przespała hihihi Gdy doszłam do mojego domu nie chciałam jej budzić a wiecie że ja mieszkam na 2 piętrze to więc możecie sobie wyobrazić że wgramoliłam wózek ze śpiąca Julcia na 2 piętro ufffff cieżko było ale dałam radę hihihi ani sie nic nie obudziła i bardzo dobrze :)) Julcia spała w wózku przy otwartym oknie a ja szybko obiadek i jeszcze zdążyłam się położyć na 15 min. zanim się obudziła ufffffff i się rozpisałam ale dziś dzień był tak pełen wrażeń że było tego coś nie coś ;)
Z tego wszystkiego jednego najbardziej żałuję że nie zabrałam aparatu taka byłam na siebie zła że oooo i nadal jestem no ale cóż stało się ale szkoda bo fajna by była pamiątka :((((

Asiu słodziutko wygląda ta twoja pierworodna :)))
Dobrze robisz że już pomału przyszykujesz Natalcie na przyjście braciszka czy siostrzyczki;)) Tak to nastąpi bezboleśnie i grunt że Natalka nie odczuje tego jako ta mniej ważna. Wiem jak trudno dla dziecka bo to przecież coś nowego, dotąd była tylko ONA jedyna a teraz będzie ich Dwoje. Ale ty na zaś nie martw się zobaczysz Natalka szybko przyjmie swoją siostrzyczkę lub braciszka:))) a zazdrość wątpię no może przez pierwsze dni:))

Dziewczyny a jak postępy z mowa waszych maluchów???
Moja już woła na mnie mama a tak to mówi tata, dadi, baba, babi, dada, hyś ( na huśtanie), jezi, ta, ti, ne, na i takie tam swoje ble bla bli hihihi a przypomniałam sobie na cześć woła cesć hihihi no i oczywiście już prawie wszystko co do niej mówię rozumie niekiedy to już muszę uważać co do niej mówię hihihi A jak u was??????

No i na koniec ponawiam wołanie Asi meldować się !!!

Dobrej nocki!!!

Pa pa pa

Odnośnik do komentarza

Witam!

Ja powoli dochodze do sibie.Musze sie wybrac na kontrole bo jeszcze po operacji nie bylam.Lekarz mowi ze nie musze byc na diecie ale czasem jak cos zjem ni eodpowiedniego to boli bardzo a o zgadze to juz nie wspomne- wiec troche sie mecze.

Poczytaalam was i zapomnialam duzo co mialam napisac

Asik- to urodzinki swoje w Polandzie spedzisz? chialabys siostrzeczke czy braciszka dla Natalci?

Anna ojj zeby syropek pomogl.Moja kolezanka pracuje z taka mala dziewczynka to az hemoroida dostala bo nie zbyt czesto sie zalatwia ale za to jej wiecej niz dorosly czlowiek i pewnie dlatego.

Aga- jak humorek?

Natkaa, BM
- czy wy nas jeszcze pamietacie? hop hoph hoop

http://www.suwaczek.pl/cache/4c0c845ba5.png

Odnośnik do komentarza

jestem, i przepraszam, że się nie odzywałam tak długo...

tyle się wydarzyło...

nie uwierzycie, ale z wakacji taką niespodziankę przywieźliśmy...

JESTEM W CIĄŻY!!!, dziś byłam u lekarza, planowany termin na 23.04.2010

jestem w ogromnym szoku, ale może to dobrze się stało? mam wiele wątpliwości, ale damy radę, jak to powtarza mój m...

nie obrażajcie się na mnie jak nie będę na bieżąco z wami, ale tak źle się czuję, i ciągle chce mi się spać....

http://www.suwaczek.pl/cache/4770b0af1c.png http://s2.pierwszezabki.pl/005/005006960.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20061007580120.png

Odnośnik do komentarza

Karolinka jakie nam wieść przynosisz :)))
WIELKIE GRATULACJE KOCHANA
Ale super to teraz mamie dwie jak to się mówi w dwupaku :yipi::yipi::yipi::yipi:
Karolcia nie miej żadnych wątpliwości bo będzie dobrze - zobaczysz !!!!
Trzymaj się cieplutko i dużo zdróweczka ;) i oby złe samopoczucie jak najszybciej minęło :)

Ojjjjjojjjj ale się dzieję hihihi jestem ciekawa która następna;) może Aguś bo ostatnio też narzekasz na samopoczucie???????

