Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

adriana8899
Eh. Jak to ktos ostatnio ladnie powiedzial "U nich zycie toczy siie wlasnymi prawami..." :36_11_20: Szkoda. Przykro mi. No ale coz...

A ty co masz za zebranie? W szkole?
zebranie koniec semestru
i tez sie wkurzyłam kolezanka miala odebrac swoja córke i mojego M bo razem chodzą do klasy
miala mi przywieść paraagony do rozliczenia na zebranie bo w 3 klasowej jesteśmy
i nie przyjechała młody wyszedł ze szkoły nie wiedział co ma zrobić bo powiedziałam że wróci z koleżanką popłakał się ....

Odnośnik do komentarza

ronia
adriana8899
Eh. Jak to ktos ostatnio ladnie powiedzial "U nich zycie toczy siie wlasnymi prawami..." :36_11_20: Szkoda. Przykro mi. No ale coz...

A ty co masz za zebranie? W szkole?
zebranie koniec semestru
i tez sie wkurzyłam kolezanka miala odebrac swoja córke i mojego M bo razem chodzą do klasy
miala mi przywieść paraagony do rozliczenia na zebranie bo w 3 klasowej jesteśmy
i nie przyjechała młody wyszedł ze szkoły nie wiedział co ma zrobić bo powiedziałam że wróci z koleżanką popłakał się ....

Co sie dzis dzieje z tymi ludzmi?? :nerw: Ochrzanilas kolezanke??

martusia
adriana oj, nie dziewie sie ze jestes zla... wrrr. nie chce przyjechac na roczek. jej strata. wy sie bedziecie na pewno fajnie bawic::):
ronia bartek ma teraz takie ok 2 / 3 cm wlosy.

Racja! :Oczko:
Fajna fotka w podpisie. :D

O. Martita sie zjawila. Co tak pozno? :D

Odnośnik do komentarza

martusia
ronia
martusia
adriana oj, nie dziewie sie ze jestes zla... wrrr. nie chce przyjechac na roczek. jej strata. wy sie bedziecie na pewno fajnie bawic::):
ronia bartek ma teraz takie ok 2 / 3 cm wlosy.

szybko odrosną

a co dobrego piekliście ?

pytasz o wypieki ze zdjec?? to muffinki. mniam mniam.
tak ze zdjęć slinka cieknie
a pomocnik jaki młody :d fajnie

Odnośnik do komentarza

adriana8899
ronia
adriana8899
Eh. Jak to ktos ostatnio ladnie powiedzial "U nich zycie toczy siie wlasnymi prawami..." :36_11_20: Szkoda. Przykro mi. No ale coz...

A ty co masz za zebranie? W szkole?
zebranie koniec semestru
i tez sie wkurzyłam kolezanka miala odebrac swoja córke i mojego M bo razem chodzą do klasy
miala mi przywieść paraagony do rozliczenia na zebranie bo w 3 klasowej jesteśmy
i nie przyjechała młody wyszedł ze szkoły nie wiedział co ma zrobić bo powiedziałam że wróci z koleżanką popłakał się ....

Co sie dzis dzieje z tymi ludzmi?? :nerw: Ochrzanilas kolezanke??

martusia
adriana oj, nie dziewie sie ze jestes zla... wrrr. nie chce przyjechac na roczek. jej strata. wy sie bedziecie na pewno fajnie bawic::):
ronia bartek ma teraz takie ok 2 / 3 cm wlosy.

Racja! :Oczko:
Fajna fotka w podpisie. :D

O. Martita sie zjawila. Co tak pozno? :D
nie ochrzaniłam jeszcze jej nie widziałam
mogła zadzwonić czy eska wysłać

Odnośnik do komentarza

AgaiLila
Witam dziewczyny!
Przezylam dzis chwile grozy.... do 15stej net mi nie dzialal:Zakręcony:

Adus smutne ze nie przyjada... u mnie za to kazdy w inny dzien a sobotni goscie zamiast o 15stej przyjechali o 17stej i...20stej!
Roniu az mi sie szkoda zrobilo twojego synka, sama bym na jego miejscu miala lzy w oczach.
Witam nowa staraczke!
popłakał się bo jest wrażliwy zresztą mama powiedziała że będzie wracał z koleżanką a tu taki zonk
wkurzona jestem nie powiem

Odnośnik do komentarza

AgaiLila
Witam dziewczyny!
Przezylam dzis chwile grozy.... do 15stej net mi nie dzialal:Zakręcony:

Adus smutne ze nie przyjada... u mnie za to kazdy w inny dzien a sobotni goscie zamiast o 15stej przyjechali o 17stej i...20stej!
Roniu az mi sie szkoda zrobilo twojego synka, sama bym na jego miejscu miala lzy w oczach.
Witam nowa staraczke!

Nooooooo. Faktycznie straszne. :whoot:
:hahaha:
Juz bym wolala zeby pzyjezdzali kazdy kiedy indziej ale byli...

Czesc Slonce tak wogole. :Oczko:

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

Witam niewitane
Aduś,dla dziecka się nie odmawia,ale też nikogo zmuszać nie można,bardzo głupio,że na małej roczek nie chcą przyjechać:le: ale mam nadzieję,że wy będziecie się super bawić

a ja stawiam ciacho urodzinowe mojego młodego....piękny wiek 12 lat :D
:36_3_28:

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

adriana8899
agnieszkab31
Ada,najważniejsze,że Gabi w tym szczególnym dniu będzie miała blisko was-swoich rodziców :love_pack: żadne prezenty nie zastąpią miłości

Piekne slowa. :love: Dziekuje... Mam dla niej fajne prezenty... Zalatwilam. Nie bede mowila jak ale zalatwilam. Mowilam ze wynagrodze jej swieta. I dalej sie tej wersji trzymam. :D

To super kochana,ja swojemu małemu mężczyźnie fundnęłam ferie od 1 do 5 lutego :-)

lecę do rodzinki
do jutra :bye:

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31
Witam niewitane
Aduś,dla dziecka się nie odmawia,ale też nikogo zmuszać nie można,bardzo głupio,że na małej roczek nie chcą przyjechać:le: ale mam nadzieję,że wy będziecie się super bawić

a ja stawiam ciacho urodzinowe mojego młodego....piękny wiek 12 lat :D
:36_3_28:
Wszystkiego najlepszego dla Matiego
dużo dużo zdrówka od e-ciotki :Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...