Skocz do zawartości
Forum

28 tc i skrócona szyjka macicy!


Rekomendowane odpowiedzi

Alexia nareszcie jesteście w domu :)
Ja miałam usg wczoraj mi mały wazy 2300 Wiec powinien jeszcze posiedzieć przynajmniej do 2800, w poniedziałek mam usg na dobrym sprzęcie Wiec zobaczymy jeszcze, ale łożysko i przepływy Ok No i generalnie przytył 0,5 kg od ostatniego usg Wiec lekarz mówi, ze jest Ok i żebym nie liczyła na duże dziecko przy moich gabarytach

Odnośnik do komentarza

No to Olandia zostałyśmy we dwie tutaj,
Karolina Alexia super, ze wszystko już za wami :)
Ja byłam na KTG i mnie zostawili, may sobie spał, jak jechaliśmy to wariował i jak mnie rozłączyli tez szał, aż brzuch cały chodził, ale doktor uznał, ze on nie może mnie puścić i sobie siedzę w szpitalu, przynajmniej mały pod stałą kontrolą bo ja była wściekła, ze zostaję, szew mi ściągaj jednak koło 15 marca, żeby małego utoczyć ;)

Odnośnik do komentarza

Joana,to czekamy na rozwój wydarzeń u ciebie:)) ja chciałabym jeszcze chwilę wytrzymać,w czwartek położna sprawdzi jeszcze raz tętno,bo mały miał za wysokie.piłam melisę i mam nadzieję,że ok. Nie chciałabym dostać skierowania do szpitala..
U ciebie pewnie jak zdejmą szew,to zacznie się odliczanie :))a mały do tego czasu niech jeszcze podrośnie:)

Odnośnik do komentarza

Tyle się opisałam i jakiś error mi wyskoczył :(
Karolina może faktycznie tak być, ze te wymioty czy biegunka to oznaki bliskiego porodu tez o tym słyszałam
Olandia u mnie 36t i 4 dni, nie zdjęli mi szwu bo skurcze chwilowo po nospie w zastrzyku się wyciszyły, ale ważna będzie ta noc, mam nadzieje, ze skurcze nie wrócą jeszcze choć dwa tygodnie
Alexia bardzo bym chciała zobaczyć małego, bardzo, ale rozsądnie niech zostanie i nabierze choć jeszcze trochę wagi
Trzymajcie kciuki, może uda mi się dociągnąć te dwa tygodnie ...

Odnośnik do komentarza

my jeszcze zostajemy minimum do jutra.
naswietla sie ladnie. dalej walczymy z cycami. raz lepiej raz gorzej. ale juz czuje ze robia sie guzki.
malutki jest grzeczny. ciagle spi. jest taki maly ze ubranka na 56 sa za duze. i musimy pieluchy 0 mieć.
co do mnie. jestem umeczona tymi cycami. co 2,5 h musze odcmalegoodciagam poł godziny potem karnic malego cycem, potem tym co odciagnelam a potem mm. i na lampy go klade. w tym czasie co spi musze wyparzyc wszystkie klamoty butelkowe. ledwo do czajnika sie doczlapac moge przez te plecy. jak wyparze to zosraje mi z gidzinka na spanie. i tak wkolko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...