Skocz do zawartości
Forum

Lipcowe mamusie 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Termin miałam na początek lipca ale urodziłam w czerwcu. Mogę się z Wami powymieniac doświadczeniami. Co do brzuszka po ciąży cierpliwości, samo spada z tygodnia na tydzień. Nie bez znaczenia jest to, ze pomocne w tym jest karmienie piersią. Poza tym zmagamy się z kolkami i stoję przed wyborem szczepionki. Szczepicie 6 w 1?

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Witaj silesia:) od którego tygodnia zmagasz sie z kolkami? 6w1 to te podstawowe tak? Jezeli tak to ja szczepie. Ja moj brzuch bede ćwiczyć od września ogólnie jest plaski ale to nie to co bylo przed ciążą.

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Polozna mi powiedziała ze kolki przeważnie maja chłopcy ze dziewczynki tez ale chłopcy częściej i moj syn tez mial od 1 tygodnia.... I wiem co przechodzicie... Współczuję. Aha to ja nie szczepie ja tylko na te podstawowe . Dzis w końcu bylam u fryzjera i kosmetyczki odrazu lepiej sie czuje:) chrzest mamy we wrześniu a wy? I ogólnie jak tam maluszki? Śpią caly czas dużo??

Odnośnik do komentarza

Cześć, czytam i zazdroszczę takich rozmów. Ja nadal zapakowana i jak tak dalej pójdzie, to do sierpnia potrwa ten stan. Najgorsze jest to, że nic nie pomaga na wywołanie skurczy. We wtorek byłam na IP i lekarz oddzielił dolny pęcherz płodowy od czegoś i miałam szybko rodzić, a tu lipa. Dzisiaj znowu jadę na IP, może jednak rozwarcie postępuje...

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cvcqg7uqp0k1k.png
https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kue94fgjm.png

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Moja wlasnie jak z rana sie obudzi to nie spi z dwie godziny a potem wieczorem tak ma a w dzień chwile popatrzy i śpi dalej:) jutro konczy 5 tygodni, jak zaczęła machać rączkami i nóżkami heh a twój wypija naraz butelkę? Czy na raty i ile ml? Bo moja ma niby pic juz 120 ale to różnie z tym bywa.

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Moja dzis strasznie mało spi , chyba ma skok rozwojowy jutro konczy 5 tygodni i czytałam ze w tym okresie wlasnie się pojawia. I w ogóle jest taka jakby bardziej kontaktowa . A jakie mleko pije twój maly? Nie pamiętam czy pisalas o tym bo moja nan pro i z jupkami póki co nie ma problemu a o to się bałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...