Odnośnik do komentarza

Kicia
Witam!

Ja powoli dochodze do sibie.Musze sie wybrac na kontrole bo jeszcze po operacji nie bylam.Lekarz mowi ze nie musze byc na diecie ale czasem jak cos zjem ni eodpowiedniego to boli bardzo a o zgadze to juz nie wspomne- wiec troche sie mecze.

Kicia koniecznie napisz jak tam po kontroli!!! A z tymi lekarzami to uważaj wiem coś z przykładu mojej Julci niby wolno ale zamiast być dobrze jest źle :(( dlatego raczej trzymaj się swojego rozsądku i radziłabym ci jeść delikatne jedzonko aż do momentu oczywiście jak wszystko wróci do normy.
A napisz nam kto zajmuje się Natalcią i jak w ogóle to znosi ???

Kicia szybkiego powrotu do zdrowia :*:*:*:*

Odnośnik do komentarza

Anna26

Ojjjjjojjjj ale się dzieję hihihi jestem ciekawa która następna;) może Aguś bo ostatnio też narzekasz na samopoczucie???????

Boże Aniu nie kracz!!!!!!!!!!!!!! Już żyję w stresie i czekam tylko do 15 na @ bo też była mała wpadka i coś nie takoj się czuję - weź już tyko ty jeszcze mnie nie strasz.......

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21766.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/ale_jestem_duuu_y_facio_.JPG
http://www.kraina.hipp.pl/?id=6303 - drzewko Nikosia Zapraszam
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070616040114.png http://s2.pierwszezabki.pl/003/003323960.png?1219

Odnośnik do komentarza

A tak wogóle to witam:))

Karolciu MOJE WIELKIE GRATULACJE:))))))
tRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO BO TE POCZĄTKI SĄ NAJGORSZE, SENNOŚĆ I TE MDŁOŚCI - SWOJĄ DROGĄ MAM NADZIEJĘ, ŻE MNIE NIE DOPADNIE TA "PRZYPADŁOŚĆ"

Asiu a ty pewnie już troszkę lepiej cooooo???? No i gratki dla Natalci dzielna dziewczyna z twojej córci...my jeszcze N nie przetransportowaliśmy do drugiego pokoju bo dopiero w przyszły piątek mają nam okno wymieniać i narazie czekamy....... ale myślę że też da radę

Kiciuś no widzisz jak ładnie dałaś radę....już teraz z górki... dbaj o siebie i słuchaj się Ani:)))

Ania ale z ciebie gapcia.......być na taaakiej imprezie i nie zabrać aparatu?????!!!!!! Normalnie mnie załamałaś ja już się rozsadowiłam i chcę foty ogłądać a tu biała dziura (plansza)........ ale wybaczę ci to jeśli obiecujesz poprawę?????? hihi

A swoją drogą super takie imprezki dla dzieciaczków.... zawsze to jakiś kontakt i szybszy rozwój moim zdaniem. Niestety u nas w Polandzie ubogo w takie imprezki.........także wam zazdroszczę

Dziewuszki wogóle buziaki dla was :)))))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21766.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/ale_jestem_duuu_y_facio_.JPG
http://www.kraina.hipp.pl/?id=6303 - drzewko Nikosia Zapraszam
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070616040114.png http://s2.pierwszezabki.pl/003/003323960.png?1219

Odnośnik do komentarza

no fajnie! pomeldowaly sie i to jeszcze z takimi wiadomosciami!!! :)

