Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszkab31

ronia
agnieszkab31
Hej kochane,
ja mam dziś do dupki dzień
michał wjechał w drodze do pracy do rowu,jakiś rolnik go wyciągał,nie dojechał na miejsce bo po 25 km droga się urwała.zgubił komórkę w śniegu.ale ją znaleźliśmy.dokładniej-ja ją znalazłam.co też facet by zrobił bez żonykoleżanka na mazurach bez prądu,nasi znajomi spod krypna odcięci od świata.no szok normalnie...
od wczoraj u nas tak pada i wieje,że zaspy na 2 metry.dziś jest -9st.C.pks-y nie jeżdżą,u siebie widziałam tylko 2 mpk-i.
robie na obiad tołkanice.zapraszam.

ojej szczerze współczuje
ale z małżem wszystko ok?

tak,ok.wkurzył się tylko bo fajek nie miał i jak cielak sam siedział w tym rowie pół godz a w około żywej duszy...

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31
ronia
agnieszkab31
Hej kochane,
ja mam dziś do dupki dzień
michał wjechał w drodze do pracy do rowu,jakiś rolnik go wyciągał,nie dojechał na miejsce bo po 25 km droga się urwała.zgubił komórkę w śniegu.ale ją znaleźliśmy.dokładniej-ja ją znalazłam.co też facet by zrobił bez żonykoleżanka na mazurach bez prądu,nasi znajomi spod krypna odcięci od świata.no szok normalnie...
od wczoraj u nas tak pada i wieje,że zaspy na 2 metry.dziś jest -9st.C.pks-y nie jeżdżą,u siebie widziałam tylko 2 mpk-i.
robie na obiad tołkanice.zapraszam.

ojej szczerze współczuje
ale z małżem wszystko ok?

tak,ok.wkurzył się tylko bo fajek nie miał i jak cielak sam siedział w tym rowie pół godz a w około żywej duszy...
wkurzył się bo fajek nie miał sory ale :hahaha:
ja jakbym wpadła do rowu to bym się wkurzała że do niego wpadłam :D
a samochód ?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczynki bardzo dawno mnie tu nie było.Staram się o dzidziusia jakieś dwa lata.Mam pytanie do tych,którym się udało-czy miałyście jakieś objawy jeszcze przed spodziewaną @?W tym miesiącu miałam monitorowany cykl, dodatkowo biorę duphaston.Nie sądzicie,że istnieje coś takiego jak intuicja w tych sprawach,że po prostu się wie,że w tym miesiącu się udało.Za dwa dni będę testować to się okaże.Aha i muszę wspomnieć o tym,że jakieś 4 dni po owulacji miałam bóle jajników na przemian,które utrzymują się do tej pory,bóle krzyża,mrowienie w piersiach od 2 dni,ból głowy.Pierwszy raz od dwóch lat mam takie objawy.Jak myślicie może to coś oznaczać?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Enia
Cześć dziewczynki bardzo dawno mnie tu nie było.Staram się o dzidziusia jakieś dwa lata.Mam pytanie do tych,którym się udało-czy miałyście jakieś objawy jeszcze przed spodziewaną @?W tym miesiącu miałam monitorowany cykl, dodatkowo biorę duphaston.Nie sądzicie,że istnieje coś takiego jak intuicja w tych sprawach,że po prostu się wie,że w tym miesiącu się udało.Za dwa dni będę testować to się okaże.Aha i muszę wspomnieć o tym,że jakieś 4 dni po owulacji miałam bóle jajników na przemian,które utrzymują się do tej pory,bóle krzyża,mrowienie w piersiach od 2 dni,ból głowy.Pierwszy raz od dwóch lat mam takie objawy.Jak myślicie może to coś oznaczać?Pozdrawiam

Enia witaj
no ja w cyklu monitorowanym zaszłam więc tobie życzę tego samego :)
intuicja napewno coś w tym jest więc myśl pozytywnie
Czekamy na Twoje II kreseczki

Odnośnik do komentarza

Agab dobrze, że w ogóle jakiś rolnik napatoczył mu się, bo to w sumie nie pora na ich objazdy. Czasem bez specjalistycznego sprzętu patrz ciągnik bądź chociaż auto 4x4 trudno wydostać się z zaspy. W okolicy widziałam, że zo po niektórzy na 3 osobówki ciągnęli...

