Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

...witam wszystkim!
Bardzo się cieszę,że taki ruch i ktoś na ten wątek zawitał:)...czyli jest nas więcej zakręconych mam:)

Oczywiście ja dla relaksu siedzę z kawką i marzy mi sie ciepłe wyrko a tu jeszcze trochę roboty w domu przede mną...ale jak sobie poczytałam np. Sylwii posta to ja już dziś nie narzekam...

...a Wasze braki sprzęgieł, hamulców i nie wiadomo jeszcze czego rozbawiły mnie...dzięki...:Usteczka:

U nas deszczowa pogoda...więc czacha rypie na maksa..kawa n-ta pod ręką...

...dziewczyny cholera ja rozważałam do niedawna opcje trójki dzieci...ale chyba dam sobie spokój....:(

jakie macie dzisiaj plany na wieczór?

Ja muszę sprawdzić sprawdziany, poprasować i zupę zrobić na jutro najmłodszej bestii...ale to dopiero po 20-tej...a chciałabym wziąść kąpiel ,poczytać dzieciom bajkę i zasnąć spokojnie i spać do tej pory aż mi się będzie chciało samej wstać...marzenia ściętej głowy :(

Małgosia faktury wystawione??? ;)

małgosia
polecam własna działalnosc
...a czym się zajmujesz?..marzy mi się coś swojego....pewnie za kilka lat...

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

:sofunny:galopek kochana jak sobie uswiadomilam jakiego masz nicka- to juz wiem skad pomysl na ten wątek :sofunny:

3 dziecko i mi chodzi po głowie- ale moze poczekam az kiedys mieszkanie/domek kupimy i auto na wieksze zmienimy :Padnięty:

a prowadze agencje tłumaczen- która całkiem ładnie rozwinęłam- nawet dzisiaj udało mi sie zdobyc kolejnego znaczacego na rynku klienta
:brawo:

moje starsze dziecko z M na basenie
ja z młodszym goscilam sasiadki - jego kolezanki, teraz zazyczyl sobie kolacje
wiec niebawem bedzie kapiel i spanie
i tez marzy mi sie ciepłe łózeczko

a Sylwia to ma dopiero zycie na walizkach:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Hmmm ... My mamy dwa samochody (każdy swój), dom zaczynamy za miesiąc przebudowywać (powiększamy metraż), myślałam o dwójce, ale póki co, to jestem tak urąbana, że na myśl powtórce z rozrywki odechciewa mi się. Zresztą, na razie to niech nam wystarczy kasy na ten dom ... Jeszcze nie zaczęliśmy, a już architekt wziął kilka tysiączków więcej niż miało być. Normalnie, jest super. A jak pomyślę o tym bajzlu, który mnie czeka już za miesiąc przez kolejne miesiące, to już w ogóle żyć nie umierać.

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

no maz kochany...hehe czasem przejawia jakies dobre strony...narzekac nie narzekam...ja dzisiaj jakiegos powera dostalam rano i poodkurzałam i pomyłam podłogi...:lol:
jakbym malo roboty miala...głupawka jakas albo nie wiem
Regina wszystko sie jakos ułozy...moja szefowa sie buduje...wiem co przechodzisz...codziennie cos slysze :(
Monia juz pisalam, ale i jeszcze raz napisze....wiecej czasu, mniej ieganiny:)

Odnośnik do komentarza

Renia to sie znowu zacznie

Małgosiu Renia pewnie jeszcze sama będzie stawiać ten dom :)


Sweethope witamy, witamy!!! kochanego masz męża

Ja też witam Słodka Sweet :)

... i ja tez powiem,że mam kochanego gada w domu....rano jechałam do roboty z dołem,że znowu tylko obok siebie żyjemy, obowiązki, dom dzieci i dla nas brak czasu...wracam a mąż uchachany ( a w nocy nic nie było ;) )urwał wcześniej się z pracy i pyszny obiadek zrobił...więc stwierdziłam,że jeszcze nie jest z nami tak źle:Święto:

a o 3 dziecku nie mysle, nie lubie nieparzystych a zcworki nie chce

....posikałam się..:sofunny::sofunny::sofunny:

...ja w piżamce...jedna spi a druga mnie właśnie woła.."Mamo choć zaczyna się Twój serial z motylkami" :)...więc idę przytulić aby zasnęła i już będzie cisza....

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny to ja pomalutku pukam w ten watek ...osobiście tez lubię jak się coś już kręci i zapominam jak mam na imię .
Będę narzekała pewnie i marudziła jak zawsze,że sił nie mam ale co tam nie raz już tak było wolę robotę niż prukanie w stołek.
Muszę jeszcze na kurs jęzora ang.się zapisać ale to już jak zacznę pracę i ogarnę to wszystko.

DOBRY SEX TO TAKI PO KTÓRYM NAWET SĄSIAD IDZIE NA PAPIEROSA
:Śmiech:
http://cap20.caption.it/102/captionit132515I783D36.jpg

http://www.suwaczek.pl/cache/5d92f742c3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1423ddbc95.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...