Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2019


Gość Zakochana

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje dziewczyny kochane jestescie a w grupie zawsze razniej:) Evaeva moja mloda wie nawet predzej niz moj maz bo kupowala mi testy w aptece , powiem Ci szczerze ze jest szczesliwa nawet bardzo, jest jedynaczka to nie ma sie co dziwic, w tamtym roku o tym czasie tez bylam w ciazy tylko nie skonczylo sie to dobrze i bardzo to przezyla mam nadzieje ze teraz moj aniolek czuwa nad ja i bedzie mi dane szczesliwie donosic malenstwo

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny powiedzcie czy ktoras z Was ma problemy z cisnieniem bo moje glupieje o zadyszkach nie wspomne! I jeszcze mam pytanie moze glupie ale powiedzcie czego uzywacie do podmywanie, staram sie dbac o siebie bardzo przezucilam sie na bawelniane majciochy zeby tylko nie bylo ciasno a z racji tego ze jestem juz na chorobowym to i w domu luzno bo w dresiakach latam i ostatnio w moczu wyszla mi bakteria, nawet moj biedny maz musi trzymac sie teraz ode mnie z daleka bo kurcze sie boje ale zrobilam posiew i zobaczymy co wyjdzie:( Sandawilla termin mam 8.08 :) szczerze ale nie mysle tak daleko zyje chwila bo po moich przejsciach bardzo ciezko jest cieszyc sie z ciazy, nie pomyslabym ze tak napisze ale faktycznie nie jest lekko jestem mega szczesliwa a z drugiej strony umieram czy wszystko jest ok:(

Odnośnik do komentarza

Justyna 80 ja w pieewszej ciazy mialam problemy z cisnieniem os 35tc skonczylo sie stanem przedrzucawkowym.teraz na piczatku mialam kilka dni gdzie moj puls wynosil 90-100 natomiast cisnienie 90/60 i oby tak zostalo.co do bakteri w moczu tez mialam w ciazy ale to musisz czekac na wyniki posiewu zeby zobaczyc rodzaj bakterii bo no moglas zanieczyscic probke.ja uzywam do podmywania sylveco z korą dębu jest bardzo dobry.a pije sok z zurawiny dla zakwaszenia moczu tylko taki 100%

Odnośnik do komentarza

Witaj Justyna :D
Wiele nas jest tu po stracie więc wiemy jakie stresy to za sobą niesie.
Moja starsza córka ostatnio zapytała mnie czy chcę mieć jeszcze dziecko ☺️ i mówi - ja wiem, że chcesz bo widziałam tabletki (kwas foliowy. Na opakowaniu napisane że dla kobiet w ciąży lub starających się o dziecko).
Zapytałam, czy wyrzuci mnie za to z domu :D
Powiedziała, że nie. Ale boi się, że ja wyrzucimy, żeby maluch miał gdzie spać :D
Oczywiście w żartach ☺️
Narazie jeszcze jje nie powiedziałam, bo przeżyła ostatnio bardzo moja stratę. Poczekam do pierwszej wizyty i jak wszystko będzie dobrze, to jej powiem i reszcie dzieci też oczywiście ☺️

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Justyna faktycznie ☺️ pamiętam. Masz dość popularny nick (tylko nr inne) i pewnie dlatego nie pokojarzylam.
Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do nas ❤️
Wszystko będzie dobrze. Dla mnie, dla ciebie i wszystkich nas tutaj ❤️
Wierzę w to - naprawdę.

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Witaj Justyna :-) byłam dzisiaj u lekarza bo od wczoraj mnie gardło boli pod koniec grudnia tez mnie bolało prawie przestałam mówić,miałam gorączkę a w listopadzie przed zajściem w ciążę miałam anginę i się wystraszyłam że znowu może mnie dopaść, na szczęście tylko gardło zaczerwienione, nic nie przepisał kazał tylko brać prenalen na gardło i psikac Tantum Verde. Mój organizm jest tak wykończony, ciąża, w grudniu skończyłam karmić piersią młodsza. Nie ma ani chwili odpoczynku. Mnie na szczęście infekcje omijają na razie w poprzedniej ciąży też coś złapałam gin przepisal jakaś jedna saszetke do picia i przeszło. Moja 3,5 letnia córka dzisiaj powiedziała wszystkim dzieciom w przedszkolu że będzie mieć dzidziusia. A teściowej powiedziała że braciszek się będzie nazywał Antekgutek.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny jeszcze raz ze przyjelyscie mnie do Waszego cudownego grona❤ w poniedzialek pojade do apteki to kupie cos do podmywania w aptece mam nadzieje ze posiew wyjdzie dobrze:) Doti 89 zrob sobie syrop z cebuli a gardelko plukaj woda z sola mi to zawsze pomagalo:) Evaeva no jak tam corcia zareagowala sama jestem ciekawa,fajnie masz takie dwie krolewny na pewno Ci juz przy maluszku duzo pomoga:)

Odnośnik do komentarza

No i zaczęły się schody... dziś byłam na pierwszym Usg. Z ostatniej OM wychodzi 10+2, z usg 6+2.. 4tyg rozbieżności, to bardzo dużo :/ serduszko wprawdzie bije, za tydzień kontrola usg żeby sprawdzić czy ciaza rośnie.... lekarz nie był optymistą, ale nie spisał jeszcze ciąży na straty. Mnie w kazdym razie optymizm opuscil :(

https://www.suwaczki.com/tickers/zi13vfxmvmbabcsa.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja dzis po kolejnej wizycie u lekarza. 10 tydzien. Serce jak dzwon. Wszytsko dobrze.
Prenatalne mam 31.01
Mega mnie dzis muli od kilku godzin. Zaczela bolec glowa i jestem glodna. Ale co nie zjem ti od razu wymiotuje.
Do tego ten okropny niesmak w ustach. Anj mietowki, ani lizkaki, ani mycie zebow co chwile nie pomaga. Nie mam pomyslu

Odnośnik do komentarza

U mnie nie jest dobrze. Macica powiększona, nie widać zarodka. Lekarz zaprosił mnie w poniedziałek i zastanowi sie co robić. Pod nosem mówił dziwne.. nie chce Pani straszyć.. Aparat dziś pokazywał 6tydz i 5 dzien. Kiedy byłam na wizycie 28.12 mówił że to 6 tc.
Nie ma nic gorszego jak usłyszeć takie informacje. Najgorsze w moim życiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...