Skocz do zawartości
Forum

pazdziernik 2010


amerie9

Rekomendowane odpowiedzi

No to dwie z czterech aniołkowych Mamuś, zafasolkowane ponownie. SUPER! Madzia a Ty konsultowałas z ginem te swoje mdłości??? troche długo Cię trzyma.

Słuchajcie mam mieszane uczucia. Mąż mi powiedział ze przesadzam, że teście mają do Frania dużo cierpliwości, że krzywdy mu nie zrobią a mi trochę hormony buzują i przesadzam, że tez mam odpocząc i zebym dała Frania na nockę. No i starając się myslec logicznie, z cięzkim sercem zawiozłam go z klubiku do babci. Poszedł chętnie skuszony obietnicą malin( mój żarłoczek kochany :). Teraz tu siedze i dumam... Tak źle i tak niedobrze, w jednym M ma racje chyba serio buzują mi hormony :(

Klamorka, współczuje z tym sprzątaniem. Tak to jest jak ktoś sam posprząta to docenia swoją pracę... ja jak poględze o znoszeniu brudnych gaci i skarpetek to przez tydzien jest ok a potem od nowa. finał taki, że wsadze ciemne pranie do pralki a zaraz znajduje 3 pary granatowych skarpetek w kącie, pod łozkiem itp. Jak to powiedziała moje znajoma: nie oczekujmy od facetów empatii im to uczucie jest obce. Co nie zmienia faktu, że i tak ich kochamy, hihi. tak dla pocieszenie zaraz bedziecie we dwie z Madzią/ Martusią i będzie raźniej.

Odnośnik do komentarza

łoooooooo rany dziewczynki rozszalałyście się!!!! Yuuuuuuuupi!:36_13_2:

Penny powiadasz, kryzys drugiego tygodnia.... to u nas tez chyba coś jest na rzeczy bo po eufori zeszłego tygodnia usłyszałam że dziś do "dzidzi nie". Zwaliłam to na kiepskie samopoczucie.

Frania, leniuchu, napisz coś do nas!!!

Insana
daj znac po wizycie, co i jak.

Macie pomysł jak wyjąc stopę/kolano Bobasa ( niepotrzebne skreślić) spod żeber matki??? Serio pytam, bo juz nie mogę. Zmiana pozycji nie pomaga, prosby tez nie.

Odnośnik do komentarza

Edi D
No właśnie Affi popieram popieram. Jakieś wkupne musi być:cheess: (odezwała sie przyszywana październiczka znaczy ja no nie?)

Jaka tam przyszywana, październiczka to zawsze październiczka :36_3_19:

O rany zaraz mnie cos trafi. Mam za swoje :( do rzeczy... kupiłam Franiowi na allegro kombinezon Tchibo. Miał być szaro- biały z bordowymi wstawkami. Tak dla odmiany bo zawsze miał wszystko w granacie itp. Otwieram dzis paczkę i oczom nie wierzę. Pani która go sprzedawała zapomniała wspomieć ze kombineozn w praniu zafarbował i z białego zrobił się rózowy. Kombinezon jest więc szaro-bordowo- różowy. No i kurcze co teraz... chyba poczeka 3 lata na Zośkę. Zwracać średnio mi się opłaca.

Odnośnik do komentarza

Witajcie, ale mamy tempo, chyba zaczyna sie cos dziac:)Klaudusiu przesliczny Twoj maly bobasek!Bylam dzis w hurtowni, w ktorej okazalo sie ze przelacilam o polowe wiecej za kosmetyki dla malego, taka drozyzna ze hej, hurtownia tylko w nazwie, ale obejrzalam wozki, pojezdzilam dotknelam i zdecydowalam sie na xlandera xa lub xt, mocne stabilne i lekko daja sie prowadzic, teraz musze wyhaczyc jakas okazje i kupic wozek. Praktycznie mam juz wszystko. ok. lece , musze troche odpoczac. pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k6xc1hkce.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wltrd8ze9rhi8b.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cru1dhlhz6jh4.png

Odnośnik do komentarza

nika ja mam x landera xa i jest ok tylko koła dość dużo miejsca zajmują po złożeniu- pasuje do niego fotelik Maxi Cosi cabrio fix
Byłaś w hurtowni Akpolk w Gdyni koło eskapady? Jest też na hutniczej- Mapu czy coś takiego- tam fotelik kupowaliśmy i ceny mają niższe niż w akpolu

Ps. do lekarza się nie dostałam bo za późno zadzwoniłam- jutro spróbuję

Odnośnik do komentarza

Możesz jeszcze podjechać na wielkopolską przed skrętem na sopot brodwino tam jest sklep z samymi wózkami- foteliki mieli o 80 zł tańsze niż my zapłaciliśmy ale nie chciało mi się tam wracać i kolor nie taki ale dużo wózków w promocji chyba że na allegro poszukasz bo tak to wszędzie ceny przycięte mają ale ja osobiście wolę przepłacić ale zobaczyć co kupuję- już kiedyś to pisałam.

Może serio się spotkamy na porodówce hehe jeśli w wejherowie masz zamiar rodzić

Odnośnik do komentarza

Madzia86
Affi tak tak powiedziałam ginowi o tych mdłościach ona powiedziała że to normalne
Że nie które kobiety przechodzą beż większych dolegliwości a nie kture muszą się cholernie namęczyć
no ale niestety muszą to przejść i powiedział że nie długo już powinny przejść

łykasz jakieś witaminy???? ja też tak miałam i trzęsę portkami ze cały kwas foliowy którego się nałykałam nie został wchłonięty. Lekarz co prawda mówił że wszystko ok ale wiadomo ciężarna musi sie pomartwić.

Może Cię pocieszę ale mi jakoś w 15-16 tygodniu minęły mdłości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...