Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

martusia
ronia powiem ci ze tu w irlandii bardzo duzo irlandek zachodzi w ciaze wlasnie dla kasy.. masakra. specjalnie zachodza, nie pobieraja sie i maja z tego niezla kase. znam nawet taka jedna co niedawno urodzila w wieku prawie 40 lat tylko dlatego ze konczyl jej sie zasilek na dzieci (osiagnely juz pelnoletnosc) no i potrzebowala kolejny... :Szok:

będę szczera jak dla mnie nieludzkie

podzielę się czymś z wami jak zmarł mój Wojtek dostalismy pieniążki z Zusu becikowe i z ubezpieczenia troche się tego uzbierało i nie wiem ale to jakies okropne dla mnie było dostać te pieniądze i później je wydawać czułam się okropnie, tak jakby tak kasa brudna była

nie pojmę chyba nigdy czemu tak się robi dziecko robi się dla chęci obdarowania kogoś miłością przedłużeniem własnego ja, dla siebie małżonka, dla dziecka które czeka na rodzeństwo nie dla kasy
nie dla mnie bynajmniej

Odnośnik do komentarza

witam, mam chyba sporo zaległośći, ale nawet nie próbuję nadrabiać. dziwie się sobie, że nawet weszłąm na forum.
wieczorem zadecydowałam, że robię sobie dziś wolne.
jutro mam zamiar porozmawiać z szefem i powiedzieć księgowej, że jestem w ciąży.
wizytę u swojego gina mam na 11.02 jak juz pisałąm, ale w poniedziałęk pójdę tu do lekarza i poproszę o L4.

wydawało mi się, że dam radę, ale wczoraj mnie już sytuacja przerosła. czuję się okropnie, wczoraj skończyło się naza przeproszeniem bliskim spotkaniu z miednicą. koszmar.
ciążę przechodzę zupełnie inaczej niż poprzednią i o ile nie boję się o pracę o tyle boję się jak sobie poradzę w szkole. jak zdam najblizsze 4 egzaminy, jak napiszę pracę...

gdyby nie dzieci napisałabym, że nie chce mi się żyć....

pozdrawiam i ściskam mocno!!

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

za czasów porodu mojego Dominika nie dostałam złotówki,za Mateusza-ostatni trymestr z pieniążkami z gminy.jakoś nikt nie płakał.aczkolwiek teraz becikowe dla mam to ukłon rządu w stronę prawdziwego rodzicielstwa,fajne jest to,że docenili nasz trud w rodzeniu i wychowywaniu dzieci :dzidzia:

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

ronia
martusia
ronia powiem ci ze tu w irlandii bardzo duzo irlandek zachodzi w ciaze wlasnie dla kasy.. masakra. specjalnie zachodza, nie pobieraja sie i maja z tego niezla kase. znam nawet taka jedna co niedawno urodzila w wieku prawie 40 lat tylko dlatego ze konczyl jej sie zasilek na dzieci (osiagnely juz pelnoletnosc) no i potrzebowala kolejny... :Szok:

będę szczera jak dla mnie nieludzkie

podzielę się czymś z wami jak zmarł mój Wojtek dostalismy pieniążki z Zusu becikowe i z ubezpieczenia troche się tego uzbierało i nie wiem ale to jakies okropne dla mnie było dostać te pieniądze i później je wydawać czułam się okropnie, tak jakby tak kasa brudna była

nie pojmę chyba nigdy czemu tak się robi dziecko robi się dla chęci obdarowania kogoś miłością przedłużeniem własnego ja, dla siebie małżonka, dla dziecka które czeka na rodzeństwo nie dla kasy
nie dla mnie bynajmniej

miałam to samo po Jasiu.postanowiliśmy za nie dać mu pomniczek zamiast zabawek i pampersów:le:

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

puszek
witam, mam chyba sporo zaległośći, ale nawet nie próbuję nadrabiać. dziwie się sobie, że nawet weszłąm na forum.
wieczorem zadecydowałam, że robię sobie dziś wolne.
jutro mam zamiar porozmawiać z szefem i powiedzieć księgowej, że jestem w ciąży.
wizytę u swojego gina mam na 11.02 jak juz pisałąm, ale w poniedziałęk pójdę tu do lekarza i poproszę o L4.

wydawało mi się, że dam radę, ale wczoraj mnie już sytuacja przerosła. czuję się okropnie, wczoraj skończyło się naza przeproszeniem bliskim spotkaniu z miednicą. koszmar.
ciążę przechodzę zupełnie inaczej niż poprzednią i o ile nie boję się o pracę o tyle boję się jak sobie poradzę w szkole. jak zdam najblizsze 4 egzaminy, jak napiszę pracę...

gdyby nie dzieci napisałabym, że nie chce mi się żyć....

pozdrawiam i ściskam mocno!!

