Skocz do zawartości
Forum

Jak długo śpią Wasze maleństwa?


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, niektóre dzieci tak mają 🙂 Jeśli nie lubi otulacza to moze spiworek? W śpiworku będzie miała o wiele więcej luzu, ale jednoczesnie będzie jej cieplej. Osobiscie nie jestem fanką kołderek . Sa dobre dla starszych kilkuletnich dzieci, które są w stanie w nocy się przykryć jak się odkryją.  Ale dla maluszków sie nie sprawdzają. Kiedyś córka spała pod kołderką i ciągle się odkrywała, musiałam oprócz jedzenia, wstawać w nocy dodatkowo na okrywanie dziecka. Potem kupiłam śpiworek i córka o wiele lepiej już spała.

[reklama usunięta]

Są bardzo praktyczne - maluszek może w takim śpiworku przebywać nie tylko w łóżku, ale również i w wózku czy w nosidelku.

668cdd7d2904fdecd967b26c86f4399cee4549a7

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Miałam podobny problem do Twojego. Moja córeczka budziła się bardzo często w nocy, co sprawiało, że oboje byliśmy nie wyspani. Doradziłam się koleżanki, która posiada bardzo duże doświadczenie, co mogę zrobić w tej sytuacji. Poradziła mi zakup śpiworka z sklepu mulinek. Jej rada, okazała się strzałem w dziesiątkę. Okazało się, że moja córka się budziła, ponieważ uderzała się rączkami o główkę. Śpiworek rozwiązał sprawę, ponieważ nie zostawiał rączką możliwości ruchu. Teraz noce są o wiele lepsze 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...