Skocz do zawartości
Forum

Oczekiwajki na pierwszego Malucha :)


Rekomendowane odpowiedzi

Justina

U mnie @ niedlugo sie konczy, 4 dc, zauwazylam dzis brazowy sluz, nie czerwony, tak wlasnie sie zaczyna @ i konczy w moim przypadku. Czy ktoras z Was tez tak ma?:zaklopotany:

U mnie też @ się tak zaczyna i kończy, więc chyba to normalnie :), ja dzisiaj mam 11 dc i wczoraj był pierwszy dzień starań :36_7_8:. Zaczynamy wcześniej żeby nic nie przegapić, a że moje cykle ostatnio się poprzestawiały to stwierdziliśmy, że starania trzeba zacząć wcześniej :36_1_1:

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie sama zasugerowalam ze moge miec za malo progesteronu, powiedzialam ze przeszukalam internet i ze to moze byc przyczyna plamien przed @ i wtedy lekarz daj mi to skierowanie! bede tez miala wymaz z pochwy w okresie plamien zrobiony zeby wykluczyc polipy, bakterie,itp.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje że go nie wykończę :) i że stanie na wysokości zadania :)

W każdym cyklu gdy się nie udaje mam wrażenie że za mało zrobiliśmy, że mogliśmy częściej się przytulać, że nie spróbowaliśmy wszystkiego :(, dlatego teraz mam nadzieje że będziemy przytulać sie regularnie co drugi dzień.
Chciałabym żeby się udało :), 9 października idziemy do znajomych którzy są na końcu 4 miesiąca ciąży :), troszkę zazdroszczę :(, wiem że nie powinnam. Dowiedziałam sie niedawno, sa od nas młodsi więc może dlatego poszło im tak szybko i sprawnie. Jak tylko usłyszałam że są w ciąży bardzo się ucieszyłam, ale po chwili myślałam że będe krzyczeć ze złości i płakać z rozpaczy

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Frojdel
Justina

U mnie @ niedlugo sie konczy, 4 dc, zauwazylam dzis brazowy sluz, nie czerwony, tak wlasnie sie zaczyna @ i konczy w moim przypadku. Czy ktoras z Was tez tak ma?:zaklopotany:

U mnie też @ się tak zaczyna i kończy, więc chyba to normalnie :), ja dzisiaj mam 11 dc i wczoraj był pierwszy dzień starań :36_7_8:. Zaczynamy wcześniej żeby nic nie przegapić, a że moje cykle ostatnio się poprzestawiały to stwierdziliśmy, że starania trzeba zacząć wcześniej :36_1_1:
Frojdel zycze powodzenia z calych sil!

Najlepiej sie starac od poczatku 3 razy w tygodniu, tam mi powiedzial moj lekarz. A co do plamien to niedlugo sie dowiem czy niedomagam z jakims hormonem, czy moze faktycznie jest to normane

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki zdradze Wam sposob na ciąze o ile ta okaze sie prawda to juz sprawdzilo sie 3 razy:) To jest duzo relaxu -zero myslenia co bedzie za 2-3 tygodnie czy @ przyjdzie czy nie i Martini (w małych ilosciach oczywiscie)w okresie owulki hhhihihihi U mnie to zdalo egzamin - moi znajomi najbardziej sie smieja z tego Martini ,bo ogolnie ja alkoholu nie pije ale jakos Martini mi podchodzi i zawsze jak sobie kupie to jakos tak wychodzi ,ze zachodze w ciaze hehehe

http://alanek1.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://laura1.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
:Aniołek:19.06.10

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...