Skocz do zawartości
Forum

dobry lekarz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dręczy mnie kilka spraw. Jestem w 29 tygodniu ciąży do porodu już tak blisko. Do tej pory chodziłam raz w miesiącu do ginekologa państwowo. Miałam robione bezpłatne badania krwi moczu glukoze grupa krwi itd. Jeżeli chodzi o usg miałam robione tylko raz na początku przy stwierdzeniu ciąży. Jeżeli chodzi o usg w 12 i 21 tyg ciąży miałam robione w prywatnej dobrej przychodni. Wszystko było w porządku maluszek rozwija się prawidłowo jak na tamten dzień krew mocz glukoza ok. Ale jest już 29 tydzień ja wizyte mam dopiero 10 maja i też mniej więcej wtedy mam zrobić usg w 31 tyg ciąży. Ostatnią wizyte mam przepisaną na początek czerwca. I co dalej? Państwowo nie miałam robionego usg ani żadnego ktg nikt mi nie badał tętna dzidziusia nawet na tym prywatnym usg nie słyszałam bicia serduszka :( Chodzi mi o to że pod koniec ciąży usg jest robione przecież co dwa tyg jakieś ktg itp a ja mam ostatnią wizytę na początek czerwca a termin porodu na 6 lipca. Nie chce zostać pozostawiona sama sobie przez moja doktorke nie chce rodzić też w szpitalu gdzie ona pracuje. Już sama nie wiem co mam robić. Czy prywatnie lekarz się mną zajmie do porodu jeżeli całą ciąże prowadziłam państwowo ? Wogóle mam problem z dobrym lekarzem w Warszawie który też przyjmowałby w dobrym szpitalu. Proszę o jakąś rade lub kontakt do jakiegoś lekarza z Warszawy na priv który również przyjmuje w szpitalu

Odnośnik do komentarza

Największą bazę wizytówek lekarzy, gabinetów specjalistycznych, aptek, kosmetyczek i wielu innych fachowców znajdziesz tutaj – lekarzewregionie.pl. Polecam serwis z prostego powodu. Wszystko mają za darmo, do tego wiele opinii o specjalistach, więc człowiek niczym nie ryzykuje podczas nawiązywania współpracy.

Odnośnik do komentarza

W takim przypadku jaki miała kiedyś użytkowniczka zamiast martwić się o to czy jest to liczba badań jaka powinna być zrobiona wystarczy spytać. Pielęgniarki albo lekarz ma obowiązek udzielić ciężarnej informacji odnośnie tego co zapewnia jej fundusz. W przypadku pytania czy lekarz prywatny przejmie ciąże jeśli wcześniej była prowadzona państwowo odpowiedź brzmi tak. Lekarze prywatni o ile tylko mają terminy chętnie przyjmują pacjentów ponieważ jak wiadomo mają z tego pieniądze. Dlatego jeśli tylko będzie miał miejsce to na pewno weźmie kolejną ciężarną pod swoją opiekę. Prywatna opieka na pewno będzie lepsza bo skierowana bardziej do konkretnej pacjentki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...