Gdy bocian się spóźnia

Ile to można się starać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

jaga133

jaga133

Witam! jestem tu po raz pierwszy na tym forum nigdy wczesniej jakos nie myslalam zeby napisac choc temat jest bliski.Sama jestem po 3 poronieniach i cos moge powiedziec o staraniach sie o dziecko. Kiedy pierwszy raz dowiedzialam sie o ciazy bylam szczesliwa lecz nie udalo mi sie jej utrzymac potem kolejnymi juz nie umialam sie cieszyc z prostej przyczyny balam sie i nie wiedzialam czy donosze to byly bardzo wczesne ciaze i nawet nie moglam zobaczyc na usg serduszka. Potem jakos musialam dac sobie czas bo zaczynalam tracic nadzieje. A potem tak sie zycie poukladalo ze niestety nie mam dzidziusia a od tamtej pory minelo jakies 5 lat. Dzis na swej drodze zyciowej poznalam mezczyzne z ktorym chcialabym znowu strac sie o to szczescie. Pozdrawiam wszystkich ktorzy tej nadzieji nie stracili!!

--

28091 jaga133 Kobieta, 0 lat, Londyn
basik.b

basik.b

Witaj, my również od 8 m-cy staramy się o dzidzię. Lekarz stwierdził, że do roku starań nie ma co sie martwić. Niestety nie skierował mnie na żadne badania nawet te podstawowe i dla tego postatnowiłam zmienić lekarza. Bo jeśli coś jest nie tak to szkoda mi roku. Jutro idę na wizyte do innego lekarza, zobaczymy co mi powie. Poprzedni lekarz tylko stwierdził, ze prawdopodobnie mam endometriozę ale jakiekolwiek badania porobi mi po roku starań :(

--

27760 basik-b Kobieta, 0 lat
jagobianka

jagobianka

Ja miałam problem z zajściem w ciąże - tak mi się wydawało, ale po roku starań dziecko się pojawiło. Ja brałam długo hormony wiec pewnie dlatego mój organizm nie chciał się przestawić. Teraz mam zdrowego 3latka.

--

28415 jagobianka Kobieta, 34 lata, Warszawa
dorotq

dorotq

Witam.Jestem tu nowa ale chce dołączyć do was.Tak jak wy staramy się o dzidzie.
Mamy już jedno dziecko,ma 7 lat.Od pewnego czasu próbuje robić wszystko aby zajść w ciążę ,biore wiesiołek na poprawe śluzu(co prawda dopiero od 3 miesięcy) stosuję testy owulacyjne.Temperaturę zaczełam mierzyć od tego cyklu.Dzisiaj jest 14dc na teście słaba kreska,więc owul.jeszcze nie nastąpiła.Temp.też stoi w miejsu 36.6.mam nadzieje,ze w tym miesiącyu sie uda.

--

28504 dorotq Kobieta, 41 lat, lublin
zebra79

zebra79

Witam. Kobitki nie można tracić nadzieji, trzeba być dobrej myśli. Mnie się udało po 3 latach starań. Teraz jestem w 7 tygodniu ciąży. Choć i tym razem nie obyło się bez problemów. W 4 tygodniu trafiłam do szpitala z krwawieniem i mega bolesnym zapaleniem pęcherza. Teraz muszę leżeć. Wierzę, że będzie dobrze. Życzę wszystkim pogody ducha, cierpliwości i więcej wiary.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09knap7ejpy.png

25889 zebra79 Kobieta, 0 lat
mamusia123

mamusia123

Ja starałam się ponad 3 lata. Po pół roku zaczęłam robić badania u ginekologa. Nie był chętny, mówił, że to za wcześnie, ale ja się uparłam, bałam się że coś jest nie tak. Przeczucie mnie nie zmyliło, ale lekarz nie potrafil mi pomóc - przez ponad rok tylko badania i kolejne znaki zapytania. Pomogli mi dopiero w klinice (gameta w łodzi). Powiodło się przy drugiej próbie:D

--

28969 mamusia123 Kobieta, 0 lat
sisyw

sisyw

My tez staramy sie od ponad trzech lat. Jak do tej pory nie udało mi sie zobaczyć dwóch kreseczek na teście, ale nie podajemy sie. Zrobiłam kilka testów i niby wszystko w porządku, a dzidzi jednak brak... Próbujemy sie nie stresowac, trochę nawet przytylam, bo ponoć jak sie jest za szczuplym to jest trudniej, więc zobaczymy jak będzie :smile_jump:

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjk9kv74zm.png

29183 sisyw Kobieta, 39 lat, Dublin
mamusia123

mamusia123

Hehe, słyszałam nie takie teorie:) Jak wygląda sytuacja? Przytycie pomogło? :D Mam nadzieję ,ze tak, ale jeśli nie, to może wybierzcie się na badania?

--

28969 mamusia123 Kobieta, 0 lat