Konkursy

Konkurs "Minka Miesiąca - Kwiecień 2018"

Redakcja

Redakcja

Kochani,

wracamy poświątecznie! Mamy nadzieję, że korzystacie z pięknych słonecznych dni, jakie nastały. W tym miesiącu czeka na Was wyjątkowa nagroda, o której przeczytacie poniżej.

Nasz kwietniowy konkurs jest organizowany we współpracy z marką Fisher-Price®. Z pewnością kojarzycie zabawki interaktywne i edukacyjne rozwijające kreatywność naszych pociech. Jedna z nich jest nagrodą w naszym konkursie!

W tym miesiącu chcielibyśmy zobaczyć jak rozwijacie kreatywność u swoich milusińskich (np. poprzez wspólne zabawy bądź inne aktywności).

Zapraszamy Was do udziału, a do wygrania jest Edukacyjna Stacja Szczeniaczka Pierwsze Słówka.

https://i.wpimg.pl/648x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2018/04/05/projekt-bez-tytulu-10-415c8ce1fc37549f3431fdb35f332e5950b47565.jpg

Edukacyjna Stacja Szczeniaczka Pierwsze Słówka z serii "Ucz się i śmiej!" to znakomita pomoc dla Twojej pociechy przy nauce pierwszych słówek. Wszystko za sprawą radosnych piosenek, dźwięków i wypowiedzi. A małe rączki będą cały czas zajęte świetną zabawą! Po umieszczeniu każdego klocka na "magicznym" czytniku Szczeniaczek odtwarza dźwięki, wypowiedzi i melodie, które uczą dziecko nowych słówek i nazywają przedmioty z najbliższego otoczenia. Taka zabawa sprzyja tworzeniu powiązań między widzianymi przedmiotami a słyszanymi wyrazami, pomagając maluchowi zamienić gaworzenie w pierwsze słówka!.

Co trzeba zrobić, by wygrać?

Warunki konkursu:

1. ZDJĘCIA ZAMIESZCZAJCIE W WĄTKU KONKURSOWYM SAMI (zdjęcie musi mieć wielkość do 1 MB, by dało się wrzucić), podając imię i wiek dziecka.
2. Wygrać mają szansę zdjęcia zgodne z tematem minki, zamieszczone z zarejestrowanego profilu na forum i nie zgłaszane do konkursów na innych portalach.
3. W tym miesiącu, tematem minki jest: KREATYWNA MINKA! (Pamiętajcie, by jednak nie dodawać zdjęć, które mogą być nieodpowiednio wykorzystane przez innych użytkowników internetu. Wszelkie zdjęcia niezgodne z zasadami będą usuwane i nie będą mogły brać udziału w zabawie)
4. Na jedno dziecko przypada jedno zdjęcie.

Czekamy na zdjęcia Waszych pociech do 30 kwietnia 2018 roku do północy.

Wyniki konkursu ogłosimy w ciągu 7 dni roboczych od daty jego zakończenia.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.

POWODZENIA!

20243 redakcja Kobieta, 32 lata, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Adleri

Adleri

Zaczytana dwulatka... Mała Panna, która co dzień książki czyta - oto Lili - pochłonięta ulubioną bajką.

58718 adleri Kobieta, 29 lat, Łódź
Pinkus

Pinkus

Nicole, 3 latka.
Dziś na obiad będą piergiiii :) no to czas zakasać rękawy i do pracy! Kreatywnie z mamą w kuchni:)

  • konkurs-minka-miesiaca-kwiecien-2018_66439.jpg
59185 pinkus Kobieta, 31 lat, Sośnica