Chyba za tołkanicę uważałam coś innego jednak. Ja lubię waszą babkę ziemniaczaną, a najbardziej na świecie kiszkę białostocką- mmmmmmmmmmmmmmniammmmmmmmi!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

agnieszka ale mi smaka narobilas tymi ziemniaczkami ze skwareczkami. a to jakis specjalny przepis na to jest. jakby co to poprosze :-D
enia ja za 6 dni mam dostac okres (mam nadzieje ze nie dostane) i caly czas bola mnie jajniki. taki bol jak na okres ale normalnie mam taki na dzien przed a nie na 6 dni przed. jutro chyba bede testowac....
martek witaj

Odnośnik do komentarza

Dzieki ronia ,mam nadzieję,że się udało.W sobotę będę testować.Dzisiaj pobolewa mnie brzuch jak na @ może troche mniej i tylko z lewej strony.Ale temp.jest dalej wysoka.Jak zawsze przed @ bolały mnie piersi to w tym miesiącu nic,tylko takie dziwne mrowienie od czasu do czasu i sie powiększyły.Dziewczyny napiszcie mi trochę o swoich objawach,wiem,że to nic nie zmieni ale zawsze to jakoś inaczej.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Natasza
Agab dobrze, że w ogóle jakiś rolnik napatoczył mu się, bo to w sumie nie pora na ich objazdy. Czasem bez specjalistycznego sprzętu patrz ciągnik bądź chociaż auto 4x4 trudno wydostać się z zaspy. W okolicy widziałam, że zo po niektórzy na 3 osobówki ciągnęli...

Chyba za tołkanicę uważałam coś innego jednak. Ja lubię waszą babkę ziemniaczaną, a najbardziej na świecie kiszkę białostocką- mmmmmmmmmmmmmmniammmmmmmmi!!!!!!!!!
a tę babkę jak się rabota ?

Odnośnik do komentarza

Enia
Dzieki ronia ,mam nadzieję,że się udało.W sobotę będę testować.Dzisiaj pobolewa mnie brzuch jak na @ może troche mniej i tylko z lewej strony.Ale temp.jest dalej wysoka.Jak zawsze przed @ bolały mnie piersi to w tym miesiącu nic,tylko takie dziwne mrowienie od czasu do czasu i sie powiększyły.Dziewczyny napiszcie mi trochę o swoich objawach,wiem,że to nic nie zmieni ale zawsze to jakoś inaczej.Pozdrawiam

ja w drugiej ciąży miałam tkliwe bardzo piersi
w trzeciej nic zero ale może to przez duphaston zresztą każda ciąża jest inna stety albo niestety

Odnośnik do komentarza

Martusia wiesz jak masz dostać okres za 6 dni to może poczekaj jeszcze trochę z tym testowaniem.Może nic nie wyjść i tylko nie potrzebne rzczarowanie.Przechodziłam to wiele razy.Ja jestem dwa dni przed i też chciałam dzisiaj zatestować ale mój mąż nie przekonał,żeby poczekać.Ale to czekanie jest nieznośne.

Odnośnik do komentarza

ronia
Enia
Dzieki ronia ,mam nadzieję,że się udało.W sobotę będę testować.Dzisiaj pobolewa mnie brzuch jak na @ może troche mniej i tylko z lewej strony.Ale temp.jest dalej wysoka.Jak zawsze przed @ bolały mnie piersi to w tym miesiącu nic,tylko takie dziwne mrowienie od czasu do czasu i sie powiększyły.Dziewczyny napiszcie mi trochę o swoich objawach,wiem,że to nic nie zmieni ale zawsze to jakoś inaczej.Pozdrawiam

ja w drugiej ciąży miałam tkliwe bardzo piersi
w trzeciej nic zero ale może to przez duphaston zresztą każda ciąża jest inna stety albo niestety[/QU

Duphaston ma jakiś wpływ?To jest mój pierwszy cykl z duphastonem.

