Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

hejka
niedziela spędzona spoko :) Najbardziej się cieszę, ze rano jeszcze 2h pospałam z Jagódką...
Młoda cudowna! bawi się pięknie, śpiewa i wrzeszczy, jestem wpatrzona jak wariatka w nią :winktongue::tongue:
Nadal kaszle ale mam wrazenie ze mniej. katar tez meczy ale juz czasem ma ten nosek bez glutków. moze przechodzi pomału.

Magda jak Kuba z samodzielnym jedzeniem i wołaniem siusiu?? zdrowiej szybciutko!!!!!

galopek dzięki! czekamy na Twoje myszki!
no niedawno Piotr zamarzył o dwóch córeczkach :yes::yes: ale nadal Euzebiusz aktualny ;) tesciowa stwierdziła kiedyś, ze imię jak dla lucyfera :sofunny::sofunny::sofunny:

Gosia no czerwień jak się patrzy!! moze wella? bo ja kiedys wellą robiłam. ale bede potrzebować ciemniejszego jednak o parę tonów. ostatnio jak miałam koncówki czarne (stara farba) i u nasady brązowe (nowa farba) to Piotr stwierdził, ze mam super kolor włosów - taki zdecydowany i ciemny :) a mnie wkurzało ze mam dwa kolory...

Kasia no to faktycznie nie masz kiedy iść... wiem ze cięzko jest studiować zaocznie własnie ze względu na weekendy... ja miałam dość tego. Więc kiedy się wybierasz do fryzjera?? na pewno beda fajne!

Odnośnik do komentarza

jestem jestem
co się tak wydzieracie :)

weekend jak to weekend M w pracy a ja wynudziłam się jak mops
dzisiaj Nikola już w przedszkolu
M w pracy a ja z kawką się melduję :)
Sweet słodki synuś :brawo:
Dagles ja cały czas w moich zakochana do nieprzytomności :heart: :heart: :heart:
Gosiai no niezły kolore k:whistle:
Moaa zdrówka
Galopek a Ty trochę daj na luz, bo zbyt szyko chyba galopujesz:rolleyes:

Odnośnik do komentarza

mowie dzien dobry i zmykam, nocka spedzona w wiekszosci w lazience :Płacz: musze dojsc do siebie (cos mi polozylo sie na zoladku). O drugiej tel na ostry dyzur i zalecenie bym wziela 12 wegli :Szok:, B nie pojdzie do pracy bo ja sie slaniam
(O 3 szlam do lazienki myslac co najpierw, siadac czy sie nachylac)

Odnośnik do komentarza

hej hej

melduje sie na kawce:kawka:

atena jak dostałaś op....to od razu skrobnęłaś parę pościków, hihihihhi ;-))

dagles a wiesz ze zaraz zadzwonie do fryca i sie umówie!! :yes: ja tez kocham moją myszke ponad życie, prawda ze to cudne uczucie:smieszne:
Twój M jest świetny: przynajmniej możesz sobie experymentować z fryzurkami!!!

Madzia kuruj sie kochaniutka, informuj mnie na bieżąco jakie postepy z mini i napisz czemu ma niewypalic....szkoda byloby:frown:

Ann oj bidna, chyba wziela Cie jelitówka... trzymam kciuki zeby Ci szybko przeszło!!!

No nic, ja siedze w pracy, full roboty.

Co dajecie swoim maluchom na śniadanie??? moja ostatnio nie ma apetytu i skubnie tylko troszke serka, jajecznicy, bułki.....( nie na raz) owoców z rana nie je, kaszek tez nie chce, juz nie mam pomysłu...podpowiedzcie coś:yes:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

jak dostałaś op....to od razu skrobnęłaś parę pościków, hihihihhi ;-))

hehe no tak wrzeszczałyscie, ze sie zmobilizowałam :)


Dagles
z reguły mam niskie ciśnienie i w ogóle śpioch jestem :) mój M jak wspomina czasy zanim mieliśmy dzieci to jest w szoku, nigdy by nie pomyślał, że będę na nogach przy byle stęknięciu taki ze mnie śpioch, no, ale dzieci są ważniejsze od spania ;)

Ann to już na dobrej drodze jesteś !

Kim ze śniadaniami to chyba nie pomogę, Milka wciąga wszystko, kanapeczki z wędlinką, dzisiaj z pastą rybną, którą zrobiłam, parówki z keczupem też lubi, niezdrowe..cóż nie przetłumaczysz, wydziera sie "daj mi, to" a ostatnio hit to pomidorki ze śmietaną hehe
za to Nikola tradycyjnie najlepiej NIC

Moaa trzym sie !

Odnośnik do komentarza

Atenka super,że sie pojawiłaś. Zdecydowałam się pisać, bo po pierwsze Nowe forum i chyba łatwiej mi się wbić, nie mam wiele do nadrabiania :) Tutaj lubię zaglądać , bo osobiście poznałam kilka dziewczyn więc raźniej....dlatego tez cieszę się z obecności Atenki antenki...tere fere kuku....

