Dziś pytanie - dziś odpowiedź

Kiedy zaczęłaś nosić okulary?

Ulla

Ulla

Dziewczyny jestem 33 latką która ma za sobą dwie ciąże. Z uwagi na fakt że ciągle pracuję przy komputerze, ale też przy dokumentacji, jeżdżę dużo autem mój wzrok w tym roku skapitulował i konieczna okazała się korekta wzroku poprzez okulary. I tak mnie naszło, kiedy wy zaczęłyście nosić okulary?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno

Odpowiedzi znajdują się poniżej

domi81

domi81

Ja zaczęłam nosić okulary tak ok 7 lat temu, zaczęło się podobnie jak u Ciebie, ( z tym że nie byłam wtedy jeszcze w ciąży). Ale zazwyczaj przy długich godzinach spędzonych przy kompie wzrok w końcu będzie potrzebował pomocy postaci okularów.
Wg mnie zastanów się nad soczewkami bo przy dzieciakach okulary są zbyt delikatne jak coś służę pomocą na priv

--

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

29923 domi81 Kobieta, 38 lat, Lublin-Świdnik-Minkowice
Ulla

Ulla

domi dzięki od dzisiaj jestem okularnicą a co do soczewek - miałam wybór ale się nie zdecydowałam - jakoś to nie dla mnie, ale może kiedyś

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
mambach

mambach

to ja już mam daleką przeszłość jak miałam 7 lat wtedy powinnam, jednak jako dziecko wstydziłam sie i tak dalej to wiadomo ze wzrok sie pogarszał i jak miałam gdzieś 12 może zaczęłam cały czas chodzić, teraz bałam sie ze po ciąży będzie gorzej ale na razie nie jest najgorzej...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

34062 mambach Kobieta, 29 lat, Małopolska
nikawa

nikawa

Ja zaczynałam od połówek w VI kl. SP. Obecnie mam -3,5. Od 8 lat bez zmian. Lubię nosić soczewki, ale korzystam z nich okazjonalnie/ do pracy. Używam jednodniowych. W LO miałam miesięczne, ale po dwóch tygodniach nie czułam komfortu noszenia. A teraz paczka jednodniowych na dość długo mi starcza. Ciąże, a właściwie porody, nie miały żadnego wpływu na mój wzrok. Czytać mogę bez okularów, ale jak patrzę w dal, to jestem jak kret. Obecnie jest taki wybór szkieł i oprawek, że można całkiem fajnie w nich wyglądać. Ja oprawki wybieram lekkie, bo są bardziej elastyczne. W sztywnych trudniej było się oprzeć, podczas oglądania filmów na leżąco i zdecydowanie częściej chodziłam z nimi do naprawy.

35628 nikawa Kobieta, 34 lata, P
Margeritka

Margeritka

ja noszę od 4 klasy szkoły podstawowej, miałam na początku -0,5 i 0, 75 wada mała, miałam nosić tylko do czytania, ale noisłam do wszystkiego, a teraz mam wadę -3,5 i -5,5 i noszę tylko soczewki, okulary baaardzo rzadko, a soczewki odkąd poszłam na studia i dla mnie to taki komfort, jakbym odzyskała wzrok...

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
barbaraaaaa

barbaraaaaa

u mnie juz pod koniec gimnazjum wtedy była to wada 0,5 dioptrii w tej chwili 27 lat i 1,5.

2515 barbaraaaaa Kobieta, 30 lat, Lubelskie
~Kiprera

~Kiprera

Ja zamawiałam. W sklepach optycznych w moim mieście ceny były bardzo wysokie, po prostu wybrałam się do salonu i przymierzyłam poszczególne modele. Jak wiedziałam co do mnie pasuje to złożyłam zamówienie w sklepie internetowym optycznym [reklama usunięta].
I zapłaciłam o wiele mniej.

Potem domówiłam sobie dodatkowo dwie pary okularów przeciwsłonecznych (swoją drogą to sklep polecam bo mają w nim naprawdę dobre wyprzedaże na oprawki).

Ula_mamula

Ula_mamula

Ja również jestem po dwóch ciążach, ale wzrok zaczął mi szwankować dużo wcześniej, bo już na studiach. Praca w biurze jeszcze bardziej nadwyrężyła oczy. Teraz noszę okulary non stop, nieważne czy przy komputerze, czy w domu.

65794 ula-mamula Kobieta, 29 lat, Warszawa