Szpitale

Porodówka w Zabrzu Biskupice

zieloona

zieloona

Witam, nigdzie niemogę znaleźć opinii na temat tego nowego budynku w Zabrzu Biskupicach. Proszę o informację z doświadczeń w tym szpitalu, mam zamiar tam rodzić :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

42825 zieloona Kobieta, 29 lat, Zabrze

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~pierwiastka

~pierwiastka

Cześć, też zastanawiam się nad porodem w biskupicach, (choć chodzę prywatnie do lekarza, który pracuje w szpitalu w bytomiu i generalnie z tego co się dowiadywałam od koleżanek które tam rodziły to opieka bardzo dobra tylko warunki rodem z PRL-u, 4 osobowe sale bez łazienek i trochę mnie to przeraża... ) Co do szpitala w biskupicach generalnie: moja mama miała operowane tam biodro, babci na wewnętrznym uratowali życie, a i tato na dermatologii leżał już wiele razy i również był bardzo zadowolony.... jednak o porodówce nie słyszałam jak dotąd nic :( jedyne co znalazłam to poniższy artykuł, ale prawda jest taka, że wszędzie to się mogło zdarzyć...

http://www.gloszabrza24.pl/wydarzenia/12929-tragiczny-porod-w-nowym-szpitalu-ginekologiczno-polozniczym

czekam na informacje od kobiet które rodziły w biskupicach i pozdrawiam

zieloona

zieloona

Właśnie powróciłam z tego szpitala, nie rodziłam, leżałam na izbie przyjęć. Ale zwiedziłam porodówkę. Każda z Nas może ją zwiedzić, oprowadzają miłe pielegniarki :) Jestem wręcz zachwycona wyposażeniem, wystrojem i ogólną atmosferą w tym szpitalu. Wszystko na prawdę na dobrym poziomie. Zdarzenie opisywane w portalach to prawda, ale mogło się zdarzyć wszedzie... Ordynator bardzo miły, doświadczony, spokojny. Ogólnie 99% lekarzy z którymi miałam do czynienia- w porzadku :) Nawet jedzenie w szpitalu zjadliwe. Ja jestem już zdecydowana :)
Miłego dnia!

--

http://www.suwaczki.com/tickers/relg73sbod19m7di.png

42825 zieloona Kobieta, 29 lat, Zabrze
agatka94

agatka94

Świetny! Położne to anioły- bez wyjątków. Opieka doskonała. Porodówka na najwyższym poziomie- możliwość skorzystania z imersji wodnej, TENS, Entonox, piłki, sako, możliwość wyboru pozycji porodowych ,radio, świeczki co tylko chcesz :) Aż się chce rodzić ;d Ja bym tylko salę porodową jakoś ładnie przyozdobiła bo ściany takie puste ale najwazniejsza jest opieka położnych która jest dokładna. :)
Na położniczym każda wybiera sobie zestaw z menu, położne pomagają przy karmieniu piersią.Oczywiście trzeba również współpracować i sie starać bo nikt za nas dziecka nie urodzi ani nie nakarmi :)

43500 agatka94 Kobieta, 25 lat, Zabrze
Gosia33

Gosia33

Ja niestety nie polecam tamtego szpitala.Po poronieniu tam zostalam potraktowana bardzo zle.Mieli mnie czyscic i uspili mnie do zabiegu gdzie po niby zabiegu nikt do mnie nie przyszedl i nie powiedzial ze zabieg nie zostal wykonany,dopiero na wieczornym obchodzie uslyszalam slowa "ta Pani jeszcze nic nie wie"! Nigdy w zyciu bym juz nie poszla do tego szpitala,lekarze bez uczuc,bez zadnej empatii.Przezylam tam koszmar i i teraz gdy jestem w 5 miesiacu wiem,ze tam nie pojde nigdy rodzic.

--

Zosieńka :) ur.8.09.215 4210g i 57cm
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r7a65cwim.png
10.05.2019

2014 [*
45130 gosia33 Kobieta, 37 lat, Zabrze
~ewar333333

~ewar333333

Witam.a jak wyglada tam sprawa znieczulenia zewnątrzoponowego?jest na zyczenie i za darmo?czy to tylko takie reklamy?

~CiekawaŚwiata123

~CiekawaŚwiata123

Hej, może warto przekonać się samemu? Wiele osób, które dobrze znam - chwalą. 30 maja są dni otwarte w nowym Centrum (CZKiD), można będzie tam zapytać o wszystko lekarzy i położnych, a nawet zwiedzić centrum. Cała impreza zaczyna się od 10.30

~ewaaaa

~ewaaaa

Chcialabym poznac opinie o znuevzuleniach ze strony pacjenta nie lekarza.czy fakty nie można dostać zewnątrzoponowe na życzenie za darmo?miał ktos?

cora

cora

Od lipca wszędzie jest dostępne znieczukenie w ramach nfz na życzenie pacjentki

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70194.png
https://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5earvv9unf.png

40042 cora Kobieta, 36 lat, Śląskie