Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Słonko faceci czasem mają takie fazy. Mój Krzysiek przez takie coś zmarnował sobie pół woodstocku. Bo co zobaczył jak rozmawiam z jakimś chłopakiem to musiał zaznaczyć swoją obecność, a później robił dziką awanturę, obrażał się i szedł na bok i siedział sam. Pierwsza taką sytuacją się przejęłam ale później stwierdziłam że nie znamy się od trzech miesięcy żeby jego fochy miały psuć mi zabawę. Dopiero w trzeci dzień zrozumiał i zamiast robić awantury i się obrażać przyłączał się do rozmowy. :Oczko:
Więc nie przejmuj się-szkoda Twoich nerwów. Przejdzie mu to sam przyjdzie. :love:
U mnie krwawienia ustały. Ciekawe co to było...

Odnośnik do komentarza

Cześć ::):
U mnie bez zmian, nadal pochłaniam wielkie ilości żarcia i co chwilę biegam do wc, bo co chwilę chce mi się siku... Wczoraj bardzo mnie zdziwiło, że smakowały mi zielone oliwki, bo ogólnie ich nie lubię, a wczoraj zjadłam ze smakiem :Szok: Nie wiem co to się ze mną dzieję...

Odnośnik do komentarza

adriana8899
inkaaa
cześć ::):
U mnie bez zmian, nadal pochłaniam wielkie ilości żarcia i co chwilę biegam do wc, bo co chwilę chce mi się siku... Wczoraj bardzo mnie zdziwiło, że smakowały mi zielone oliwki, bo ogólnie ich nie lubię, a wczoraj zjadłam ze smakiem :szok: Nie wiem co to się ze mną dzieję...

:d :36_3_15:

adriana cóż to ma znaczyć? ::):

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
adriana8899
inkaaa
cześć ::):
U mnie bez zmian, nadal pochłaniam wielkie ilości żarcia i co chwilę biegam do wc, bo co chwilę chce mi się siku... Wczoraj bardzo mnie zdziwiło, że smakowały mi zielone oliwki, bo ogólnie ich nie lubię, a wczoraj zjadłam ze smakiem :szok: Nie wiem co to się ze mną dzieję...

:d :36_3_15:

adriana cóż to ma znaczyć? ::):

Kiedy testujesz? I który dc? :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...