Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Monika
2 godziny temu, Gość MONIZE napisał:

Dziewczyny a powiedzcie też tak miałyście że tak bolał was brzuch podczas owulacji, przy clo?

Ja ogólnie zawsze czułam że mam owulacje ale był to ból tak góra 2 dni przy czym jeden dzień tylko mocniejszy, a teraz (to mój pierwszy cykl z clo) już 3 dzień bardziej mnie boli brzuch  (oba jajniki i w podbrzuszu). Dajcie znać jak to jest u was... 

Monize tez tak miałam w pierwszym cyklu mogłam policzyć na palcach u jednej reki dni kiedy nic mnie nie bolało. Drugi już był lepszy a w tym czasami mnie zakluja jajniki ale zero bólu, aż się zastanawiam czy w ogole w tym cyklu mam owu.

Odnośnik do komentarza
Gość MONIZE
20 godzin temu, Gość Monika napisał:

Monize tez tak miałam w pierwszym cyklu mogłam policzyć na palcach u jednej reki dni kiedy nic mnie nie bolało. Drugi już był lepszy a w tym czasami mnie zakluja jajniki ale zero bólu, aż się zastanawiam czy w ogole w tym cyklu mam owu.

Oki, dzięki, czyli wszystko jest dobrze

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, 

Ja jestem w trakcie drugiego cyklu z clo. Dziś 19dc, za tydzień będę mogła testować.

Robiłam zastrzyk z ovitrelle w ciemno bez monitoringu, bazując na informacjach z pierwszego cyklu. 

Podobnie jak Monika w drugim cyklu nie mam żadnych objawów, czy symptomów. W pierwszym cyklu przy stosowaniu clo miałam straszne bóle głowy, a w drugiej fazie czułam jajniki. Teraz nic. 

Zastanawiam się czy bierzecie jakieś suplementy w trakcie tych starań? Właśnie gdzieś przeczytałam, że olej z wiesiołka ma dobre właściwości. 

Odnośnik do komentarza
Gość MONIZE
1 godzinę temu, Gość Jola napisał:

Cześć Dziewczyny, 

Ja jestem w trakcie drugiego cyklu z clo. Dziś 19dc, za tydzień będę mogła testować.

Robiłam zastrzyk z ovitrelle w ciemno bez monitoringu, bazując na informacjach z pierwszego cyklu. 

Podobnie jak Monika w drugim cyklu nie mam żadnych objawów, czy symptomów. W pierwszym cyklu przy stosowaniu clo miałam straszne bóle głowy, a w drugiej fazie czułam jajniki. Teraz nic. 

Zastanawiam się czy bierzecie jakieś suplementy w trakcie tych starań? Właśnie gdzieś przeczytałam, że olej z wiesiołka ma dobre właściwości. 

Ja biorę witaminę D3, jod (bo choruje na tarczyce) i foliany (bo kwasu foliowego nie przyswajam), do tego czasem wieczorem pije len z wodą, podobno jest dobry na śluz (żeby pomagał w drodze pleminikom do celu) 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Monika
3 godziny temu, Gość Jola napisał:

Cześć Dziewczyny, 

Ja jestem w trakcie drugiego cyklu z clo. Dziś 19dc, za tydzień będę mogła testować.

Robiłam zastrzyk z ovitrelle w ciemno bez monitoringu, bazując na informacjach z pierwszego cyklu. 

Podobnie jak Monika w drugim cyklu nie mam żadnych objawów, czy symptomów. W pierwszym cyklu przy stosowaniu clo miałam straszne bóle głowy, a w drugiej fazie czułam jajniki. Teraz nic. 

Zastanawiam się czy bierzecie jakieś suplementy w trakcie tych starań? Właśnie gdzieś przeczytałam, że olej z wiesiołka ma dobre właściwości. 