Kalolina serdeczne gatulacje!!!!!!! :Kiss of love: wiem jak sie czujesz, ja juz troch odzylam ale po wysilku wciaz czuje sie jak 100 letnia babcia.
Dzis ledwo wstalam z podlogi bo cos mnie postrzyknelo w miednicy a raczej z tylu w posladku i myslalam ze juz nie wstane... kontuzje powojenne sie odzywaja :)
juz sobie powoli przypominam jak to bylo w pierwszej ciazy :)
ale prosze Cie wpadaj czesciej to bedzie mi razniej ;)

Aga zle sie czujesz?? ;) fajnie by bylo jakbys do nas dolaczyla a jak nie no to nastepnym razem. Grunt to sie nie stresowac :)

Ania fajnie ze Julcia sie wybawila, z tymi zdjeciami to nawet nie wiem czy by Ci pozwolili robic, bo w Anglii czasem nie pozwalaja robic zdjec gdzie sa inne dzieci, takie juz skrzywienie, szczegolnie na basenie nie mozna :(

Kicia wracaj do zrowia szybciutko. Duzo odpoczywaj! Mama pomaga? no przestrzegaj diety jak Ania mowi. Nie ma co ryzykowac. Duzy buziak dla Ciebie!
:Kiss of love:

ja kupilam Natalce nowa spacerowke bo mialam juz dosc tego mojego klamota. Travel system sa dobre bo tanio wychodza w zakupie ale potem spacerowka jest strasznie niewygodna i ciazka. Dla porownania moja wazyla 9.5 kilo a ta nowa niecale 6! i jest taka wygodna w prowadzeniu.
pojechalysmy dzis do miasta i obowiazkowo na hustawki wiec wozek wyprobowany. Szkoda tylko ze nas niezle wywialo :) zaczyna sie angolska jesien :)

sciskam!

Odnośnik do komentarza

aganowak40
Asik
jeszcze mi sie przypomnialo :)
Kicia a skad wiesz kiedy mam urodziny? :) tak spedze je w Polsce :) szkoda ze napic sie nie moge

? :

asiu na pierwszej stronce jest wszystko:)) Nie pamietasz?C ? sama wpisywałaś ))))) ale sie rozuc m ie:))) a moje dzied cko ladnie m vixpomaga o pisac asioooooo

zawsze moge zwalic na moja ciaze he he - glowa nie ta :)
dzieki Aga :)

Odnośnik do komentarza

aganowak40
Anna26

Ojjjjjojjjj ale się dzieję hihihi jestem ciekawa która następna;) może Aguś bo ostatnio też narzekasz na samopoczucie???????

Boże Aniu nie kracz!!!!!!!!!!!!!! Już żyję w stresie i czekam tylko do 15 na @ bo też była mała wpadka i coś nie takoj się czuję - weź już tyko ty jeszcze mnie nie strasz.......

Aguś broń Boże nie było moim zamiarem cię straszyć :)) zażartowałam ale widzę że ty teraz nie masz do śmiechu :)) Trzymam oczywiście kciuki żeby było po twojej myśli:)) ale jak pisze Asia grunt nie trzeba się stresować co ma być to będzie :)

Odnośnik do komentarza

Hejka w weekendzik:)))

Wczoraj nie miałam już sił wam odpisywać bo w dzień zachciało mi się robić sałatkę warzywną i na złość troszkę przesoliłam dziś jak się nie przegryzą składniki muszę coś dołożyć !!!! Popołudniu wypad na miasto a wieczorem znów jak mój m siadł przy kompie to trudno go było od niego odgonić:lup:

