Kącik dla mam

Zaproszenia ślubne, gdzie zamówić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Jolka89

~Jolka89

Polecam Amelia Wedding- eleganckie i śliczne zaproszenia :) Polecam też piękne pudełeczka na ciasta i prezenty dla gości.

magdalenaostr

magdalenaostr

Ja ostatnio znalazłam bardzo fajne drewnane zaproszenia . Myslę, aby coś takiego kupić

58102 magdalenaostr Kobieta, 39 lat, Częstochowa
Karool

Karool

Witam wszystkie przyszłe Panny Młode
Kochane mam wątpliwości co do moich zaproszeń ślubnych?
Jakie trendy na 2018 obowiązują?
Zastanawiam się nad motywem liścia monstery oraz kolorystyki biało czarnej. Pomysłów brak.
Chciałabym aby było z klasą i nowocześnie. Znalazłam stronę www.najlepszezaproszenia.pl i wybrałam kilka wzorów, najbardziej podobają mi się np http://najlepszezaproszenia.pl/zaproszenia-eleganckie-czarna-perla/ , ale myślę jeszcze o dodaniu liścia, ewentualnie koloru zielonego, czy to w ogóle będzie pasowało?

58295 karool Kobieta, 23 lata, Rzeszów
Delicata

Delicata

Ja zamawiałam na allegro, okazało się, że jest bardzo duży wybór, a do tego niskie ceny w porównaniu z niektórymi sklepami z tego typu materiałami.

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
magdalenaostr

magdalenaostr

Ja bardzo polecam zaproszenia i dodatki ze strony Venatri. Mają piekne wzory zaproszeń, które mżna dopasować pod pozostałe dodatki

58102 magdalenaostr Kobieta, 39 lat, Częstochowa
lea80

lea80 wpis edytowany

My mieliśmy z kolei od Royalpress http://royalpress.eu/ piękne zaproszenia na bawełnianym papierze z wypukłym drukiem, wyszło bardzo elegancko. Bardzo mi się podoba na ich stronie zaproszenie ze złotymi literami na czarnym papierze, utrzymane w duchu art deco, niestety mąż nie chciał czarnego zaproszenia, ale sam styl mamy podobny :)

51613 lea80 Kobieta, 39 lat, Klonowa
~ja19833

~ja19833

Zajrzyj tutaj http://www.diamond-wedding.pl/. Zamawiałam u nich i byłam bardzo zadowolona. Zaproszenia są piękne, starannie wykonane, papier gruby, dobrej jakości. Zamówienie przyszło szybko, a kontakt z firmą doskonały.