Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Razer69gaming

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Zawartość dodana przez Razer69gaming

 1. Wie pani co byłam z córką u lekarza pediatry który specjalizuje się w takich sprawach. Stwierdziła AZS , ciężko stwierdzić co uczula córkę, wszystko co może z pokarmów powodować to córka nie spożywa. Przepisała mi maść że sterydem której nie wykupiłam ponieważ najpierw miałam smarować inna i jeżeli pomoże to nie ma potrzeby. Zaczerwienienie zeszło, jedynie widać obramowanie brązowe. Jednak wyskakują jej w różnych miejscach czerwone małe plamki które stają się szorstkie. Mamy myć w Emolium i smarować kremem trojaktywnym z Emolium. Czasem dziecko musi z tego chyba wyrosnąć.
 2. Nasze dziecko ma.8 miesięcy i również nie szczepione niczym. Nie miała jeszcze nawet kataru kiedy inne dzieci urodzone w tym samym czasie co ona - leżały w szpitalach na zapalenie płuc lub oskrzeli. Ja podobnie jak osoba która wcześniej pisałam widzę dużą różnicę w moim dziecku patrząc na zaszczepione dzieci. One są bardzo "otępiałe" , często chorują. Nie mówię, że na wszystkie dzieci może tak to działać,.ale na te mniej odporne napewno. Każdy ma swój rozum, my tak zdecydowaliśmy i nie żałujemy.
 3. Dokładnie, bardziej chorowite są na 100 %.
 4. Moja córka dostała na szyi czerwonej plamki. Podejrzewałam obtarcie od guziczka lub śliniaczka. Początkowo była mała. Starałam się smarować alantanem, a teraz linomagiem. Jednak efektu brak. Na szyi powiększyła się, lekko się łuszczy, czerwieni i dodatkowo wystąpiła równiej w zgięciu kolana. (Załączam zdjęcia). Dodam że skaza wykluczona badaniem z krwi ( mleko plus gluten) . Piła różne rodzaje mlek aptecznych z powodu wysypek nieznanego pochodzenia. Jednak wszystko wróciło do normy a z powodu dobrych wyników przeszłyśmy na normalne mleko modyfikowane. Plamkę ta dostała na mleku na alergię pokarmową więc wykluczam uczulenie na teraźniejsze mleko. Gdzie najlepiej się udać z takimi zmianami ? (8 miesięczne dziecko) i czy można określić mniej więcej co to może być? Jest ona szorstka z wyczuwalnymi granicami. Czerwona. Proszę i odpowiedzi.
 5. Oczywiście , że jeżeli takie objawy wystąpiły tuż po szczepieniu to może a nawet będzie to NOP ! I proszę nie czytać tych komentarzy typu - normalną rzeczą jest gorączka i inne po szczepieniu. To nie jest właśnie normalne !!
 6. Zakrapiaj solą fizjologiczną lub wodą morską. Moja córka miała dokładnie tak samo. Nawet się nie obejrzysz u minie dziecku. Kupiłam też nawilżacz powietrza, być może macie za suche ?
 7. Czy mogę wypisać dziecko z przychodni bez problemu i zabrać dokumenty z powodu wyjazdu na dłuższy czas za granicę ?
 8. Czy szczepicie swoje dzieci ?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...