Skocz do zawartości
Forum

jak załatwia się leasing


Gość ida

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może jakie są wymagania banków jeśli chodzi o wzięcie maszyny w leasing? Chodzi o maszynę kosztującą do 50 tysięcy-czy w takim wypadku potrzebne są dokumenty potwierdzające stan finansowy firmy? a jeśli tak to do jakiej kwoty można wziąć leasing według uproszczonych procedur-na same dokumenty rejestracyjne firmy?

Odnośnik do komentarza

Cześć,
tu mąż Asi, żona kazała napisać o co chodzi leasingu maszyn. Z tego co mi wiadomo to do wniosku we wszystkich firmach trzeba przedstawić dokumenty finansowe. Chyba, że jest to leasing dla tzw. specjalistów tj, lekarze, aptekarze, weterynarze, kosmetyczki, fizjoterapeuci,adwokaci, komornicy itp. Mile widziana opłata wstępna 20% lub wyższa.
Jeżeli brak jest zdolności finansowej do spłaty, większość leasingodawców akceptuje poręczenie innej firmy, posiadającej wyniki gwarantyjące spłatę zadłużenia.
Proszę podaj co to za maszyna, informacje czy jest to nowa działalność, czy osoba ją prowadząca ma jakieś doświadczenie.

pzdr,
Andrzej

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za tak szybką odpowiedź :) .Sprawa jest o tyle skomplikowana, że nie do końca wiem o jaką maszynę chodzi, bo choć ma to być na moją firmę, to maszyna ma być dla męża i nie związana z moją dotychczasową działalnością. W każdym razie chodzi o ploter drukujący-więcej szczegółów na razie nie potrafię podać. Moja firma istnieje półtora roku i dopiero niedawno zaczęłam wychodzić na plus, więc dokumenty finansowe na razie wypadają słabiutko :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...