Skocz do zawartości
Forum

Clexane acard


Gość lalka232

Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny.zajrzałam tu dziś i jestem w szoku ile się tu dzieje:)

ja też w pierwszym trymestrze ciągle martwiłam się o piersi.też traktowałam je jako wyznacznik.raz bolały jak cholera,a zaraz potem przez kilka dni nic nie bolało.ja miałam tak,że przez tydzień przed wizytą nic nie czułam,a gdy wracałam do domu po udanej wizycie nagle wszystkie objawy wracały ze zdwojoną siłą.myślę,że stres tak na mnie działał,że wypierałam z siebie myśl,że będzie dobrze.a gdy zobaczyłam na monitorze żyjące dziecię,to wtedy wiara i objawy ciążowe wracały.
po 12 tyg.piersi przestały boleć praktycznie całkiem.teraz bolą tylko jak zdejmuję stanik.

co do refundacji clexane 0,4, 0,40 mg...ja chodzę prywatnie i mam te zastrzyki bez refundacji,płacę prawie 115 zł.ale to dlatego,że moja gin nie ma podpisanej umowy z NFZ.są lekarze,którzy pracują w prywatnych gabinetach,ale mają umowę z NFZ i wtedy mogą przypisywać z refundacją,pytanie czy chcą.

jeżeli chodzi o kłucie to u mnie tragedia.od samego początku siniaki wielkości mandarynki(i większe).potem trochę zmieniłam sposób robienia i przez jakiś czas było lepiej,ale teraz to już mam tak obolałą skórę na całym brzuchu,że czasem aż płaczę gdy wbijam igłę.można jeszcze robić w udo,ale pani w laboratorium powiedziała,że dopóki mogę to walić w bebzol,bo jest lepiej.moja gin powiedziała,żebym po wyjęciu igły przez chwilę przycisnęła miejsce po zastrzyku(tak jak po pobraniu krwi) i wtedy siniaki robią się mniejsze,albo wcale.

będę tu zaglądać i dowiadywać się jak się macie.
bądźcie dobrej myśli.musicie wierzyć,że będzie dobrze:)
pozdrawiam was serdecznie:)

:D
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8zwh91a00.png]http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdj44jl219oi5a.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Miodkowa...refundacja Clexane nie jest uzależniona od tego, czy jest podpisana umowa z NFZ. Nie ma znaczenia czy masz recepte z gabinetu prywatnego, czy panstwowego. Sa pewne wytyczne na podstawie ktorych lekarz moze wypisac nie na 100% ten lek, a dokladnie chodzi o rodzaj konktetnych chorob. Tak ja slyszalam.

Odnośnik do komentarza

Ja zaczelam 10 tydzien... siniaki na brzuchu oczywiście sa :-(. Nic mnie nie kluje i prawie nie boli...nie wiem, czy to nie zly znak :-(. Na piersiach bardziej widoczne żyły. Ból jak zdejmuje stanik. Na jutro mam ostatnia dawke Clexane...w aptece co ostatnio kupilam ten lek....nie udało sie pani mgr załatwić dla mnie kolejnych 20 szt...jutro wyruszam do Warszawy na poszukiwania. Nie wiem, czy uda mi sie kupić.

Odnośnik do komentarza

Leean udanych poszukiwań, jestem pewna ze gdzieś kupisz..
Tulipko jak u Ciebie ? U mnie zaczęło się myślę to najgorsze :-( wczoraj kilka silnych bóli w prawym jajniku plus plamienie, dziś silne skurcze macicy co jakiś czas i znów towarzyszy im plamienie..wizyta w klinice dopiero za tydzień, tu na miejscu umówiłam sie do lekarza dopiero na czwartek ..jak nie clexane to co mi pomoże..to będzie moja trzecia strata i jedna c.biochemiczna :-(

Odnośnik do komentarza

~leaan
Miodkowa...refundacja Clexane nie jest uzależniona od tego, czy jest podpisana umowa z NFZ. Nie ma znaczenia czy masz recepte z gabinetu prywatnego, czy panstwowego. Sa pewne wytyczne na podstawie ktorych lekarz moze wypisac nie na 100% ten lek, a dokladnie chodzi o rodzaj konktetnych chorob. Tak ja slyszalam.

Właśnie o to chodzi,że u mnie nie stwierdzono żadnej choroby związanej z krzepliwością.ja wiem,że gdybym miała jakiś problem stwierdzony,to bym dostała z refundacją.

:D
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8zwh91a00.png]http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdj44jl219oi5a.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Lala ja jak dostałam plamień w 5tc to zadzwoniłam do swojej gin i ona powiedziała,żeby jechać do gabinetu i tam jej mąż(też gin) mnie przyjął bez kolejki.nikt nie mówił,że to zbyt wczesna ciąża żeby panikować.wtedy jeszcze serduszko nie biło,ale lekarz przypisał mi te zastrzyki i powiedział,żeby przyjść za tydzień.nie zaszkodziło to dziecku,a być może właśnie pomogło.po tygodniu zobaczyłam piękne duże dziecię.
może jedź gdzieś do gabinetu jak masz możliwość i zobacz co się wyprawia w tym twoim brzusiu.

:D
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1y43r8zwh91a00.png]http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdj44jl219oi5a.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Miodkowa ja mam clexane praktycznie od początku czyli od połowy 4 tygodnia, do tego duphaston, msgneb6, no spe,acard i Wit.D. Ok tydz.temu mialam usg był pęcherzyk i ciałko żółtkowe mowilam dr o delikatnych plamieniach, nic więcej na tym etapie nie jest mi pomoc, mam jechac za tydzień, ale na czwartek umowilam sie do giną na miejscu. Muszę wiedzieć co jest bo nie wytrzymam dłużej tego wariatkowa..
Ty dostałaś clexane ze względu na plamienia ? I pomoglo ?
Tulipko podziwiam te kobiety ..dla mnie to za dużo, poza tym do najmłodszych nie należę..

Odnośnik do komentarza

Mialam wszystkie badania, te hormony to kilkakrotnie..na zespól, mutacje, kariotypy, wszystkie ok, mam plamienie i co jakiś czas skurcze, gdybym mogla tu zaufać jakiemuś lekarzowi nie jeździłabym do kliniki kawal drogi, na izbie gin nie przyjmie skieruje na oddział a tam banda konowałów juz mialam z nimi do czynienia..zapisałam sie do lekarza do miejscowosci obok jedyny sensowny..

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Caroline leże już 3 tydzień nie robię nic męczącego nawet na krotki spacer wychodzę co drugi dzień..chcialabym zeby tym razem byl to krwiak..skurcze ustąpiły, przy okazji wizyty w toalecie brązowe brudzenie. Musze czekać do jutra..
leaan żadnego seksu od momentu pozytywnego testu:-) nawet mi to nie przyszło do głowy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...