Skocz do zawartości
Forum

Rozwiązanie w maju


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że powinnaś sobie przygotować kilka ubranek: body z krótkim i długim rękawkiem, bawełniany pajacyk lub śpioszki, drugie cieplejsze, moim zdaniem mogą być welurowe. Czapeczkę z uszkami bawełnianą i rękawiczoszki na rąsie. To taki lżejszy zestaw. Kocyk lekki. Tak naprawdę wszystko będzie zależało od pogody. Jest zasada, tak doradzają wszyscy, by ubierać dziecko o jedną warstewkę więcej, niż siebie. Kocyk na nózie zawsze się przydaje.
Jak będzie chłodniej, musisz ubrać cieplej. Moja niunia też przyjechała w foteliku ze szpitala, było gorąco, więc była ubrana lekko. Nie można za bardzo opatulać, by nie przegrzać Dzieciątka. Jak wkładałam rękę na plecki, za koszulkę, bo czytałam, że tak moźna też sprawdzić, czy dziecku jest ciepło czy chłodno, lub nie jest spocone. Jeszcze masz troszkę czasu, poszukaj takich ubranek, byś była zadowolona. Trzymaj się cieplutko. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, byłam u ginekologa kolejny raz wyszło, że z usg wychodzi 22 tydzień ciąży, z miesiączki 24 td. Lekarz mówi, że czasem tak się zdarza. Czy słyszałyście o takiej sytuacji ? I czy to znaczy, że planowany poród na 8 maja może się przesunąć o 2 tygodnie ?
ja miałam rozstaw tygodniowy, w szpitalu chyba bardziej zwracają uwagę na tę datę liczoną od miesiączki

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68042.png

Odnośnik do komentarza

Margeritka oby nie! Ja się tak stresuję faktem, że Mały przyjdzie na świat w zimie a ja mam doświadczenia w ubieraniu, spacerowaniu z takim Maleństwem tylko w sezonie wiosna, lato...

Olgaak wydaje mi się to całkiem naturalne, tymbardziej że cykle nie zawsze są regularne a jak się jeszcze przyplącze jakieś przeziębienie i przyjmujemy jakieś lekarstwa to wogóle może się nam poprzestawiać. U mnie różnica w 1 ciąży wynosiła 4 dni a teraz zaledwie 2 dni a i tak byliśmy w szoku, że do zapłodnienia doszło w czerwcu a My z Mężem obstawialiśmy lipiec;) Pierwszy Synek urodził się bliżej terminu z USG, jak będzie z drugim narazie nie wiem. Na pewno jesteś w dobrych rękach i skoro lekarz nie widzi nic niepokojącego w tej różnicy to jest ok:)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpranliwfmzs2gl.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09kddv4wg73.png

Odnośnik do komentarza

Olgaak, serdecznie gratuluję córeńki! Pewnie jesteś szczęśliwa.
Z przesunięciem terminu może tak się zdarzyć, ja też nie urodziłam wtedy, kiedy miałam termin, tylko zdecydowanie po...tym się nie martw, lekarz na pewno czuwa nad przebiegiem ciąży, skoro nic nie mówi, to znaczy, że wszystko w porządku, nie ma się czym martwić. Bardzo dobrze.
Nie martw się, wszystko będzie dobrze, zobaczysz. Ja też nic nie wiedziałam o dzieciach, wszystkiego uczyłam się na bieżąco, początkowo byłam tak samo przerażona, jak Ty. Nie ma się jednak czego obawiać, dasz sobie świetnie radę, każda młoda mama uczy się wszystkiego powolutku i ....daje radę. Jak już oswoisz się z tą nową rolą, będziesz naprawdę szczęśliwa. Jeśli będą Cię jeszcze wspierać bliscy, to naprawdę nie ma się czym martwić. Wszystkiego się nauczysz, a instynkt mamy też wiele podpowiada. Jeśli mogę coś doradzić.....dbaj o siebie i maluszka, nie martw się na zapas, by Kruszynka była radosna . Życzę zdrówka, pozdrawiam serdecznie. Trzymaj się cieplutko i nie zamartwiaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...