Skocz do zawartości
Forum

Oczekiwajki na pierwszego Malucha :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kamciu bardzo mocno ściska :11_2_114:, strasznie mi przykro i smutno, tak bardzo się cieszyłam że Tobie i Btg i Mammie się udało, że teraz aż mi się łzy kręcą :36_2_58:. Jakie to niesprawiedliwe :36_19_2:

Trzymam kciuki Kamciu za Ciebie bardzo mocno.
Btg głowa do góry, mamma dużo zdrówka dla Alanka i przede wszystkim dużo spokoju.
Kamciu, Btg, Mamma trzymajcie się cieplutko :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Radosna ja również czekam na @, dzisiaj zaczął boleć mnie brzuch. Biorę luteinę, dzisiaj mam 24 dc, więc to trochę za szybko na @, ale ostatnio przy luteinie mam takie krótki cykle, muszę zacząć brać po dwie tabletki luteiny podobno wtedy cykl powinien się wydłużyć.
Jak tylko @ się skończy to bardziej przyłożymy się do starań, bo w tym cyklu trochę kiepsko nam poszło (10,12 i 19 dc), a że cykle miałam ostatnio krótkie i nie robiłam testów owulacyjnych (u mnie bardzo skąpy jest śluz) w związku z tym nie wiem kiedy miałam dni płodne, a jak 14 dc byłam u lekarza to wydaje mi się, że na USG prawy jajnik był pusty, lewego nie mam na zdjęciu i nie pamiętam, a lekarz tez nic nie mówił:(.

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

btg1989
wiecie co takie jakies dziwne leki mnie nachodza czy moja ciaza sie prwidlowo rozwija staram sie o tym nie myslec ale stasznie sie boje tymbardziej ze co chwile slyszezektorasznaoma poronila itd. ale staram si pocieszac ze mojemu malutkiemu jest tam dobrze bo czasami daje po sobie topoznac np mdlosciami

Ja tez sie podobnie czuje i mysle ,ze jakby nie choroba Alana to bym chyba zwariowala od tych mysli . Mam nadzieje ,ze tym razem sie uda . Po za tym dopadla mnie choroba i wiekszosc czasu wygrzewam sie w lozku -dobrze ,ze M ma urlop to przynajmniej Malym sie zajmuje:)

http://alanek1.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://laura1.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
:Aniołek:19.06.10

Odnośnik do komentarza

Btg To chyba normalne -choc dzis u mnie odwrotnie i odziwo wstalam bez wiekszych dolegliwosci choc strasznie sennosc od paru dni mnie atauje:) Co do mysli staram sie nie myslec o ciazy ,bo boje sie stasznie -oczywiscie uwazam na siebie ale ta nutka niepewnosci jest do samego porodu uwierz mi .

Frojdel Justina madzialska co u Was ?? Kiedy testowanka czyli planowe @ ktore nie przyjda?? Tego Wam zycze:*

Kamcia jak sie czujesz???

Asiulka Ann Anetka meldowac mi sie i to juz:Oczko:

Ann jak tam mieszkanko -juz na swoin jestescie???

http://alanek1.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://laura1.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
:Aniołek:19.06.10

Odnośnik do komentarza

mamma
Btg To chyba normalne -choc dzis u mnie odwrotnie i odziwo wstalam bez wiekszych dolegliwosci choc strasznie sennosc od paru dni mnie atauje:) Co do mysli staram sie nie myslec o ciazy ,bo boje sie stasznie -oczywiscie uwazam na siebie ale ta nutka niepewnosci jest do samego porodu uwierz mi .

Frojdel Justina madzialska co u Was ?? Kiedy testowanka czyli planowe @ ktore nie przyjda?? Tego Wam zycze:*

Kamcia jak sie czujesz???

Asiulka Ann Anetka meldowac mi sie i to juz:Oczko:

Ann jak tam mieszkanko -juz na swoin jestescie???
Witam

U mnie bardzo dobrze dziekuje, swietnie sie czuje, mam duzo energii, moze dlatego, ze za 2 tygodnie wyjezdzam na tydzien urlopu, wiec odpoczne od roboty.

