Noworodki i niemowlaki

Lipcowe maluszki 2018

Odpowiedzi znajdują się poniżej

LusiaM

LusiaM

NindziowaMama Łooooo Matkooooo babo pożycz dziecko! Niech moje popatrzy i się nauczy jak się je!!! ;-)

58294 lusiam Kobieta, 33 lata, Lomza
Paulina_1982

Paulina_1982

Jasiek dalej jakiś bunt odstawia... jeść nie, spać nie, bajka nie... Ale stekac i marudzić to owszem, aaaa....

60789 paulina-1982 Kobieta, 37 lat, Brw
Roksi1

Roksi1

I zainspirowalyscid mnie, jutro spróbujemy z awodako. I też myślałam, że jogurty po roku, dobrze wiedzieć! A z kaszek to ja miałam helpa, były tak dobre że aż mi smakowały. A teraz mam holle

60946 roksi1 Kobieta, 28 lat, R
LusiaM

LusiaM

Roksi czy te kaszki o których piszesz są dostępne gdzieś stacjonarnie czy gdzieś zamawiasz? Też o nich słyszałam i mam ochotę przetestować zwłaszcza te czary mamy helpa..

Zani2407

Zani2407

Z tych Lusia ze zdjęć to u mnie hipp dostępny to jeszcze nie próbowałam.
Nindziowa mama Wow to ma apetyt ja myślałam że mój sporo przegryza. Ale on wszystko popija cyckiem mimo że wodę też dostaje :) na noc już drugi wieczór nie dałam małemu kaszki bo wydaje się być taki pełen. Za to dałam mu kaszke na śniadanie- manne.
Kupiłam małemu banana i kiwi bo już jadł kiwi i truskawki.
Paulina mój cała niedzielę tak marudził aż mąż w końcu zobaczył jak czasami potrafi się Niunio wkurzac.
Dziś do rany przyloz hehe

--

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

56824 zani2407 Kobieta, 29 lat, Lublin
LusiaM

LusiaM

Ej no .. popłynę ładnie.. siedzę na allegro i patrzę tych kaszek helpa i wiecie co.. no zachwyciły mnie! O zgrozo .. żeby mi ktoś parę lat temu powiedział że będę o 22 leżała w łóżku i jarała się wybierając KASZKI TO chyba bym wysmiala:):):):)
Z tej firmy patrzę są mielone maliny liofilizowana i inne owoce. Ja ostatnio ogólnie jestem zafiksowana na punkcie owoców liofilizowanych.. Tak poza sezonem to lepsze niż maliny nawet własne w słoiczku bo w swoich mam sporo cukru ..
A jeszcze ten sprzedawca z allegro od tych kaszek ma książeczki dla dzieci w fajnych cenach więc koszyczek się zapełnia sukcesywnie..
Matka wariatka!!!

LusiaM

LusiaM

A jaglanka dziś na kolację wchodziła rewelacyjnie mojej hrabinie więc nie jest źle.. nakręciła mnie tym właśnie na inne nowości..

Roksi1

Roksi1

LusiaM u mnie na wsi nie ma praktycznie żadnych kaszek poza tymi znanych marek, gdzie nie widziałam żadnej bez cukru. Zamawiam przez internet, wprawdzie nie przez allegro, a stronę www.helpasklep.pl owoców nie zamawiałam jeszcze, ale też mnie kusily. I dobrze, że czerpiesz z tego radość, ja też się jaram czasami takimi rzeczami, że nawet mąż nie ogarnia jak mogę się tak angażować, analizować i potem z wielką satysfakcja kupować dla Małej.

60946 roksi1 Kobieta, 28 lat, R
AnaAna

AnaAna

My z niunią przerabiałysmy te kaszki czary mamy ale niestety poszły w kąt bo panience nieodpowiadały ale za to mi smakowały więc osobiście mogę je polecić ale maliny i truskawki liofilizowana super sprawa z jogurtem.

60797 anaana Kobieta, 31 lat, Zielona Góra
RoksankaSasanka

RoksankaSasanka

Hejka ;)
(Olaboga) nie było mnie tu 5 dni a tu aż 10 stron do poczytania hihi widzę, że zrobiło się ciekawie. Witaj Lusia, cudna ta Wasza Mania ;) a wiesz ja też o tobie ostatnio myślałam bo umilkłaś na długo tak samo jak ja ;)

59188 roksankasasanka Kobieta, 32 lata, Jastrzębie