Ja biorę Inositol combi w tabletkach, wit D3, shatavari, teraz dokupiłem Dong Quai wyczytałam na forach jest podobno bardzo dobre, niepokalanek, probiotyki i zestaw różnych wit  z grupy B, wiesiołek. Dzisiaj dostałam wiadomosc od mojego ginekologa, ze od jutra wracaja wizyty wiec już się zapisałam i jutro idę  dzisiaj mam 12 dc wiec zobaczymy co tam się dzieje 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość MONIZE
3 godziny temu, Gość Anna napisał:

Hej co oznacza progesteron w 21 dniu cyklu 53,20 ng/ml 

'Prawidłowe stężenie progesteronu wahają się w czasie cyklu owulacyjnego. W fazie folikularnej trwającej od pierwszego do czternastego dnia, czyli do owulacji, wynosi od 2,5 do 3,8 nm/l. W fazie lutealnej trwającej od owulacji do pierwszego dnia kolejnego cyklu, wartość ta waha się w zakresie 15,9 do 63,6 nm/l. Tak więc największe stężenie progesteronu wypada siedem dni po owulacji, czyli w 21-23 dniu cyklu.'

Bazując na tym co zacytowalam wyżej twój wynik jest prawidlowy - to jest wypowiedź jakieś lekarki na portalu abc zdrowie 

Odnośnik do komentarza
Gość Kornik

Hej Dziewczyny

Troche mnie nie bylo bo po prostu troche sie zajelam innymi rzeczami a troche mi bylo smutno. 

Dostałam wczoraj okresu, zaczynam swoj druki cykl z CLO...

Zastanawiam się czy każdy cykl jest monitorowany? Kolejne cykle też?

Odnośnik do komentarza
Gość Amelka
17 godzin temu, Gość MONIZE napisał:

'Prawidłowe stężenie progesteronu wahają się w czasie cyklu owulacyjnego. W fazie folikularnej trwającej od pierwszego do czternastego dnia, czyli do owulacji, wynosi od 2,5 do 3,8 nm/l. W fazie lutealnej trwającej od owulacji do pierwszego dnia kolejnego cyklu, wartość ta waha się w zakresie 15,9 do 63,6 nm/l. Tak więc największe stężenie progesteronu wypada siedem dni po owulacji, czyli w 21-23 dniu cyklu.'

Bazując na tym co zacytowalam wyżej twój wynik jest prawidlowy - to jest wypowiedź jakieś lekarki na portalu abc zdrowie 

"normy progesteronu dla fazy lutealnej: 1,83 – 23,9 ng/ml (16-28 dzień cyklu)".

u mnie w laboratorium norma jest 1,2-15,9 mg/ml dla fazy lutealnej.

ty podałaś normy w innych jednostkach i nie można na tej podstawie porównać wyniku Anny

Odnośnik do komentarza
Gość Amelka
17 godzin temu, Gość MONIZE napisał:

'Prawidłowe stężenie progesteronu wahają się w czasie cyklu owulacyjnego. W fazie folikularnej trwającej od pierwszego do czternastego dnia, czyli do owulacji, wynosi od 2,5 do 3,8 nm/l. W fazie lutealnej trwającej od owulacji do pierwszego dnia kolejnego cyklu, wartość ta waha się w zakresie 15,9 do 63,6 nm/l. Tak więc największe stężenie progesteronu wypada siedem dni po owulacji, czyli w 21-23 dniu cyklu.'

Bazując na tym co zacytowalam wyżej twój wynik jest prawidlowy - to jest wypowiedź jakieś lekarki na portalu abc zdrowie 

"normy progesteronu dla fazy lutealnej: 1,83 – 23,9 ng/ml (16-28 dzień cyklu)".

u mnie w laboratorium norma jest 1,2-15,9 ng/ml dla fazy lutealnej.

ty podałaś normy w innych jednostkach i nie można na tej podstawie porównać wyniku Anny

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja

Hej dziewczyny. Ja kończę właśnie drugi cykl z CLO. Jutro powinna przyjść @. Lekarz na monitoringu w 10dc nie dawał dużych szans ale nadzieja zawsze jest. No i oczywiści nie mogę oczyścić głowy bo co rusz zastanawiam się czy piersi bolą na okres czy może to pierwszy objaw ciąży, a może mdłości nie są od metforminy tylko od ciąży. Koszmar. Jak jutro nie przyjdzie @ to zrobię test. 

W około mnie wysyp ciąż a u nas ciągle nic. Dołuje mnie to masakrycznie. Zaczynam tracić nadzieję. 

