Skocz do zawartości
Forum

Sierpniówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

witam, przypuszczalnie jestem w 5 tygodniu ciaży, dwa testy pozytywne , czekam na wyniki hcg z krwi, zapraszam

Przekaż 1% podatku Alicji Kwiatek
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Niech się serce obudzi"
KRS 0000235289
Informacje szczegółowe 1%- dla Alicji Kwiatek:36_3_17:
O Ali na stronie stowarzyszenia:

http://serce.sp4lubartow.pl/?page_id=231
http://www.suwaczki.com/tickers/2r8rtrd8re7qtdqq.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja tez chyba dołacze do sierpniówek. Ostani okres miałam 7 listopada.test pokazał 2 kreseczki 1 grudnia 2 grudnia zrobiłam test rano i po południu 2 kreseczki dla pewnosci poszłam na bete wynik 96.9. Wczoraj byłam u gina według bety to ok 2, 3 tydzien ciazy ale na usg nie było jeszcze pecherzyka i to mnie martwi.Wiem ze to za wczesnie i staram sie myslec ze bedzie wszystko dobrze. Gin przepisał mi Duphaston. Narzie cały czas bym spała czuje sie zmeczona boli mnie podbrzusze i piersi. W poniedziałek mam powturzyc bete i we wtorek ide do gina.
Jestem juz mam 10 latka wiec roznic bedzie duża heh. Troszke martwi mnie ten pecherzy w pierwszej ciąży był widoczny na pierwszym badaniu ale testowałam dopiero 2 tyg po spozniajacym sie okresie. Wiec pocieszam sie tym ze to jeszcze za wczesnie.
Czy ktoraś z Was tez ta miała ?

Odnośnik do komentarza

ona81 Czuje się w sumie bardzo dobrze:) brzuch mnie pobolewa, ale to normalne, wymiotów ani nudności nie znam, więc jest super :-) Po pierwszej ciąży zostało mi nadciśnienie i teraz miałam brać3 tabletki dziennie dopeguty, ale od kilku dni mam niskie ciśnienie bez tabletek, więc moja gin powiedziała, żebym narazie nie brała :)

A jak u ciebie?

http://mikolaj-jerzy.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb1g6nwf2d6.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ! :)
Z mężem długo staraliśmy się o dzidzie bo ponad 3 lata. Ostatnia miesiaczke mialam 6.11, w końcu tydzień temu w sobotę ujrzałam druga jasniutka kreseczke, postanowiłam kilka dni zaczekać i ponownie zrobić test, to w czwartek pięknie wyszla druga kreseczka. Pierwsza wizyte do ginekologa mam na 17.12. I już nie mogę się doczekać, z drugiej strony nie mogę uwierzyć że jednak to się stało. :D
Moje pierwsze objawy to ból piersi i nabrzmialosc, zawroty głowy, zwiększony apetyt i lekki ból w podbrzuszu.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny :-) Gratuluję wszystkim Sierpnióweczkom i sama dołączam :D
27.10. miałam ostatnia miesiączkę, cykle mam raczej 28dniowe ale po 28 dniach w dniu spodziewanej miesiączki test wyszedł jeszcze negatywny, za to w sobotę po 4 dniach, 30.11. zobaczyłam trzy pozytywne testy, co prawda z słabiutką krechą ale jednak, na drugi dzień już była mocniejsza :-)
W kolejnym tygodniu robiłam dwukrotnie bete i tak w wtorek miałam 872, a po dwóch dniach 2053, także chyba wszystko ok:-) W najbliższą środę idę do lekarza na pierwsze usg. według moich obliczeń to już 6 tydzień, z czego niezmiernie się cieszę bo udało się w pierwszym miesiącu ;-)
Z objawów to mam delikatne mdłości, ciągle zmęczona senna jestem no i te piersi.... ;p
P.S. Chyba są dwa razy założone Sierpniówki 2016 :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjmy270qj7.png

Odnośnik do komentarza

WItam kochane,

Ma OM 5.11 :) dziś powinien być okres ale testy o 4 dni pozytywne okresu brak. W czwartek na usg ide. To moja 3 ciąża pierwsza 10 lat temu druga córeczka zmarła w moim brzuszku w 38tc.. ech
Oby teraz było wszystko dobrze