Kim ja mam kiepskiego jadacza w domu i tez muszę się napocić przy posiłkach choc juz coraz lepiej.U nas na śniadanie ma popyt parówa, odlotówki(czyli kanapka bez skórki pokrojona w kostkę), wszelkie płatasy z kakao, serki homogenizowane, tosty( najlepiej jak nam pomaga w ich produkcji ;) ) telegrzanki czyli grzanki z chleba okrągłe z żółtym serem., jajko pod różnymi postaciami....nazbierało się tego troszkę a ja narzekam,że Oliwia tak mało je :wink:

Madziu nie ma jak to tesciowe...na miotłęi w kosmos:smieszne:

Ann trzymaj się, oby dzieciaki nie załapały a szczególnie Szymek....ach te choroby....niech będzie wreszcie zima!!!!!

Dagles jak coś wyszperam w kompie to wkleję na zachętę ...choć jak oglądam córcie Ateny to chyba wystarczająco wygląglądają na zachętę. Na innym forum, które regularnie odwiedzam jak tylko potrójne suwaczki widzę to mam ochotę starego na roboty do wyrka zaciągnąć...hehehe...ale tymczasem 3 odkładam na później....ale jak sie trafi....podziękuję i będę równie szczęśliwa...heheheh

Mnie tez energia opuszcza....leniwiec ze mnie straszny:sen:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

jestem jestem,ale co sie wkurzyłam to moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przychodze z pracy ledwo żywa bo @ dostałam,balagan w domu bo m urlopma i siedzial z mlodym a po chwili on mi mowi ze idzie na fuche o 19 do 7 i kit niczym sie nie martwiac pojechal a nie wazne ze ja mam do pracy na rano i z juniorkiem niema kto zostAC BO Mama MA ZAPLANOWANE WIZYTY U LEKARZA,przyjedzie RANO I ZAJMIE SIE DZIECKIEM NAJWYZEJ NIE BEDZIE SPAL

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

wygląda na to że wracam do świata żywych, więc może doba cierpień dla mnie wystarczy

kim30
hej hej
Co dajecie swoim maluchom na śniadanie??? moja ostatnio nie ma apetytu i skubnie tylko troszke serka, jajecznicy, bułki.....( nie na raz) owoców z rana nie je, kaszek tez nie chce, juz nie mam pomysłu...podpowiedzcie coś:yes:

U nas zawsze miska kaszki lub platki sniadaniowe z mlekiem i kanapka oraz herbatka (ew. jajecznica, parowki, omlecik)

Madzix
Jestem smutna z powodu, że Kube musiałam dziś zaprowadzić do żłobka :(

Ja nie w temacie, Kuba poszedl do zlobka po jakiejs przerwie? I stad smutek?

gosiai sił na ten @ czas

Dzieci w lozeczkach, Szym spi a Uli nie slysze wiec pewnie tez zasypia. B wyszedl do drugiej pracy (caly dzien zajmowal sie dziecmi i mna nie idac do swojej pracy)

Odnośnik do komentarza

Ann dobrego masz męża :)

ja znowu nie jestem wyspana
Nikola juz drugą noc o godzinie 4 jest wyspana, zwarta i gotowa,a wcale wcześnie nie usypia...muisałam iść do niej, i sie zaczęło " połóż sie obok mnie", przytul mnie" przynieś herbatkę"
"wygoń strachy" no właśnie po balu Hellowen'owym w przedszkolu średnio co dwa dni muszę jakieś strachy przeganiać :/

Odnośnik do komentarza

czesc !!!!!!!!!!!! przyszłam z pracuy w domu facetow nie ma mowie sie poloze i zasne a ty lipa ,na dole remonot 3 wiertarki chodza na raz teraz doszła jakas piła kosmos pojde do mamy na relax,

Sweethope jak malutki???????????? mmoae teki dziemn ma???????

Ann biednas ,nie przemeczaj sie nam za bardzo i szybciutko do zdrowka wracaj

atenka to co sie w przedzszkolu wydarzyło ze mała sie tak przestraszyła?

moaa vel madzix dobrze ze sie ułozyło!!!!!!!!!!

kim u nas rano miska kaszki ryżowej bananowej lub malinowej ,albo biszkopt z mlekiem

dagles jak mlodziutka Jagodka????????

idzie oszalec od tego hałasu spadam!!!!!!!!!!!!!!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

hej hej

Dziekuje za Wasze odpowiedzi odnośnie sniadanka!! wychodzi na to ze nie jest z nami tak źle, bo tez mamy w menu: serki danio, jajkocznice, bułeczke, kaszke (dzisiaj bananowa az 3 łyzki), jogurt z mamą na spółke lub tościk z tatusiem;-) parówek jej nie daje ale na pewno smakowałyby!!

gosiai mam nadzieje ze wypoczelas troche u mamy, u nas dzisiaj tez bylo ostre wiercenie, ale nawet ninka spala 3 godz!! a ja sie zdrzemnelam na pół.

Atena mam okazje pracowac z dziewczyna ur 12.12 i stwierdzam ze jest szalona i niesamowita optymistka;-)) w kazdym razie życie ma "z górkl", pewnie Twoja Milka tez jest radosna:smieszne:

sweet takie zachowanie to normalne u maluszkow, nie umieja mowic tylko plakac jak im źle, życze duzo wytrwalosci, zobaczysz jeszcze troche a dzidzia sie unormuje i bedzie lżej:yes:

Ann jeszcze osłabiona jestes, lepiej sie nie przemeczaj i zostaw sprzatanie na kiedy indziej:yes:

galopek czytalam ze marzysz o trojce maluchow:brawo: ja nie moge sie zdecydowac na drugie....podziwiam i powodzenia życze:yes:
a w jakies szkole pracujesz? dobrze mysle o podstawowej??

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...