Moja @ na przyjsc 21-23pazdziernika. We wtorek ide na badnie krwi, hormonalne, czy musze sie jakos szczegolnie do tego przygotowac? ide z rana, moge zjesc sniadanko przed? bo to nie jest morfologia, wiec nie wiem czy jedzenie moze cos zmienic w wynikach. Lekarz nic nie mowil, a ja te nie zapytalam

Zycze Tobie i Dzidziusiowi wszystkiego naj, naj, naj, trzymajcie sie cieplutko

Odnośnik do komentarza

btg1989
hej dziewczyny co tam u was ja mam dzisiaj straszne mdlosci i glupie mysli czy zemna wszystko jest ok. ale trzeba miec nadzieje:):)

Czesc

Mdlosci to bardzo prawidlowy objaw ciazy! Nie martw sie na zapas, ciesz sie swoim stanem i korzystaj z przywilejow! Niech maz Cie rozpieszcza! Jestem ciekawa kiedy mnie sie uda i jak moj maz bedzie sie w tej nowej sytuacji zachowywal.

Pozdrawiam i zycze spokojnych kolejnych miesiecy!

Odnośnik do komentarza

Btg zgadzam się z Jutiną, mdłości to bardzo prawidłowy objaw, chciałabym mieć takie objawy i wiedzieć że jest we mnie maleństwo :).
Mamma ja czekam na @, powoli chyba się zbliża, w piątek miałam beżowe plamienie, ale tylko chwilkę, wieczorem już było wszystko w porządku i od tego czasu cisza, czasami tylko czuje mokro, ale żadnego śluzu nie zauważyłam. Od piątku wieczora czuje że coś mnie rozbiera, zaczęło boleć mnie gardło, później pojawił się katar, czuje się ospała, ale nic większego się nie dzieje. Bolą mnie tylko sutki, piersi są powiększone i napięte, od czasu do czasu pobolewa mnie brzuch. Czekam na @, dzisiaj jest 26 dc, luteinę skończyłam brać 24 dc (od 15-24 dc) więc myślę, że do 3 dni powinna @ się pojawić :). Nie mogę się doczekać, żeby znów zacząć się starać. W tym cyklu przytulaliśmy się rekreacyjnie 10,12 i 19 dc. Nie przykładaliśmy się bo dwa wcześniejsze cykle były dziwnie krótkie, najpierw chcieliśmy je skonsultować z lekarzem. Okazało się że tak krótkie cykle to wynik branej luteiny, że ze mną wszystko w porządku, ale niestety nie wiedziałam kiedy mam dni płodne, więc wrzuciliśmy na luz :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem kiedy @ się pojawi, straciłam całkowicie rachubę :), Madzialska u Ciebie było piękne przytulanie w tym cyklu, trzymam kciuki :)

We mnie jakaś nutka nadziei się urodziła, ale przed paroma minutami złapało mnie straszne kłucie po lewej stronie podbrzusza, które przerodziło się w skurcz, więc niestety @ jak nic będzie za parę dni, więc znów kolejne starania i tym razem się przyłożę, mam nadzieje że mój mąż mi w tym pomoże :)

Madzialska który u Ciebie dzień cyklu?? I jak samopoczucie??

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

U mnie tak juz u madzialskiej, 19dc. Cos mnie dzis brzuch boli, chocby na @ a do niej jeszcze okolo 10dni, cykle mam regularne i nie zdarzylo mi sie wczesniej dostac.
Obiecalam sobie ze w tym cyklu nie bede doszukiwac sie objawow ciazy ale nie umiem jej dotrzymac... Jestem strasznie podekscytowana non stop, nie umiem w miejscu usiedziec, buzuje!!!

Odnośnik do komentarza

Justina rozumiem Cię całkowicie, ja mimo że starania w tym cyklu nie wyszły to od dzisiaj o niczym nie myślę tylko o dzidziusiu i doszukuje się u siebie objawów :), ale to jest wszystko zwariowane!!
Przeziębienie mnie rozkłada, kicham mam katar i strasznie słaba jestem, cały czas leże w łóżku, nie lubię takiego stanu. Mam nadzieje że szybko minie, ale niestety katar leczony trwa tydzień a nie leczony 7 dni :D

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Nie chce niepotrzebnie podsysac emocji, wiec do czasu jakis konkretnych symptomow postaram sie nie myslec bo bede tylko bardziej zawiedziona. Za 2 tygonie wyjezdzam na urlop, akurat w tym samym czasie mam miec @, mam nadzieje ze jej nie bedzie lub sie przesunie!

Jutro do roboty wiec nie mam czasu na myslenie

p.s Kuruj sie i odpoczywaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...