Asiu cieszę że ci pomału lepiej :)) Nareszcie odżyjesz ale uważaj na siebie i trzymaj się cieplutko!!!! A proszę napisz jak tam twoja dzidzia w brzuszku?? Czy robiłaś badania wiesz, te na zespół Downa i inne???? Ja ich nie robiłam ale teraz jak bym zaszła nie może bym się zdecydowała????
A wózeczek naprawdę lekki mój też z tych travel system i powiem ci że już mam dość po spacerach padam na pysk:))) może też się skuszę na taką parasolkę a napisz mi gdzie ją kupiłaś::))
I widzę że Natalcia uwielbia się huśtać moja minuta i już ma dość , woli zjeżdżalnie i wspinaczkę a ja z kolei tego nie lubię bo wszystkie ciuchy są po tym no porostu makabra :(((

a do zapytania czy oglądam BB to szczerze powiedziawszy obejrzałam w tej serii góra 2-3 odcinki:)) w tamtym roku tak ale nie w tym :(( wczoraj był finał obejrzałam tylko 1 część i nie wiem kto wygrał stawiam na tą dziewczynę:))
Obecnie oglądam program X Factor wiesz który?????? Dziś jest o 19 na ITV ;))

Aguś dziś już lepiej samopoczucie???? A Nikoś pięknie ci pomagał w pisaniu hihihihihi
Co do zdjęciem no naprawdę jestem mega gapcia hmmhmmhmmm jak widziałam jak inne matki robiły zdjęcia to mnie wściekłość na siebie taka brała ohhhhh
ale cóż już przegryzłam to i mam nadzieję że następnym razem się poprawię bo naprawdę super imprezka dla takich dzieciaczków :)))

Dla wszystkich buziaczki :**
i miłego weekendu :yipi:

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki!

Dziekuje wam bardzo za zyczenie urodzinowe i pamiec:love together::taniec1:Mielismy isc sami z mezem na kolacyjke ale plany sie zmienily i rodzinnie wychodzimy do restauracji no i oczywiscie Natalcia idzie z nami.

Jesli chodzi o radzenie sobie to jest w miare ok.MOj maz wrocil do pracy po 3 dniach i sama z N jestem.Najgorsze to jest jej noszenie a jak na zlosc jest teraz na etapie uciekania mamie a mama nie moze biegac....

Prosze jakie newsy
Ba-Karolinka moje gratulacje wielkie.Widze ze Tarnowski klimat ci sprzyja.Ciesze sie ogromnie - pewno ze dacie sobie rade z 2.

Aga-a ja ci zycze aby bylo po twojej mysli...chociaz z drugiej strony Asi i Karolince by bylo razniej...( hahahah) Zartuje

Asik-ja tez juz chwile temu kupilam drugi wozek- spacerowke- i jestem bardzo zadowolona ze nie musze taszczec tego wielkiego

Aniawidac ze Julcia miala frajde- super sa takie miejsca dla dzieci.A ja sie zastanawiam czy po marcu 2010 Natalci nie zapisac do przedszkola na pare godz. w tygodniu bo ona troche sie ludzi boi i mnie to martwi

Zycze wszystkim przyjemnego weekendu i jeszczcze raz dziekuje za zyczonka.A sowja droga to mamy az 3 kobietki z wrzesnia
Pappapap

http://www.suwaczek.pl/cache/4c0c845ba5.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was kochane!

Kicia, dołączam się do życzeń dla Ciebie z okazji urodzinek...

Asia, a jaki wózek kupiłaś (chodzi mi o nazwę) bo też się zastanawiałam nad lżejszym...

Byliśmy dziś z Bartkiem kupić buty, takie jesienne przejściówki.. nie miał biedaczek w czym wyjść jak zaczęło u nas padać i zrobiło się troszkę zimniej... miałam dla niego tylko sandałki i takie szmacianki co po domu biega... a z wiosennych wyrósł...
Bartek już nosi rozmiar 23, a wasze dzieciaczki?

A i jeszcze byliśmy dziś na basenie, ruch w wodzie bardzo mi pomógł i zabrałam się w końcu do roboty po powrocie do domku... bo już się bałam że utoniemy w tym praniu i niepomytych naczyniach...

Asia, też tak masz, że ci się nic nie chce?