Puszku,no co ty mówisz!
będzie dobrze-musi być!!!!

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31
ronia
martusia
ronia powiem ci ze tu w irlandii bardzo duzo irlandek zachodzi w ciaze wlasnie dla kasy.. masakra. specjalnie zachodza, nie pobieraja sie i maja z tego niezla kase. znam nawet taka jedna co niedawno urodzila w wieku prawie 40 lat tylko dlatego ze konczyl jej sie zasilek na dzieci (osiagnely juz pelnoletnosc) no i potrzebowala kolejny... :Szok:

będę szczera jak dla mnie nieludzkie

podzielę się czymś z wami jak zmarł mój Wojtek dostalismy pieniążki z Zusu becikowe i z ubezpieczenia troche się tego uzbierało i nie wiem ale to jakies okropne dla mnie było dostać te pieniądze i później je wydawać czułam się okropnie, tak jakby tak kasa brudna była

nie pojmę chyba nigdy czemu tak się robi dziecko robi się dla chęci obdarowania kogoś miłością przedłużeniem własnego ja, dla siebie małżonka, dla dziecka które czeka na rodzeństwo nie dla kasy
nie dla mnie bynajmniej

miałam to samo po Jasiu.postanowiliśmy za nie dać mu pomniczek zamiast zabawek i pampersów:le:
tak okropne uczucie
grób pomnik mala biała trumna zamiast zabawek
w każdy dzień dziecka cierpie w dzień matki w dzień urodzin i śmierci
buu zamoczyłam oczy

Odnośnik do komentarza

puszek
witam, mam chyba sporo zaległośći, ale nawet nie próbuję nadrabiać. dziwie się sobie, że nawet weszłąm na forum.
wieczorem zadecydowałam, że robię sobie dziś wolne.
jutro mam zamiar porozmawiać z szefem i powiedzieć księgowej, że jestem w ciąży.
wizytę u swojego gina mam na 11.02 jak juz pisałąm, ale w poniedziałęk pójdę tu do lekarza i poproszę o L4.

wydawało mi się, że dam radę, ale wczoraj mnie już sytuacja przerosła. czuję się okropnie, wczoraj skończyło się naza przeproszeniem bliskim spotkaniu z miednicą. koszmar.
ciążę przechodzę zupełnie inaczej niż poprzednią i o ile nie boję się o pracę o tyle boję się jak sobie poradzę w szkole. jak zdam najblizsze 4 egzaminy, jak napiszę pracę...

gdyby nie dzieci napisałabym, że nie chce mi się żyć....

pozdrawiam i ściskam mocno!!
jesteś kobietą masz w sobie pełno siły nawet nie wiesz
dasz radę i nie daj sobie wmówić inaczej
3mam kciuki

Odnośnik do komentarza

Martek73
Nie zrobiłam w końcu żadnego testu, ale jednak pójdę, bo istnieje możliwość wyrwania nerwu w znieczuleniu (nie ogólnym).
Ja generalnie nie brałam znieczuleń jak chodziłam do stomatologa, ale teraz to jest jedyne wyjście.
Szkoda, że żaden stomatolog nie wpadł na taki sposób, tylko człowiek sam musiał wyszperać w necie.

myślalam że to jakiś poważny zabieg i dlatego pytałam o ogólne
masz ząbek do wyrwania ?

Odnośnik do komentarza

Puszku, głowa do góry!

Wiem, ze w życiu czasem zdarzają się przykre i na daną chwilę tragicznie przytłaczające rzeczy, ale po pewnym czasie zweryfikujesz te poglądy. Możesz to uznać za trywialne, ale przysłowie "nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło" jest przemądre. Zawsze w kijowej sytuacji pytam się siebie czy jest tu jakaś jasna strona? I korzyści mogą być różne. Czasem tylko duchowe. Czasem tylko dla Ciebie. Każde zdarzenie które Cię kształtuje jest istotne po to żeby przez pomyłkę nie przestać być człowiekiem. Takie zdanie moje.

Odnośnik do komentarza

Natasza
agnieszkab31
Dziewczyny wy mi może powiecie chciałabym zrobić sobie badanka hormonów-progesteron,prolaktyna,testosteron.w którym dc robi się poszczególne hormony.
nie mogę znaleźć kartki od gina...

Mi razem z hormonami tarczycowymi i innymi kazał zrobić w 3-4 dc, żeby zadecydować o wspomaganiu cyklu.

Zapomniałabym a to ważne: przy prolaktynie zabronił kochać się dzień wcześniej, stymulować piersi i przed samym badaniem założyć bieliznę która nie drażni sutków. Z tego względu, że prolaktyna cechuje się nagłymi wyrzutami dużej ilości hormonu i ma się w ten sposób zapobiec leczeniu złego wyniku a nie chorej pacjentki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...