9 miesięcy, ciąża

Wrzesień 2013

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ma-mmi

ma-mmi

IWA23
Witam:)

Ja dalej połamana,jest gorzej niż bylo i prawie nie umię chodzić, do jutra jak nie puści nic to mama pójdzie do mojego gin aby mi coś przepisał bo wczoraj w aptece nic nie chcieli mężowi sprzedać i na razie kuruję się maścią rozgrzewającą dla dzieci i syropem p.bólowym panadolem ale to nic nie daje czasami coś puści ale to na chwilkę.

Miłego dnia.

hej niedzielnie:-)))
Iwa mam nadzieje ze Ci szybko przejdzie, pamietam ze taki bol mialam w poprzedniej ciazy dokladnie tak samo ze chodzic nie moglam okazalo sie ze mam zapalenie drog moczowych i wyladowalam w szpitalu na kilka dni.
moze zrob badanie moczu.

--

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

27410 ma-mmi Kobieta, 40 lat, kraina snow
~IWA23

~IWA23

Jakoś cicho tu,u mnie bez zmian krzyż dalej boli a w dodatku córa ma coś z pęcherzem :(

ania0407

ania0407

ale tu u was kobitki cisza... ja w tym tygodniu dowiedziałam sie, że córke bede miała. Modelka już z niej bo wage ma poniżej normy a nogi długie jak na 26 tydzień hehe:)

--

30567 ania0407 Kobieta, 29 lat, chojnice
~IWA23

~IWA23

ania a no cisza,nikt nie pisze chyba się wygrzewają na słoneczku :)
Gratuluję córeczki,macie imię już wybrane :)

ania0407

ania0407

Tak mała Juleczka bedzie:) Nie miałam nawet dużo do mówienia hehe moj postanowił i basta:]

--

~IWA23

~IWA23

O to nastaw się że mała Juleczka będzie bardzo aktywna i żywa,wszystkie Juleczki jakie znam to takie żywe srebra będziesz przy niej bardzo aktywna ;)

ania0407

ania0407

heh no to bynajmniejj bede miała jogging:] i schudne co to teraz przytyłam. A ty co bedziesz miała?

--

~Mademoiselle

~Mademoiselle

witam wszystkie wrześniowe Ciężaroweczki! z ochotą przystępuję do tego zacnego grona :)

~Mademoiselle

~Mademoiselle

Dziewczyny, pobolewa Was czasem spojenie łonowe...? mi się zaczęło w tym tygodniu, takie nieregularne, w sumie niebolesne, ale strasznie dziwne wrażenie właśnie w samym dole pobrzusza, na spojeniu łonowym. Zastanawiam się czy to tylko rozchodzenie się kości...