Kącik dla mam

Wyprawka dla Maluszka

Klaudi0494

Klaudi0494

Przyszedł czas na skompletowanie wyprawki. Co polecacie? ja się kompletnie na tym nie znam to moje pierwsze dziecko. Co jest obowiązkowe w takiej wyprawce? a co zbędne? Mamusie doradźcie coś.

63480 klaudi0494 Kobieta, 25 lat, Poznań

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~mamiszok

~mamiszok

doradzę Ci, że oprócz wyprawki dla malucha, to także zadbaj o siebie, czyli może kup sobie bieliznę do karmienia, kosmetyki dla karmiących mam, laktator i może środki na laktację, jakby pojawiły się problemy... a masz już coś skompletowane??

~misiomisio

~misiomisio

jakbym czytała o swojej wyprawce:)oczywiście, głównie to były akcesoria dla malucha, ale też pamiętałam o siebie - czyli także kupiłam sobie dobrej jakości laktator, prolaktan, butelki, smoczki i itd. I jak pojawiły się problemy z laktacją, to miałam wszystko na wyciągnięcie ręki:)

adagaga

adagaga

Nosidełko, wózek, szumiś, katarek, pampersy, pieluszki tetrowe,

64262 adagaga Mężczyzna, 19 lat, Koszalin
~jatojato

~jatojato

A co sądzicie o poduszkach do karmienia? warto je kupić? zastanawiam się nad tego typu poduszkami, ale chciałabym poznać opinię innych mam...

~Romka

~Romka

Przede wszystkim umiar. Są w internecie listy produktów, które mama powinna mieć ze sobą. Ofert typu pizamy-do-karmienia w internecie jest całkiem sporo. Druga część wspomnianej listy to produkty dla dziecka. Tu również polecam internet. Trzecia część to dokumenty. Pamiętajcie, że w szpitalu będziecie kilka dni. Zabierajcie tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Zawsze mąż dowiezie.

~anielskosielsko

~anielskosielsko

jatoja osobiście polecam poduszkę do karmienia:)po wyjściu ze szpitala cudownie się sprawdziła, jak zaczęły się problemy z karmieniem:)tak więc, jestem na tak!:)

~Justyna5465

~Justyna5465

Na początku kupowałam wszystko co mi wpadło w ręce. Myślę, że najbardziej pożyteczną rzeczą był laktator elektryczny.
[reklama usunięta]

~jatojato

~jatojato

i kupiłam moją pierwszą poduszkę do karmienia:)do końca ciąży zostało mi jeszcze 2 tygodnie, ale wciąż jestem na początku moich przygotowań.... jak sądzicie, czy teraz warto kupować laktator, czy też może zaczekać do porodu?

~ninko

~ninko

jatoja ja kupiłam laktator dopiero po porodzie i myślę, że to była dobra decyzja (ale u mnie po porodzie pojawiły się też problemy z laktacją):) a to już zaraz rodzisz, życzę powodzenia:)