Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Ciężkie nogi

~Milenaxe3

~Milenaxe3

Teraz kiedy jest tak ciepło mam czasem problemy z ciężkimi nogami. Kiedy jest chłodniej i dłuo spacerujemy z Kacperkiem to nie mam akich problemów, ale jak już przysiądę do pracy i siedzę przy biurku kilka h to już jest prblem. Znacie może jakieś maści albo inne sposoby na taką przypadłośc? Z chęcią może być to kilka rozwiązań, czym wiecej tym lepiej :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Zanim na własną rękę zaczniesz coś stosować, to najpierw wybierz się do lekarza naczyniowca. Często ciężkie nogi to zwiastun choroby żylnej.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Ula_mamula

Ula_mamula

Dokładnie, najpierw wizyta u lekarza. U mnie ból stawów i mięśni był związany z siedzącą pracą i bardzo małą dawką ruchu.

Krótkie przerwy w pracy a rozprostowanie nóg zawsze pomogą, a i więcej ruchu na świeżym powietrzu również zdziała cuda. Sprawdź sobie poziom minerałów w organizmie, zwykłe badania z krwi powinny wystarczyć. U mnie w przychodni 20 zł kosztują. Może Ci brakuje magnezu? Lub coś masz z dietą nie tak?

65794 ula-mamula Kobieta, 29 lat, Warszawa
Fizjoter

Fizjoter

Uczucie „ciężkich nóg”, ból kończyn, nasilający się zwłaszcza rano i wieczorem, obrzęk, obniżona sprawność i ogólny dyskomfort – te objawy, wiele kobiet błędnie interpretuje jako efekt niedomagania mięśni.

Polecane są ćwiczenia i specjalne pończochy uciskowe.

--

https://fizjoter.pro Fizjoter Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Aleja 29 Listopada 178A/3 31-236 Kraków
NIP: 9452180910 mail: rejestracja@fizjoter.pro tel. 530-020-010

66175 fizjoter Mężczyzna, 34 lata, Kraków