Skocz do zawartości
Forum

Jakie są szanse na ciąże? Proszę o odp


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś minął tydzień odkąd powinna pojawiać się upragniona miesiączka.
Około 28/29 lipca doszło do pettingu, partner skończył i poszedł się umyć. (Był to chyba 19 dzień cyklu)
Dwa dni przed miesiączką już zaczęłam się denerwować, z każdym dniem jest coraz gorzej. Wykonałam dwa testy- negatywne już po 30 sekundach.
Jednak martwi mnie fakt ze po ponad 5 godzinach od wykonania testu zauważyłam druga cienka linie.
Partner zapewnia mnie ze nie mogło dojść do kontaktu z jego nasieniem bo zawsze bardzo uważamy. Dodatkowo ze stresu nie mogę jeść ani spać. Czy ten test z ledwo widoczna druga kreska po 5 godzinach jest wiarygodny? Na opakowaniu pisało ze od 2 do 5 minut pojawi się ostateczny wynik. Czy to wszystko spowodowane jest stresem?
Dodam jeszcze ze moje cykle trwają zazwyczaj 31-32 dni a to już 40 :(
Błagam o pomoc bo zaraz zeswiruje!!

Odnośnik do komentarza

testów nie odczytuje się po 5 godzinach..( sama osobiście nie jestem w ogóle do nich przekonana). brak @ może być spowodowany stresem ( raz miałam aż 2 tygodniowe opóźnienie pod wpływem stresu )

na Twoim miejscu albo bym zrobiła bete albo odwiedziła lekarza. spoźniający się okres nie zawsze zwiastuje dzidziusia :)

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza

Z tymi testami to w sumie nigdy nic nie wiadomo. Piszą i mówią, że nie powinno odczytywać się wyniku później niż jest wskazane w ulotce. My staraliśmy się z partnerem o dzidzie i dość wcześnie zaczęłam robić testy dzień po dniu. Zrobiłam ich 9 przez 6 dni. Pierwsze 3 dni były negatywne, po 3 dniach na każdym teście pojawiała się bladziutka kreseczka ledwo widoczna. Najpierw po godzinie, pozniej po 40 minutach, ostatnia po 15 minutach (na ulotce było napisane, aby odczytywać wynik tylko do 5 minut). 2 dni później dwie kreski pokazały sie po kilku sekundach. Ja jestem zdania, ze pomimo reakcji żadna kreska nie ma prawa sie pojawić jeśli nic w organizmie się nie dzieje, natomiast jeśli się pokazuje nawet po czasie to coś musi to znaczyć. Odczekaj jeszcze 2, 3 dni i powtórz test. Głowa go góry! :)

Odnośnik do komentarza

Nie doszło do penetracji.
Na testach pisze ze wykrywa ciąże 6 dni po stosunku (a w moim przypadku nawet nie było stosunku) a ja wykonałam testy prawie 3 tygodnie po całym zajęciu i 7 dni po spodziewanej miesiączce.
Nie jestem gotowa na dziecko, odczuwam bardzo silny lęk. Z tylu głowy jednak wiem ze do zapłodnienia nie mogło dojść bo partner od razu poszedł umyć i siebie i swoje ręce, ja również.

Odnośnik do komentarza

AśkaS
Za wczesnie robiłaś test.poza tym po kilku godzinach nie nadaje sie do odczytu.a wczesniej przed tym co piszesz nie miałaś stosunku?
Moja kumpela zaszła w ciąże z niepełnego stosunku kiedy facet nie skończył w niej a na zewnątrz.

też znam przypadki zajścia w ciąże przy niepełnym stosunku :) wszystko jest możliwe :)

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza

Niepewnaga
To po umyciu rak i odczekaniu nadal jest możliwość przeniesienia plemników? Dodam ze mieszkaliśmy w domku letniskowym w którym było bardzo zimno.
Stresuje się już coraz bardziej, płacz i nerwy

uważam, że to wszystko przez stres, który narasta z dnia na dzień. no, ale ja lekarzem nie jestem. na Twoim miejscu zrobiłabym bete :)

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewnaaga

Dzięki wam za odpowiedzi. Zawsze przed okresem miałam rozwolnienie, teraz tez się pojawiło, nie wiem czy to jednak nie przez stres.
Powtórzę testy ciążowe jutro i po kolejnych dwóch dniach, wtedy wynik powinien być wiarygodny

Odnośnik do komentarza

Witam, jestem tu nowa więc nie wiem czy to dobre miejsce na takowe pytanie, aczkolwiek spróbuję, otóż :
z 4 na 5 sierpnia doszło do stosunku między mną a moim partnerem, byliśmy zabezpieczeni, prezerwatywa nie pękła a on nie skończył we mnie (aczkolwiek w życiu bywa różnie jak doskonale wiemy stąd moje pytanie).
A dniu wczorajszym tj 22.08.17 zrobiłam bete hcg z krwi a wynik to <0,107<br /> Przeważnie miałam bete <0,100 dwukrotnie zdążyło się <0,105 czy mogę całkowicie wykluczyć ciążę? <br /> Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Łucja24
Witam, jestem tu nowa więc nie wiem czy to dobre miejsce na takowe pytanie, aczkolwiek spróbuję, otóż :
z 4 na 5 sierpnia doszło do stosunku między mną a moim partnerem, byliśmy zabezpieczeni, prezerwatywa nie pękła a on nie skończył we mnie (aczkolwiek w życiu bywa różnie jak doskonale wiemy stąd moje pytanie).
A dniu wczorajszym tj 22.08.17 zrobiłam bete hcg z krwi a wynik to <0,107<br /> Przeważnie miałam bete <0,100 dwukrotnie zdążyło się <0,105 czy mogę całkowicie wykluczyć ciążę? <br /> Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

możesz całkowicie wykluczyć ciążę :)

