Przedszkolaki

5-latek nie chce chodzić do przedszkola

Gugus5

Gugus5

Witam,mam problem z moim synkiem,już trzeci rok chodzi do przedszkola a nadal jest płacz choć nie zawsze.dowiadywalam się u pani i synek bawi i uczy się ładnie ma dobry kontakt z kolegami.mimo to rano jest problem.nie chce też sam zostać u kolegi żeby się bawić.proszę o pomoc!

53056 gugus5 Kobieta, 37 lat, Częstochowa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MartuB

MartuB

skoro później jest ok to chyba dobrze ;) córka sąsiadki ma tak ze żłobkiem, marudzi jak am do niego jechać, ale jak już tam jest to się bawi itp

--

Zabawki mojego malucha

54177 martub Kobieta, 30 lat, BDG
aga21

aga21

ja nie pomogę, bo mamy podobnie :( sama chętnie rady przeczytam

50739 aga21 Kobieta, 27 lat, gdzieś
Dziubala

Dziubala

Aga21, 5-latek już jest na tyle duży, że umie powiedzieć dlaczego nie chce chodzić do przedszkola. Co twój synek mówi?

--

http://lb3m.lilypie.com/dOwNp2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png http://lbym.lilypie.com/TCSQp2.png

39 dziubala Kobieta, 9 lat, Kraków
aga21

aga21

Dziubala mój 4 skończy w marcu. Dzisiaj idzie pierwszy raz do nowego przedszkola, bo właśnie z tego poprzedniego go przeniosłam. Od początku miał problem, bo twierdził że chce zostać ze mną w domu. Tylko, że ja w czasie jego pobytu w przedszkolu studiuje i pracuje. Ale miarka się przebrała jak kolejna pani odeszła z jego grupy bo ponoć nie mogła się z dyr dogadać. I potem dzieci miały z nią zajęcia w grudniu bo nie mogła nikogo znaleźć. I tak na przykład dzieci niektóre sikały w majtki bo ona nie chciała ich puścić do toalety bo np. "Iza już byłaś 3 razy w łazience więc wytrzymasz" no i inne takie kwiatki. Nie mogli gadać, nie mogli się bawić i miało być non stop cicho. No to syn w ogóle już nie chciał chodzić. Więc jak się dowiedziałam, co ona wyprawia to jeden telefon i zmieniłam. Oby na lepsze :)

50739 aga21 Kobieta, 27 lat, gdzieś
eljaklaura

eljaklaura

Tak sobie myślę... my też nie chcemy chodzic do pracy i czasami najchętniej popłakalybyśmy się rano a jak już jesteśmy to dzielnie pracujemy, rozmawiamy z koleżankami i kolegami... zycie :P

54427 eljaklaura Kobieta, 33 lata, Szczecin
Dziubala

Dziubala

aga21, o rany, co za straszny babsztyl z tej dyrektorki! Biedne dzieci :( A jako rodzice zgłaszaliście to wyżej, np. do kuratorium?
Dobrze że przeniosłaś synka gdzie indziej. A teraz mu się przedszkole podoba?

--

http://lb3m.lilypie.com/dOwNp2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png http://lbym.lilypie.com/TCSQp2.png

39 dziubala Kobieta, 9 lat, Kraków
aga21

aga21

Dziubala z tego co wiem, nikt nie zgłaszał. Teraz jest niby nowa pani więc się trochę sytuacja ustabilizowała.
A teraz w nowym pkolu mimo, że na wsi, gdzie mają gorsze warunki (mała sala, stare zabawki - wcześniej był w prywatnym otwartym 3 lata temu więc wszystko było nowiutkie i ładne) cieszy się bardzo, był póki co tylko kilka dni bo choroba go znów dopadła, ale też dużo dało to, że chodzi tam jego ukochana przyjaciółka, z którą znają się całe życie (hehe, fajnie to brzmi ;))

50739 aga21 Kobieta, 27 lat, gdzieś