Skocz do zawartości
Forum

Studia dla mam


Gość pierwszajk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pierwszajk

Witajcie, Mam 23 lata. Studiowałam w Krakowie, ale niedawno urodziłam dziecko, dlatego musiałam przerwać studia magisterskie na III roku, Joasia ma już prawie rok, mój narzeczony pracuje, nie ma go przez większość czasu w domu, a na rodziców nie mam co liczyć. Przez ciążę musiałam przerwać studia. Bardzo chciałabym wrócić na studia, ale boję się, że nie pogodzę wszystkich obowiązków, a szkoda mi tych lat. Wiecie coś może na temat studiów on-line, i czy warto na takie studia się zapisać? Myślicie, że będzie możliwość przepisania ocen z poprzednich lat? Za każdą podpowiedź bardzo dziękuję

Odnośnik do komentarza
Gość obywatelmarta

ja czekałam o wiele krócej z powrotem na studia, bo wiedziałam, że im dłużej będę zwlekać tym trudniej mi się będzie przemóc. O studiach on-line się nie wypowiem, bo nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Ale ja jeżdziłam na zjazdy do wrocławskiej WSH, właśnie z Krakowa. Cieżko było nie ukrywam, ale dałam rade i jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza

według mnie lepiej aż dzidzia troszeczkę podrośnie i będzie mogła "iść" do żłobka i wówczas kontynuuj studia bo naprawdę szkoda tych lat, a i Ty też musisz się wyrwać z domu bo nie samym dzieckiem i rodziną człowiek żyje, żeby rodzina była szczęśliwa Ty musisz być szczęśliwa, żebyś była szczęśliwa musisz się realizować :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...