Skocz do zawartości
Forum

Kolor różowy


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałam nic przeciwko temu kolorowi, kupowałam ubranka, zabawki różowe, w innych kolorach też, a teraz moja córka ma trzy lata i uwielbia różowe rzeczy, różowy grzebień do włosów, różowe gumki i spinki do włosów itd, czy Wasze córki też mają etap fascynacji tym kolorem? Kiedy to się zaczęło i kiedy się skończyło?

Odnośnik do komentarza

A ja nie lubiłam tego koloru przed narodzinami córki, ale obecnie się z nim pogodziłam, a nawet mnie się zaczął podobać :P
Chyba jest coś w tym, co napisała Ela30, przez ostatnie 5 lat wszystko u nas miało kolory bardziej "chłopięce" i to jest ciekawa odmiana ;)
Mój synek przez rok lubił kolor RÓŻOWY. Do tego stopnia, że musiał mieć swój różowy kubeczek..., ale to wiąże się z jego sąsiadeczką..., z którą ponoć kiedyś się ożeni ;) Obecnie twierdzi, że lubi wszystkie kolory oprócz różowego, a najukochańszy to niebieski. Także mamy okres fascynacji kolorem niebieskim.

Rzeczywiście dziewczęce działy są dość różowe ;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma nic złego w tym że 3-letnia dziewczyna lubi różowe ubranka, akcesoria itp. Wiele dziewcząt będąc nawet w wieku 15 lat lubi mieć różowe lusterko, różową puchatą poduszkę czy różowy długopis. Ja nie widzę w tym nic złego, o ile nie jest to przesadzone, to widać że jest to typowa dziewczynka :)
co do facetów i różowego koloru wszystko zależy od tego czy pasuje, ja osobiście nie przepadam za tym połączeniem, ale może się ono całkiem nieźle prezentować ;)

Czy akcesoria łazienkowe albo patelnie kamienne są dobrym pomysłem na prezent?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...