Skocz do zawartości
Forum

Zabawkowe hity


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ja się już gubię w tych zabawkach i nie wiem, co tu kupić dla prawie 2-latki i dla 3,5-latki, przeglądam nawet te zabawki roku, a potem czytam opinie w necie i okazuje się, że większość ładna tylko na obrazku, co zatem Waszym zdaniem jest hitem zabawkowym? Ja jak na razie ma na liście tylko puzzle...Zróbmy sobie może taką bazę zabawek, które kupujecie i swoim dzieciom i innym.

Odnośnik do komentarza

Margeritka właśnie odkryłam grę dla dwulatków:
-Drewniana wieża ze zwierzaków_Fisher Price.
Wygląda ciekawie. Gdybyśmy nie mieli już wybranej zabawki, to może bym się skusiła.
My zamówiliśmy dla córki (20m) grę "Króliczek" firmy GRANNA.
A dla brata będzie gra logiczna tej samej firmy "Wieżowce w budowie".
Hitem na pewno będą naklejki piłkarskie (dla fana tej dyscypliny sportu), właściwie mogłyby być tylko one i na pewno byłby szczęśliwy. Z rzeczy, które już przetestowałam z moimi dziećmi hitami okazały się"
- TIK, TAK BUM (Piatnik)- gra
- Brain Box (Albi)
- zestaw dla małego archeologa (wykopaliska szlachetnych kamieni/ skamielin/ dinozaurów)
- Gąski i lis (HABA) - gra_dla ok. 2.r.ż
- Kruk w ogrodzie (Haba) - gra_ dla ok 2.r.ż.
- Mata wodna z ciuchcią Tomkiem (Aquadoodle ) od 18mż.
- Spadające małpki (Matel) od ok. 2.r.ż. (choć w tym wieku następuje zmiana zasad, wygrywa ten, komu spadnie najwięcej małpek ;) Fajnie sprawdza się, gdy jest dziecko starsze i chce zebrać ich jak najmniej i młodsze, które ich pragnie...każdy zadowolony ;)
- Nogi Stonogi (Egmont) - gra
- farby w pędzelkach (colorino kids)
- puzzle
- książki :
Dla najmłodszych: "Bardzo głodna gąsienica", "Naciśnij mnie", "Miasteczko Mamoko", "Lalo gra na bębnie", seria o Kici Koci, wiersze Brzechwy, Tuwima, Brykczyńskiego, Frączek, Strzałkowskiej
Dla starszych: "Bolek i Lolek. Genialni detektywi", "Pippi Pończoszanka", "Emil ze Smallandi", seria o Mikołajku, "Moja mama czarodziejka", seria o Mamie Mu, seria o Panu Kuleczce, seria o Wesołym Ryjku, seria o Cioci Jadzi... i wiele, wiele innych.
Dla fanów : "Messi. Mały chłopiec, który stał się wielkim piłkarzem" (dobrze się czyta, czytającemu łza się w oku kręci...)

Odnośnik do komentarza

- nikawa napisała o króliku z granny o nim pomyślałam właśnie dla młodszych dzieci .. podobne do dzień i noc i innych tego typu ale ten króliczek to chyba najbardziej dla młodszych pociech.

- klocki, klocki, klocki i jeszcze raz klocki ;)
- z gier poleciłabym "patyczaki" i "figuraki" dla młodszych pociech
- lalka dzidziuś z akcesoriami typu butelka smoczek .. myślę, że też przypadła by do gustu małej panience

ponoć domek serii little people są fajne też ..
albo u koleżanki widziałam domek taki interaktywny .. z dźwiękami.. o już znalazłam chodzi o odkrywczy domek KIDDIELAND ..moje jak były małe i odwiedzałyśmy ową koleżankę to uwielbiały się tym domkiem bawić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...