Aga, trzymam kciuki aby było dobrze, ale wiesz co gdybyś miała mieć teraz dzidziusia, to przecież nie byłaby straszna wiadomość... 2 lata różnicy między dziećmi to super różnica, ja o takiej myślałam od początku, ale bałam się że nie damy rady dlatego chciałam odkładać ciąże na przyszły rok...

ale się rozpisałam...ojojoj...

http://www.suwaczek.pl/cache/4770b0af1c.png http://s2.pierwszezabki.pl/005/005006960.png

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20061007580120.png

Odnośnik do komentarza

Hej

Kicia

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANA!! DUZO ZDROWKA PRZEDE WSZYSTKIM, USMIECHU I POCIECHY Z MEZA I NATALKI !! :)

chcialam Ci wstawic jakiegos ladnego gifa jak dziewczyny ale nie wiem jak :(

Mam nadzieje ze wypad rodzinny sie udal!

Ania ogladam X Factor, znowu przegapie wiekszosc bo bede w polsce i final tez przegapie :( ale doogladam na you tubie :)

wozek kupilam taki
Bruin Hoppa Stroller in All Black - Babies R Us - Britain's greatest toy store

Karolina pewnie Tobie ta nazwa niec nie powie bo to typowo angielska marka i to jeszcze specjalna dla tego sklepu ale polecam takie mniejsze spacerowki typu parasolki bo sa naprawde wygodniejsze

Ania nie zastanawiaj sie tylko jakis kup bo ja tez sie swoj stary obnosilam i powiem Ci ze docenisz roznice!

Karolina Natalka jeszcze sie miesci w numer 22 ale na jesien i zime pewnie juz jej kupie 23, a i tez mi sie baaaardzo nie chce! jeszcze ranki mam jako takie ale popoludniami dogorywam. Ale pociesze cie ze jest juz ze mna troche lepiej bo na poczatku naprawde umieralam - na szczescie byli u mnie rodzice wtedy wiec mialam pomoc. Teraz mam jeszcze dolegliwosci zoladkowe :(

Ania ( ale pisze do Was na zmiene :) ) ale tak mi sie co rusz przypomina :) robilam badania prenatalne tym razem bo z Natalka nie robilam. Dzis wlasnie dostalam telefon ze jestem w grupie malego ryzyka - jakies 1:9000 czyli powinno byc ok, ale i tak sie boje czy moje dziecko nie bedzie troche ze tak powiem - "mniej madre" przez te moje choroby :( ...
a i jeszcze pisalas jak to Julcia fajnie gada juz - Natalce mama przez gardlo jeszcze nie przechodzi, Daddy owszem ale mama nie :) gaworzy dalej po swojemu, czasem jej sie cos wyrwie co przypomina ludzka mowe ale potem juz nie powtorzy. Jak sie jej pytam gdzie jest Natalka to pokazuje na siebie, a potem jak pytam gdzie mama to tez pokazuje na siebie i sie zasmiewa :smile_move:

eh..

dobrej nocki Wam zycze!!!

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki:)))

Ja tak wpadam na chwileczkę no może na dłużej hihihihi

Kicia pięknie sobie radzisz :)) Zobaczysz za tydzień nie będziesz już pamiętać o bólu:))) Dużo zdróweczka!!! Życzę miłego wypadu i koniecznie zdaj nam relacje ok????

Asiu super wózeczek !!!! dobry wybór z tym kolorem!!! na czarnym nie widać zabrudzeń:))) Ja sama mam wózek w czarnym i widzę jaka to wygoda bo brudu nie widać jak na tych jasnych itp. Po twoich relacjach coraz bardziej się skłaniam ku kupnie parasolki po co sobie utrudniać życie co nie hihihihihi ??????
Co do badań wiesz co ja też bym tym razem zrobiła tak jak ty ale z drugiej strony jest taki strach!!! Asiu wyniki pokazały ze jest ok i nie martw się na zaś a zwłaszcza nie wyobrażaj sobie to i owo !!! Będzie zdrowe i takiej myśli sie trzymaj!!!! Jeśli ci to pomoże to powiem ci że wierzę że urodzisz zdrowego dzidziusia:))
Ja mam gorszego stracha co do drugiego dziecka bo już wiem co przeżyłam z Julcią:((( chcemy z m drugiego no może nie teraz ale strach że drugie też będzie obciążone alergiami itp. napawa mnie strachem :((((