Odnośnik do komentarza
Gość Monika

Hej dziewczyny

Ja wczoraj byłam na monitoringu jest piękny pęcherzyk 20 mm na lewym jajniku dostałam wczoraj zastrzyk Ovitrelle 250 wieczorem był straszny ból jajnika  ale przetrwałam to bez przeciwbólowych. Zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość MONIZE
3 godziny temu, Gość Alicja napisał:

Hej dziewczyny. Ja kończę właśnie drugi cykl z CLO. Jutro powinna przyjść @. Lekarz na monitoringu w 10dc nie dawał dużych szans ale nadzieja zawsze jest. No i oczywiści nie mogę oczyścić głowy bo co rusz zastanawiam się czy piersi bolą na okres czy może to pierwszy objaw ciąży, a może mdłości nie są od metforminy tylko od ciąży. Koszmar. Jak jutro nie przyjdzie @ to zrobię test. 

W około mnie wysyp ciąż a u nas ciągle nic. Dołuje mnie to masakrycznie. Zaczynam tracić nadzieję. 

Alicja mam to samo - też mnie dołuje, jak któraś ze znajomych mówi że jest w ciąży... A my się staramy ponad rok i szczęśliwego finału brak... Oczywiście życzę wszystkim jak najlepiej, ale zawsze u mnie w głowie się pojawia pytanie, czemu wszyscy umia zajsc w ciążę a ja nie... Ja już nawet myślałam żeby iść do psychologa, bo mam czasem takie dni że ciężko sobie z tym radzę. 

Odnośnik do komentarza
Gość Monika0092

Cześć dziewczyny, 

czytam Was na bieżąco, jednak dzisiaj byłam na kontroli u ginekologa i postanowiłam napisać 😊

Jestem w 12 dniu trzeciego cyklu z clo, byłam dzisiaj na kontroli i są pęcherzyki, jeden nawet 25 mm, co mnie bardzo cieszy 😇 myślałam ze przepisze mi zastrzyk by mieć pewność ze pęcherzyk się uwolni. Jednak przepisał mi tylko nospe forte, która ma pomoc w rozkurczeniu. 
Spotkałyście się z takim czymś wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Gość Monika
2 godziny temu, Gość Monika0092 napisał:

Cześć dziewczyny, 

czytam Was na bieżąco, jednak dzisiaj byłam na kontroli u ginekologa i postanowiłam napisać 😊

Jestem w 12 dniu trzeciego cyklu z clo, byłam dzisiaj na kontroli i są pęcherzyki, jeden nawet 25 mm, co mnie bardzo cieszy 😇 myślałam ze przepisze mi zastrzyk by mieć pewność ze pęcherzyk się uwolni. Jednak przepisał mi tylko nospe forte, która ma pomoc w rozkurczeniu. 
Spotkałyście się z takim czymś wcześniej?

Monika0092 ja byłam wczoraj na ocenie owu to był moj 13 dc i miałam pęcherzyk 20 mm i się zdziwiłam bo wczoraj moj gin mi przepisał zastrzyk był to moj 3 cykl z clo. Ale nie spotkałam się jeszcze z przepisaniem nospy. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paula2708
4 minuty temu, Gość Paula2708 napisał:

Hej od początku maja jestem na Cleo od 3-7 dnia.Dzisiaj jest mój 13 dzień i zaczęłam delikatnie płacić 😕Czy któraś z Was tak miała? 

 

 

4 minuty temu, Gość Paula2708 napisał:

Hej od początku maja jestem na Cleo od 3-7 dnia.Dzisiaj jest mój 13 dzień i zaczęłam delikatnie płacić 😕Czy któraś z Was tak miała? 

 

Miało być plamić* Przepraszam za słownik

Odnośnik do komentarza
Gość Paula2708
2 godziny temu, Gość Paula2708 napisał:

Tak robiłam i wyszedł pozytywnie, ale ja mam jeden jajnik policystyczny więc testy nie sa dla mnie wiarygodne.Jutro mam wizytę u ginekologa zobaczymy co mi powie...

 

 

2 godziny temu, Gość Paula2708 napisał:

 

 

Miało być plamić* Przepraszam za słownik

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...