Odnośnik do komentarza

Tez jestem za dziewczynki bo juz nie wiem gdzie pisać.
Wrócaąłm od lekarza, beta w ciągu 5 dni z 96,9 wzrosła do 1107 ale na mojemu Panu doktorowi nie podoba sie pecherzyk była taka czarna plamka.Powiedział mi że jest tak dlatego na 99 % ponieważ to bardzo wczesna ciąża 4t3d i 1% wątpliwości ciąża poza maciczna. Dostałam skierowanie do szpitala gdyby zaczął mnie bolec brzuch lub gdyby wystapiły plamienia. Dla św spokoju mogła bym isc juz ale nie chce tam leżec.
W piatek mam powtórzyć bete i w poniedziałek wizyta. Dupka mi zwiekszył z 2 na 3 tabletki dziennie.
Jestem troszke podłamana ale musze myslec pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Eleonora

Jestem jak najbardziej za grupą na fb - mogła bym być na bieżąco :) Ostatnią miesiączkę miałam 28.10. Beta 27.11 - 271.
Dzisiaj wyszło USG, ze tydzień na pewno nie 6 tylko dużo prędzej...
Masakra poszłam na USG szukać serducha, a tu tylko pęcherzyk...

Odnośnik do komentarza
Gość Patka227

Hej dziewczyny, w poniedziałek robiłam sobie pierwszy test no i zobaczyliśmy dwie kreski drugiego dnia dla upewnienia się również zrobiłam test również pozytywny;) poleciałam do gin się zarejestrować wizytę mam w poniedziałek ;) okres ostatni miałam 3.11 ze względu na młody wiek mój byłam w szoku no Ale z drugiej strony mój mężczyzna był uradowany;) długo czekałam na okres bo myślałam że stres mi opóźnia okres ale jak zaczęłam codziennie spać w dzień po 2 lub 3 godziny no to nabrałam podejrzeń;) dobrze się składa bo termin będę mieć pewnie zbliżony do moich urodzin ;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :). Bardzo chętnie dołączę do was. Mam już 10 letniego synka, a teraz niespodzianka :). Jestem po 2 testach pozytywnych, ostatni okres miałam 23.10. Byłam już na USG, termin porodu na 04.08. wszystko pięknie zobaczyłam zarodek i usłyszałam serce ale zaniepokoiło mnie co powiedział mi lekarz, że pęchęrzyk jest za mały do zarodka i mam też na jajniku torbiela, który może się podobno wchłonąć a także może pęknąć ale to niby rzadkie przypadki. Martwię się. Wiem że powinnam teraz byc spokojna ale w dzien w dzien myslę o tym co będzie za 2 tyg na następnej wizycie u lekarza ...pozdr wszystkich gorąco :*

Odnośnik do komentarza

Hej. Ostatni okres miałam 5.11 a w poprzednim tygodniu zobaczyłam na teście 2 kreseczki:-) mam już synka- w listopadzie skończył roczek. Wtedy to była wpadka, a teraz luźno z mężem gadaliśmy o kolejnym dziecku i jak tylko przestaliśmy się zabezpieczać udało się- jestem w szoku, że to tak łatwo:-) wisytę u lekarza mam dopiero 18.12. Trochę się niepokoję, bo jestem przeziębiona- męczy mnie katar, na szczęście bez gorączki- mam nadzieję, że to nie odbije się na dziecku. Nic nie wiem o tym beta o którym piszecie- czy to ważne, jak to zbadać i w jakim celu?

Odnośnik do komentarza

Witajcie :)
Ja jestem już po pierwszej wizycie kontrolnej. Termin zarówno z OM jak i USG na 8 sierpnia. Bardzo się cieszę, choć nie ukrywam, że strasznie obawiam. Jestem po dwóch poronieniach. Teraz zapobiegawczo otrzymałam luteinę, duphaston, acard i clexane.. chyba wszystko co możliwe - no i oczywiście zwolnienie... Ale myślę pozytywnie :) liczę, że i tym razem sprawdzi się powiedzenie "do trzech razy sztuka" :)

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9csqvdyofxlzh.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...