Opiekunki, nianie

Współczesna niania

rozesmiana

rozesmiana

Trudno w dzisiejszych czasach znalezć dobrą opiekunkę, nie wiem czy tylko ja tak trafiam, jedna nie miała podejscia do dzieci, druga ciagle miała jakies żadania. Nie wiem jak mam znalezc dobrą nianie...

46198 rozesmiana Kobieta, 47 lat, Płock

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Kasia74

Kasia74

Życie nie jest usłąne różami, jeszcze życie cię tego nie nauczyło? Zakręc się trochę ,popytaj koleżanek jak one znajduja nianie. Ja znalazłam nianię z ogłoszenia ale w czasie "rozmowy kwalifikacyjnej" dokłądnie ja przeswietliłam. Dodatkowo przez pewien czas kontolowałam jej poczynania za pomocą ukrytej kamerki.

46208 kasia74 Mężczyzna, 49 lat, Lublin
rozesmiana

rozesmiana

A jakiej kamerki użyłaś, mam trochę mieszane uczucia co do nagrywania innych, ale trochę się rozgrzeszam, w koncu chodzi o mój skarb

Kasia74

Kasia74

Tu nie ma się co certolić, trzeba dbać o dobro własnego dziecka. Ja kupiłam kamerę w Alfatroniku, powiedziałam konkretnie o co mi chodzi i chłopaki doradzili mi konkretny sprzet: www.alfatronik.com.pl/kamery-zamaskowane-nagrywaniem-rejestrator-detekcja-ruchu-ukryty-stacji-pogodowej-p-896.html

Kasia74

Kasia74

Nap oczątku praktycznie kamerka była włączona nonstop. Okazało się ze niania wykonywała swoje obowiazki bardzo dobrze, wiec potem włączałam kamerkę już sporadycznie.

gronka4

gronka4

witam, też korzystałam z podobnej ukrytej kamerki, choc sytuacja była trochę inna, bo opiekunka przychodziła do mojej chorej babci. Uważam, że w takiej kontroli nie ma niczeo złego.

46224 gronka4 Kobieta, 47 lat, Będzin
rozesmiana

rozesmiana

Dzieki dziewczyny za rady, muszę to wszystko przemyślec, bo to nie jest wszystko takie proste :) Ale coś muszę zrobic. Napiszę co wymyśliłam.

rozesmiana

rozesmiana

Myślałam, myślałam i wymysliłam taki sprzęt: www.alfatronik.com.pl/kamery-zamaskowane-nagrywaniem-rejestrator-detekcja-ruchu-ukryty-budziku-pv-fm20-p-1110.html Kasiu ty masz już pewne doswiadczenie, myslisz ze będzie dobry?

gronka4

gronka4

Hej, Rozesmiana, wygląda na calkiem dobre urzadzenie. Ja miałam kamerke ze znacznie gorszymi parametrami ale uzywałam jej parę lat temu to pewnie i takicj urzadzen jeszcze nie było.

46224 gronka4 Kobieta, 47 lat, Będzin