Pytania do pediatry

Czerwona plama na szyi i nodze dziecka.

Razer69gaming

Razer69gaming

Moja córka dostała na szyi czerwonej plamki. Podejrzewałam obtarcie od guziczka lub śliniaczka. Początkowo była mała. Starałam się smarować alantanem, a teraz linomagiem. Jednak efektu brak. Na szyi powiększyła się, lekko się łuszczy, czerwieni i dodatkowo wystąpiła równiej w zgięciu kolana. (Załączam zdjęcia). Dodam że skaza wykluczona badaniem z krwi ( mleko plus gluten) . Piła różne rodzaje mlek aptecznych z powodu wysypek nieznanego pochodzenia. Jednak wszystko wróciło do normy a z powodu dobrych wyników przeszłyśmy na normalne mleko modyfikowane. Plamkę ta dostała na mleku na alergię pokarmową więc wykluczam uczulenie na teraźniejsze mleko. Gdzie najlepiej się udać z takimi zmianami ? (8 miesięczne dziecko) i czy można określić mniej więcej co to może być? Jest ona szorstka z wyczuwalnymi granicami. Czerwona. Proszę i odpowiedzi.

60625 razer69gaming Kobieta, 26 lat, Łódź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

alijaa

alijaa

mogę polecić krem Belantan ale on jest tylko w aptekach Dr max, to taki bepanthen tylko tańszy o połowę. Jak nie pomoże to lekarz rodzinny

58734 alijaa Kobieta, 40 lat, Dąbrowa Górnicza
Razer69gaming

Razer69gaming

Wie pani co byłam z córką u lekarza pediatry który specjalizuje się w takich sprawach. Stwierdziła AZS , ciężko stwierdzić co uczula córkę, wszystko co może z pokarmów powodować to córka nie spożywa. Przepisała mi maść że sterydem której nie wykupiłam ponieważ najpierw miałam smarować inna i jeżeli pomoże to nie ma potrzeby. Zaczerwienienie zeszło, jedynie widać obramowanie brązowe. Jednak wyskakują jej w różnych miejscach czerwone małe plamki które stają się szorstkie. Mamy myć w Emolium i smarować kremem trojaktywnym z Emolium. Czasem dziecko musi z tego chyba wyrosnąć.

60625 razer69gaming Kobieta, 26 lat, Łódź