9 miesięcy, ciąża

Wrzesień 2013

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~IWA23

~IWA23

gaga
iwonek
marcelinna ja mam tez dondole osobno bo chciałam na paskach;)

gaga ja mam nadzieje, ze nasze wrzesniowe bobasy przejezdzą zimę w gondoli;)

Wracając jeszcze do tych wózków- ja też mam nadzieję, że zima nie będzie w przyszłym roku trwała do końca kwietnia ;), ale pamiętajcie, że dzieci przejeżdżą w tych spacerówkach jeszcze kolejną zimę, a niektóre jeszcze kolejną. Oczywiście się nie upieram, tylko zwracam uwagę :), zresztą kupowanie spacerówki później, osobno, jest fajne, bo po kilku miesiącach użytkowania wózka ma się większe pojecie czego się po nim oczekuje i lepiej można dobrać do swoich potrzeb- ja kupiłam 3w1 przed porodem i w zasadzie nie wiedziałam na co zwracać uwagę, w zasadzie patrzyłam tylko na kółka i wygląd :)

Ja przy spacerówce patrzyłam aby były duże koła nie skrętne i aby spacerówka była mała,że jak np dziecko 2 letnie wiozę to aby mi nie było aż tak ciężko bo wielka spacerówka + spore dziecko = ciężko i nie wygodnie. :)
Zresztą ja nie widzę problemu wożenia dziecka w spacerówce,są do wózka śpiwory,osłonki na nóżki ;)

ma-mmi

ma-mmi

hej dziewczyny...
jejuuu co oni zrobili z tym forum. nasze listopadowki tez powoli sie przenosza na fb. a ja wogole nie moglam sie zalogowac za kazdym razem mnie wywalalo...
a ja jeszcze 8 dni i poznam plec.
mam nadzieje, ze dolącze do grona dziewczynek:-)))
pozdrawiamy.
Iwa23 ja mam termin na 23.09 jesli chcesz mnie wpisac

--

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

27410 ma-mmi Kobieta, 40 lat, kraina snow
~IWA23

~IWA23

ma-mmi
hej dziewczyny...
jejuuu co oni zrobili z tym forum. nasze listopadowki tez powoli sie przenosza na fb. a ja wogole nie moglam sie zalogowac za kazdym razem mnie wywalalo...
a ja jeszcze 8 dni i poznam plec.
mam nadzieje, ze dolącze do grona dziewczynek:-)))
pozdrawiamy.
Iwa23 ja mam termin na 23.09 jesli chcesz mnie wpisac

Już piszę wiadomość do redakcji :)

ma-mmi

ma-mmi

dzieki Iwa23
a tak na marginesie dziewczyny na sutki polecam purelan. bepanten trzeba zmywac przed karmieniem co jest dosc uciazliwe zwlaszcza gdy dziec sie bardzo upomina. purelan nie dosc ze jest skuteczny to i nie ma potrzeby zmywania go.

--

Trzy serca, jeden rytm

~IWA23

~IWA23

Ja też miałam maść co nie trzeba było zmywać i kupię sobię tę maść przed porodem aby sutki już smarować .
A ja jeszcze polecam własne mleko,super pomaga wystarczy wycisnąć,posmarować i zostawić aby trochę się przewietrzyły :)

ma-mmi

ma-mmi

podziekowala:-)))

--

Trzy serca, jeden rytm

marcelinna

marcelinna

ma-mmi
dzieki Iwa23
a tak na marginesie dziewczyny na sutki polecam purelan. bepanten trzeba zmywac przed karmieniem co jest dosc uciazliwe zwlaszcza gdy dziec sie bardzo upomina. purelan nie dosc ze jest skuteczny to i nie ma potrzeby zmywania go.

A dziękować za rady, dopiszę do mojej zakupowej listy :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxmw58pivoz.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrp0xqpkr6k7dxtk.png
aniołek w niebie- 04.11.2012 - 8 tc

29787 marcelinna Kobieta, 32 lata, Poznań
~IWA23

~IWA23

marcelinna
ma-mmi
dzieki Iwa23

A dziękować za rady, dopiszę do mojej zakupowej listy :)

A jak piszesz o liście to nie pamiętam czy miałaś ale jeśli chodzi o ciebie do szpitala to za pamięci dopisz sobie majtki jednorazowe,i wkłady pooporodowe ;)

Witam wtorkowo :)
Co dziś porabiać będziecie ?
Ja idę z córką do banku potem po obiad,potem poczekam na chłopców odrobią lekcje i pójdziemy na dworek troszkę pochodzić a wieczorem musze sie wziąść za szydełko :)
Miłego dnia :)

joasia1973

joasia1973

Ja myśle, że to maleństwo zaczęło kopać ale nie jestem pewna w 100 %. Kurcze, dzisiaj mialam w pracy kobiete z innego miasta z tej samej sieci hotelu , ktora miała mnie zastąpić jak pójdę na macierzyński, no i po tym co zobaczyła , jak ja mam dużo na głowie, odmówiła menagerowi. Stwierdzila ,ze to niemozliwe i nieludzkie to co ja robie. No i ze ona na nizszej pozycji jest tylko superwajzorem. Ogolnie fajnie, bo ktos z zewnatrz , znow im przypomnial ze to jedno wielkie wykorzystywanie. Tylko ja teraz ani nie mam widokow na zastepstwo , bo zadna normalna z doswiadczeniem nie przyjdzie tu pracowac a po drugie, jak zapragnelam byc tak ze dwa lata do przodu i rzucic to wszystko i szukac czegos , gdzies adekwatnego do moich umiejętności. Uff, musiałam to wypowiedziezieć, bo cieżko mi znów.

--

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

28102 joasia1973 Kobieta, 46 lat, Letterkenny, Irlandia