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewnaaga

Karoxx
~Niepewaaga
Dam znać :)
Chociaz powoli dociera do mnie ze ciąża jest niemożliwa bo nie doszło do kontaktu z nasieniem, warto mieć nadzieje

bądź dobrej myśli ! :)

A twoim zdaniem może to być spowodowane dużym stresem?

Odnośnik do komentarza

~Niepewnaaga
Karoxx
~Niepewaaga
Dam znać :)
Chociaz powoli dociera do mnie ze ciąża jest niemożliwa bo nie doszło do kontaktu z nasieniem, warto mieć nadzieje

bądź dobrej myśli ! :)

A twoim zdaniem może to być spowodowane dużym stresem?

no pewnie. ja kiedyś 2 miesiące nie miałam okresu przez spory stres. :) ginekolog kazała mi wyluzować i brałam luteinę na hm szybszy powrót miesiączki :)

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza

Karoxx][quote~Niepewnaaga
Karoxx
~Niepewaaga
Dam znać :)
Chociaz powoli dociera do mnie ze ciąża jest niemożliwa bo nie doszło do kontaktu z nasieniem, warto mieć nadzieje

bądź dobrej myśli ! :)

A twoim zdaniem może to być spowodowane dużym stresem?

no pewnie. ja kiedyś 2 miesiące nie miałam okresu przez spory stres. :) ginekolog kazała mi wyluzować i brałam luteinę na hm szybszy powrót miesiączki :) [/

Kobieto dajesz mi nadzieje :) założyłam wątek na innym forum i od razu ludzie piszą- ciąża na 100% grzesznica itp.
Wiem ze szanse są małe ale powtórzę jutro test

Odnośnik do komentarza

Niepewnaga][quoteKaroxx
~Niepewnaaga
Karoxx
~Niepewaaga
Dam znać :)
Chociaz powoli dociera do mnie ze ciąża jest niemożliwa bo nie doszło do kontaktu z nasieniem, warto mieć nadzieje

bądź dobrej myśli ! :)

A twoim zdaniem może to być spowodowane dużym stresem?

no pewnie. ja kiedyś 2 miesiące nie miałam okresu przez spory stres. :) ginekolog kazała mi wyluzować i brałam luteinę na hm szybszy powrót miesiączki :) [/

Kobieto dajesz mi nadzieje :) założyłam wątek na innym forum i od razu ludzie piszą- ciąża na 100% grzesznica itp.
Wiem ze szanse są małe ale powtórzę jutro test

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza

Niepewnaga][quoteKaroxx
~Niepewnaaga
Karoxx
~Niepewaaga
Dam znać :)
Chociaz powoli dociera do mnie ze ciąża jest niemożliwa bo nie doszło do kontaktu z nasieniem, warto mieć nadzieje

bądź dobrej myśli ! :)

A twoim zdaniem może to być spowodowane dużym stresem?

no pewnie. ja kiedyś 2 miesiące nie miałam okresu przez spory stres. :) ginekolog kazała mi wyluzować i brałam luteinę na hm szybszy powrót miesiączki :) [/

Kobieto dajesz mi nadzieje :) założyłam wątek na innym forum i od razu ludzie piszą- ciąża na 100% grzesznica itp.
Wiem ze szanse są małe ale powtórzę jutro test

na niektórych forach kobitki nie są poważne. tu każda pomoże najlepiej jak potrafi :)

zrób test z samego rana i wyluzuj kochana troszkę :)
mi dziś wyszedł negatywny, ale mam w piątek lekarza, więc staram się nie stresować :D jest dobrze :D

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niepewnaaga

Bardzo staram się wyluzować, ale stres robi swoje. Każdy z moich znajomych mówi ze to niemożliwe i ze panikuje, jeszcze dziś ta poświata drugiej kreski... mimo ze po paru godzinach doprowadziła mnie na skraj wytrzymałości.
Nigdy nie sądziłam ze po zwykłych pieszczotach będę miała tyle nerwów

Odnośnik do komentarza

~Niepewnaaga
Młodziutka jestem, aż wstyd się przyznać ale dopiero 20...
Także na dziecko zdecydowanie za wcześnie:(

to najlepsze lata przed Tobą jeszcze ! każda kobieta ma swój wiek kiedy jest gotowa. Ja kiedyś mając 20 lat w życiu nie myślałam o dziecku :) ale będzie po Twojej myśli, trzymam kciuki i czekam na informacje dalej ! :)

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...