Szpitale

Szital na Goduli Ruda Ślaska

V3nus

V3nus

Witam Mamy i przyszłe Mamy
chciałam sie dopytać czy któraś z was rodziła w szpitalu na Goduli
mam termin na Październik i jest to najbliższa porodówka Bardzo prosze was o opinie na ten temat:)
POZDRAWIAM

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjoprg6nrb7.png[/url]

44882 v3nus Kobieta, 30 lat, Ruda Ślaska

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mamalina

mamalina

Cześć.
W maju 2012 rodziłam na Goduli córkę, a w czerwcu 2013 synka. Zdecydowałam się tam na poród głównie ze względu na to, że szpital posiada oiom noworodkowy, po porodzie naturalnym jest nieprzerwany kontakt skóra do skóry przez dwie godziny, sale porodowe są jednoosobowe. Co do personelu - na porodówce przy 1 porodzie położne średnio miłe, przy 2 już lepsze. Opieka na noworodkowym kiepska, tzn. przez 2 dni pobytu (bo wypuszczają po sn po 48 h) ani razu nie przyszła pielęgniarka z zapytaniem czy w czymś pomóc:/ A ja nie lubię się"prosić", więc np. karmienie piersią nam nie wyszło:/
Za niecałe 2 miesiące mam zamiar znów tam rodzić, mimo, że mój gin już tam nie pracuje.
Aaa odwiedziny są na salach przez kilka h dziennie, łazienki na korytarzu- dwa razy byłam w sali trzyosobowej.
Pytaj, jeśli czegoś jeszcze chcesz się dowiedzieć:)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bkrhmo7nub9gz.png
Milanek - ur. 16.06.2015 r., godz. 4:35, 4060 g, 58 cm
Namirek - ur. 07.06.2013 r., godz. 16:35, 3650 g, 57 cm
Lilianka - ur. 12.05.2012 r., godz. 14:10, 2700 g, 54 cm

2907 mamalina Kobieta, 32 lata, Górny Śląsk
Gosia33

Gosia33

Ja też myślę nad Godulą,ale czytam nie dość fajne opinie.Jeszcze wchodzi w grę Simin w Chorzowie.

--

Nasza kochana Zosieńka :) ur.8.09.215 4210g i 57cm
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7a65cwim.png

45130 gosia33 Kobieta, 36 lat, Zabrze
~AniaMKK

~AniaMKK

Ja rodziłam przez cc 2 miesiące temu. Wcześniej leżałam na patologii ciąży (piętro 2). Położne i lekarze na patologii - anioły. Położne na 4 piętrze... przemilczę. Wiem że dużo cięższą pracą jest praca na 4 piętrze (cesarki) ale odrobina empatii i zrozumienia to chyba nie tak dużo. One mają ciężką pracę ale kobiety po cesarce naprawdę potrzebują odrobiny wsparcia i pomocy. Owszem, były miłe i pomocne położne, niestety w tym przypadku wyjątek potwierdza regułę. O zachowywaniu się w nocy tych Pań nie wspominając... Nie wiem jak jest na piętrze porodów naturalnych i jak widać piętro piętru nie równe ale odradzam rodzenie cc w tym szpitalu chyba że masz ku temu powód (np. dziecko z hipotrofią - mają dobry sprzet i specjalistów)

~Basia..N..

~Basia..N..

Witam urodziłam śliczną Lenke w sierpniu 2015 w szpitalu na Goduli polecam dobrzy lekarze i sympatyczne położne ,fakt że urodziłam na patologi bo mała pchała się na świat i ne zdążyli ze mną jechać na położnictwo ale dzięki szybkiej organizacji położnych i lekarzy wszystko poszło pomyślnie .Jest to mój czwarty poród i wszystkie dobrze mi się kojarzą .Polecam rodzić na Goduli.Pozdrawiam wszystkie mamusie....

Kaktusik

Kaktusik

hejka;) chodziła któraś z was do szkoły rodzenia na goduli? google podpowiedziało, że mają takową:) w którym miesiącu najlepiej zacząć chodzić, jak długo trwa i czy trzeba z dużym wyprzedzeniem się zapisywać? będę wdzięczną za wszelkie info, bo to wszystko dla mnie na razie nowość:)

50719 kaktusik Kobieta, 33 lata, Katowice
~Betiz

~Betiz

Na Goduli nie ma szkoly rodzenia. Ja w październiku chodzilam na Szombierki w Bytomiu. Zajęcia prowadzila p. Grazyna ktora jest polozona na Goduli. Mogę polecieć, zajęcia fajne prowadzone.

~Ania swietochlowice

~Ania swietochlowice

Hej. Rodziłam 31 marca 2017. Synusia przez Cc. Z czystym sumieniem polecam ten szpital. Lekarze pielęgniarki zreszta cały personel szpitala rewelacja.lezalam przez prawie miesiąc na patologi ciazy, nawet nie wiem kiedy czas mi minol. Jeżeli chodzi po porodzie- panie z noworodków bardzo uprzejme, konkretne odpowiedzą na każde pytanie... wyszliśmy po 3 dniach do domku.p.s personel z patologi ciazy- nigdy Was nie zapomnę!!! Inne szpitale powinny się od Was uczyć jak podchodzić do pacjentki ;))))Dziękujemy z całego serca

Mama_2014

Mama_2014

Czesc..chcialabym zapytac co trzeba zabrac dla siebie i dla maluszka do porodu i po porodzie do szpitala w Rudzie ? Jest jakas lista, trzeba miec swoje ciuszki dla Maluszka ? Moze ktoras z Mam wie. Z gory dzieki! Pozdrawiam.

54982 mama-2014 Kobieta, 29 lat, Gra...
~Yasumi

~Yasumi

Dla malucha nie trzeba brać ubranek. Szpital zapewnia swoje. Podobnie z kosmetykami do kąpieli dla dziecka. Wystarczą pieluchy i inne akcesoria do przewijania;-)
Dla siebie musisz zabrać na pewno podkłady poporodowe i te wielkie podpaski;-) acha...laktator też sie moze przydać. Reszta rzeczy to tak jak przy innych pobytach w szpitalu.