Kącik dla mam

Młoda mama

paulajla

paulajla

Witajcie nazywam sie Paulina mam 20 lat, jestem w 9 tygodniu ciazy, potrzebuje rozmowy z dziewczyna lub mama ktora byla w tym samym wieku i takze zaszla w ciaze oraz miala trudno sytuacje w domu oraz z partnerem. Mieszkam w Anglii wraz ze swim chlopakiem, ktory sie gubi juz troche przy czym ja tez mam ogromny metlik w glowie. Pomocy.

49814 paulajla Kobieta, 24 lata, Anglia

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

mam nadzieję że za chwilę dziewczyny zaczną tutaj do ciebie pisać

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
nataliamamajakuba

nataliamamajakuba

Cześć jestem Natalia, mam 21 lat, mój synek Jakub ma dokładnie 4 miesiące i 2 tygodnie. Jeśli chcesz to możemy porozmawiać tutaj aby inne dziewczyny mogły sobie poczytasz, lub jeśli wolisz prywatnie. Z czym potrzebujesz pomocy? :)

50073 nataliamamajakuba Kobieta, 25 lat, Gdańsk
~Będzie dobrze

~Będzie dobrze

Hej. Ja urodzilam w wieku 21. Tez za granica. Znalismy sie rok. Bylismy para od pol roku kiedy splodzilismy corke. Wiadomo ze bedac tak mlodym ma sie obawy. To wielka zmiana. Ale powiem Ci to samo co i mi pewna babcia powiedziała na oddziale ginekoligicznym w szpitalu gdy przerażona tymi zmianami życia (studia i praca za granica w toku. Wizja zagrożonej ciąży w łóżku i braku możliwości wykonywania pracy ) leżałam w 9 tygodniu płacząc w szpitalu- " słońce będzie dobrze- od tej pory będziecie najszczesliwsi na swiecie". I tak jest. Nie mieliśmy nic na starcie-dzisiaj mamy WSZYSTKO. ".

~Będzie dobrze

~Będzie dobrze

Z każdym dniem ciąży było co raz lepiej. Dostaliśmy pomoc finansowa na 1 wyposażenie dziecka od donum vitae. Później Mąż dostał awans w pracy. Nastepnie zaręczyny i wzielismy slub. Potem przeprowadzka z kawalerki do 3 pokojowego. Potem przygotowanie mieszkania. Wybranie położnej. Poród. I ŻYCIE ZACZYNA SIĘ WRESZCIE NAPRAWDĘ !

~Będzie dobrze

~Będzie dobrze

Dziś mała ma 2.5 roku. My pracujemy oboje. Kupiliśmy nawet mieszkanie. Jesteśmy spełnieni i szczęśliwi. Jestem pewna że i Ty będziesz!

~Będzie dobrze

~Będzie dobrze

Dobrze ze jesteście w Anglii. Polecan rozejrzeć się za instytucjami gdzie możecie złożyć wniosek o pomoc finansową na 1 wyposażenie dziecka. Następnie wybrać położna i szpital. szpitale za granica finansuha kursy porodowe! Rozejrzeć się za wiekszym mieszkaniem jeśli jest nie wystarczające. Dbać o siebie i związek. Poszukać baby klubów gdzie możesz się udać z dzieciatkiem i poznać inne mamy (w niektórych z nich często też można wymieniać się ubrankami i rzeczami dla dzieci).

barbaraaaaa

barbaraaaaa

witaj co do mieszkania za granicą niewiele mogę ci powiedziec bo jestem w kraju ale urodziłam dziecko mając 19 lat i 3 miesiące w tej chwili synek ma 7 lat i jest super dzieckiem a wychowuje go sama odkąd skończył jakies 6 tygodni.

2515 barbaraaaaa Kobieta, 30 lat, Lubelskie
astridia

astridia

Kochana, głowa do góry. Sama znam dziewczyny, które miały dzieci w wieku 18 lat, a nawet 16. I dały radę :) Musisz być dzielna i się nie poddawać losowi - dziecko to szczęście.

50259 astridia Kobieta, 33 lata, Katowice