Skocz do zawartości
Forum

Nieśpiące 9-tygodniowe niemowlę


Gość Marta2903

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marta2903

Czesc dziewczyny !:) 9 tygodni temu poraz pierwszy zostałam mamą - stąd moje wątpliwości. Mój synek Michaś ma 9 tygodni. Karmimy sie pół na pół butelka i troszkę Z piersi ale mam mało pokarmu i misiek się nie najada. Ale mój problem największy jest ze spaniem i tu o dziwo NIE MOIM ! A mojego Miśka. A mianowicie misiek przesypia mi cała noc od 23/24 do 5/6 rano, po czym jest przewijanie, karmienie i idzie dalej spać do jakiejś 8/9. Potem oczywiście karmienie przewijanie itd. Ale potem misiek przez caly dzień nie spi. Nie to ze placze bo coś go boli po prostu nie spi. Zasypia na 10/15 min i oczy jak 5 zł i koniec spania i tak moze 4 razu w ciagu dnia. Najgorsze jest to że jest dzieckiem totalnie nieodkładalnym tzn. Polezy 10 min w bujaczku, popatrzy 10 min na karuzele zaraz mu sie nudzi i placz, biore go na ręce chwile spokoju gdzies sie zapatrzy i za chwile sobie przypomina i dalej placz, dobra to wtedy odkladam go na kanape, cos mu opowiadam ale dalej zle, potem wozek chwile jak sie telepie wozek to ok a za chwile dalej placz. I tym sposobem caly Bozy dzien nie jestem wstanie nic zrobic. Misiek nie dosc ze nie spi praktycznie caly dzien to jeszcze ni ma czegos takiego ze nakramie go przewine, poprzytulam i odloze go do bujaczka i sobie lezy, bawi sie karuzela, tylko wszedzie mu sie nudzi po chwili. I jak tylko od niego odejde to zaraz musze wracac i go brac i dalej kombinowac gdzie go na chwile odlozyc. Jestem wykonczona. Powiedzcie mi dziewczyny jak to było u was. Macie jakies pomysły/ porady? Pozdrawiam Was wiosennie :)

Odnośnik do komentarza
Gość BrownRice

Moja córka nie spała w dzień w ogóle do 5 miesiąca. W nocy budziła się co 2, 3 godziny na karmienie. Po 5 miesiącu zaczęła siadać, później raczkować i również spać w dzień. Niestety nocki się pogorszyły ale to za sprawą wychodzących zębów i podudki były nawet co 15 min.
Nie martw się, wszystko się z czasem ustabilizuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...