Karolinka super że basen cię jak by to lekko powiedzieć "ożywił" Trzymaj się cieplutko!!!
A co do rozmiarów moja nosi 21 ale ona kruszyna choć wysoka nie wiem każdy kto ja widzi mówi że jest bardzo wysoka !!! W każdym bądź razie mierzy 83cm - dla dziewczynki to chyba dużo a przy jej wadze to naprawdę dużo!!!
Rozmiar ciuszków 86cm a u was?????

No dobra kończę bo się rozpisałam hihihihi

Dobrej nocki ale wy pewnie już słodko śpicie:)))

Buziaczki:**********

Odnośnik do komentarza

hejka! jak tam po niedzieli?

ja dzis zaliczylam bazarek, kupiam Natalce kurteczke, akurat bedzie na wyjazd do Polski :)
Ania a Ty zagladasz na Boot Fair'y , macie tam jakies kolo siebie? bo ja strasznie lubie, Natalce tam zawsze kupie super do ubrania, zabawet tez jej nakupilam :)

Ile Julcia teraz wazy? Natalka tez mierzy 83cm :) a wazy 10.7kg ale je ostatnio jak kot, jedzenie ja w ogole nie interesuje.

Kup sobie lzejszy wozek a nie pozalujesz, bedziesz sie zastanawiac jak ja czemu nie zrobilam tego wczesniej :)

narazionko!

Odnośnik do komentarza

A ja witam poniedziałkowo:)))

Nikoś sobie lula, ja posprzątałąm z grubsza jeszcze tylko mam zamiar posprzątać korytarz i pomyć okna ale to później hihi:))) Teraz chwila wytchnienia....

My weekendzik mieliśmy zimny i pochmurny wiec za bardzo nie było co robić. Wczoraj zaliczyliśmy tylko galerię i popołudniu znajomych, którzy mają chłopca takiego jak N..... pozatym ogólnie odpoczywaliśmy:)))

Co do rozmiarów dzieciaczków to mój ma but 21-22 , waży 10,100 i mierzy 84cm. Tak wyszło na badaniach na których byliśmy w zeszłym tygodniu no i na zaszczyku nawet zniósł go dzielnie tylko wieczorem i na drugi dzień trochę kulał na nóżkę ale już wszystko oki:)))
Tak wię moje dziecie jest chudzinka a apetyt masakra.....pochłania wszystko co sie da... normalnie sie śmieję że chyba tasiemca hoduje:(()))))))

Karolcia mam nadzieję że odzyskana forma cię nadal trzyma:))) Jak tam humorek i nastrój???? Basen to super pomysł w tym stanie, odpreża i dodaje sił ponoć i jak widać w twoim przypadku się sprawdził!!! A jak z pracą????? Idziesz na zwolnienie???

Kicia mam nadzieję, że kolacyjka się super udała!! Pisz nam pisz szybciutko..... a jak Natalka bo my z N to chyba nie dalibyśmy rady iśćcoś zjeść bo on pewnie nie usiedział by sekundy i musiałabym za nim wszedzie biegać:(((((((((((( Ale Natalka pewnie zuch dziewczyna

Asik gratki kurteczki pochwal się nam... a samopoczucie mówisz że już lepiej??? to pewnie przed wyjazdem do Pl:)))) Już żyjesz podróżą..... i dobrze trzeba mieć jakiś cel:)))

Anna jak tam sałatka?? Przeszła??? Szło ją zjeść??? Jak została to ja poproszę o troszkę:)))