Odnośnik do komentarza

ronia
Natasza
Agab dobrze, że w ogóle jakiś rolnik napatoczył mu się, bo to w sumie nie pora na ich objazdy. Czasem bez specjalistycznego sprzętu patrz ciągnik bądź chociaż auto 4x4 trudno wydostać się z zaspy. W okolicy widziałam, że zo po niektórzy na 3 osobówki ciągnęli...

Chyba za tołkanicę uważałam coś innego jednak. Ja lubię waszą babkę ziemniaczaną, a najbardziej na świecie kiszkę białostocką- mmmmmmmmmmmmmmniammmmmmmmi!!!!!!!!!
a tę babkę jak się rabota ?

Roniu, za bardzo to nie wiem, bo byłam nią częstowana, ale organoleptycznie wyglądało to jak materiał na placki ziemniaczane upieczony w foremce od ciasta ze skwareczkami bodajże, dosyć tłuste. najlepiej zapytać AgiB

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

ronia
agnieszkab31
ronia

ojej szczerze współczuje
ale z małżem wszystko ok?

tak,ok.wkurzył się tylko bo fajek nie miał i jak cielak sam siedział w tym rowie pół godz a w około żywej duszy...
wkurzył się bo fajek nie miał sory ale :hahaha:
ja jakbym wpadła do rowu to bym się wkurzała że do niego wpadłam :D
a samochód ?

samochód ok,błotnik trochę odskoczył ale to nic z kopa go i wskoczył na miejsce,po ostatniej mojej kraksie jego rów to pikuś.mój M jak jest wkur**** to tylko kawa i fajki go ratują.wiem wiem niehigieniczny tryb na nerwy ale wolę tak niźli miałby wrzeszczeć

Odnośnik do komentarza

Aśka36
Cześc Dziewczyny,
widzę że o testowaniu tu mowa i tak się zatrzymałam.Pozwólcie,że poczytam sobie trochę.
A tak na szybko o mnie:
01.2009 poronienie
05.2009 cpo
i teraz dwie kreski w pn a wt beta 13,6.
Na usg oczywiście nic nie widac,za wcześnie.Wszystko może się wydarzyc,plamię tyci,tyci,łykam Duphaston i czekam.

Buziam

Gratuluję i życzę wszystkiego dobrego.Mam pytanie miałaś jakieś objawy jeszcze przed spodziewaną @?

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

ronia
Natasza
Agab dobrze, że w ogóle jakiś rolnik napatoczył mu się, bo to w sumie nie pora na ich objazdy. Czasem bez specjalistycznego sprzętu patrz ciągnik bądź chociaż auto 4x4 trudno wydostać się z zaspy. W okolicy widziałam, że zo po niektórzy na 3 osobówki ciągnęli...

Chyba za tołkanicę uważałam coś innego jednak. Ja lubię waszą babkę ziemniaczaną, a najbardziej na świecie kiszkę białostocką- mmmmmmmmmmmmmmniammmmmmmmi!!!!!!!!!
a tę babkę jak się rabota ?

gotujesz ziemniaki,przekręcasz przez maszynkę,dodajesz skwary,usmażoną cebulę i przyprawy i do pieca.ja mam od babci specjalną glinianą mise do pieczenia w piecu na drewno i w tym piokę.ale np moja mama piecze w tortownicy.
a o kiszce ciiicho,bo mój M zaraz każe mi robić a przy niej to tyle roboty,że usrać się za przeproszeniem można...ale dobra mi wyszła,ja wszamałam 2 porcje,Mati jedną kopczastą,M się nie doczekał-śpi hehehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...