Kącik dla mam

Studia po 30?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marianka40

marianka40

Żaden wiek nie jest zły na podnoszenie swoich kwalifikacji. Masz zaledwie 30kilka lat. Jesteś jeszcze młodą kobietą. Zobacz na przykład na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Seniorzy nie chcą zostawać w tyle i uczą się tych rzeczy, które dla nas są codziennymi czynnościami jak przeglądanie Internetu, przelewy i praca z edytorami tekstu. Jeśli tylko masz ochotę studiować to próbuj. Nic nie stoi Ci na przeszkodzie. Wystarczy, że odpowiednio zagospodarujesz czas i na pewno uda Ci się wszystko pogodzić. Nawet jeśli coś się nie uda to w każdej chwili możesz zrezygnować. Lepiej spróbować i nie żałować, że się stchórzyło.

49573 marianka40 Kobieta, 33 lata, Kraków
asiako

asiako

Pierwsze studia mam już skończone, a teraz marzą mi się studia MBA Mam już wykształcenie administracyjne i doświadczenie w tej dziedzinie i chciałabym wreszcie zacząć zarabiać :)

44932 asiako Kobieta, 33 lata, Łódź
Gabriela11

Gabriela11

Według mnie nigdy nie jest za późno na studia, sama miałam na roku ludzi w różnym wieku. Ceni sie, że nadal chcą się rozwijać, bo są ambitni. Trzymam za Ciebie kciuki, powodzenia!:)

--

Problem ze stopami? Znajdź gabinet podologiczny na Podolodzy.pl

47496 gabriela11 Kobieta, 33 lata, Warszawa
nikolina55

nikolina55

Wykształcenie jest bardzo ważne, wbrew pozorom ułatwia odnalezienie się na rynku pracy.

53312 nikolina55 Kobieta, 24 lata, Radom
aga21

aga21

Ale też nie zawsze, ja próbuję skończyć studia od 6 lat i jakoś nie mogę się za to zabrać ;p
mój mąż studiów nie skończył a jest menadżerem 10-osobowego zespołu w korporacji amerykańskiej. Znajomi z mgr przed nazwiskiem jeśli nie założyli swoich działalności to nie robią nic związanego z zawodem wyuczonym z mgr i zazwyczaj są to prace za najniższą krajową.

50739 aga21 Kobieta, 29 lat, gdzieś
Antonina019

Antonina019

Ja bym na twoim miejscu się na te studia zapisała. Na pewno dasz sobie radę, a nigdy nie wiesz kiedy ci się papierek przyda.

53559 antonina019 Kobieta, 34 lata, Ruda Śląska
Ela78

Ela78

Spokojnie sobie poradzisz nawet gdy masz 30 albo i więcej lat :) Ja też się zdecydowałam na studia w pózniejszym wieku i nie żałuję . Wybrałam kierunek ekonomia zaocznie bo wiem że wtedy dam rade pogodzić obowiązki ze studiami i rodziną :) Studiuję w Łodzi w Akademii i jestem mile zaskoczona metodą nauczania w szkole bo uczelnia wprowadziła Europejskie Standardy Edukacyjne i w ten sposób realizuje nowy paradygmat edukacji.Przy pomocy metod projektów i warsztatów zdobywam większą wiedzę :)

55194 ela78 Kobieta, 41 lat, Bydgoszcz