Mój N ostatnio azaczął mówić na siebie dzić i co nie powie to zaraz dzić i leci do lustra..... mówię wam jak mu to wychodzi śmiechu warte.....
A jaki się zrobił wstydliwy ulllaaalla a popisywać jak się uwielbia byle tylko na niego patrzeć i już szaleństwo go nie opuszcza, a jak ktoś nie patry to zaraz mama i trzeba się spojrzeć a jak tata nie patrzy to znowu tata i znowu szleje mówię wam cyrk z nim ostatnio na kółkach:))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21766.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/ale_jestem_duuu_y_facio_.JPG
http://www.kraina.hipp.pl/?id=6303 - drzewko Nikosia Zapraszam
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20070616040114.png http://s2.pierwszezabki.pl/003/003323960.png?1219

Odnośnik do komentarza

Aga takie masz plany na sprzatanie a ja siedze na dupsku i nie moge sie ruszyc, jak kladlam Natalke spac to juz planowalam co zrobie, potem siadlam cos zjesc i do komputera no czas mi umyka...

wstawiam Wam zdjecia moich niedzielnych zakupow i moje dziecko z najnowszej zabawce ;)
ubranka sa uzywane ale prawie nak nowe :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki!!!

Ale jestem załamana dziewczyny:(( byłam w aptece odebrać mleko a tu nici farmaceuta powiedział że zamówił ale firma, która produkuje to mleko nie ma na składzie :(( farmaceuta nie potrafił mi powiedzieć kiedy będzie mleko :(( zaznaczył ze może nawet potrwać kilka tygodni :(( Dobrze że mam troszkę zapasu, może wystarczy na 3 tyg ale co dalej ??????? Mam przyjść we czwartek by dowiedzieć się więcej szczegółów!!! Boże mam nadzieję ze to tymczasowy problem i we czwartek mleko już będzie czekać!!! Najgorsze że moje dziecko tylko na tym mleku żyje a resztę je jak ptaszek :((((

A i przypomniałam sobie że kilka dni temu wypatrzyłam 3 ząbki :))

Julcia dziś w ogóle mi nie spała i nie chce nadal iść spać. Wczoraj to samo, chyba pomału sobie likwiduje drzemkę. Z jednej strony to nawet dobrze bo od dwóch dni ładnie przesypia nocki bez pobudek i szybko sprawnie wieczorem idzie spać:)))

Asiu moja Julcię ważyłam ponad miesiąc temu w klinice i wyszło 8,8 kg a teraz jak ja ważyłam na swojej łazienkowej to pokazuje ponad 9 kg :)) Przy twojej moja naprawdę waży mało :)) Widzisz jest duża dysproporcja miedzy wagą a wzrostem - ale taka już jej uroda :) śmiejemy się ze wzrost ma po m a wagą po mnie:))
A Boot fair niestety od ponad roku nie mam bo zlikwidowali stary market i teraz na jego miejscu budują duże centrum handlowe. A znów nowy market to o psu potłuc bleeee i oczywiście brak boot fair :(( Troszkę ci zazdroszczę bo naprawdę można było kupić fajne rzeczy za grosz :))
Ostatnio jednak odkryłam sklep z typu "charity" i tam mają nawet fajniutkie rzeczy nie tylko ciuchy ale i zabawki, książki, meble itp. Ostatnio kupiłam dużą torbę podróżną dobrej marki i w dobrym stanie za 4 funty!!! SZOK!!! bo taka sama torba ale nowa za ok 50!!!

Aguś sałatka się nawet przegryzła i w smaku wyszła ok:)) Zostało jeszcze trochę tak więc posyłam ci ------------------ Dostałaś :)) SMACZNEGO!!!

Dobra spadam bo Julia ciągnie mnie za rękę i już mi tu krzyczy za uchem żebym z nią poszła hihihihihi

Pozdrowionka:)))

Całuski dla każdej :************************

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...