Skocz do zawartości
Forum

Dom samotnej matki


jaa11

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, mam 1,5 rocznego synka i mieszkam z jego ojcem(nie mamy slubu) u niego w domu razem z jego matka alkoholiczka. On sam takze jest alkoholikiem, dlatego chce stad uciec bo nie mam gdzie pojsc, ale boje sie ze jak pojde do mopru i one beda chcialy z nim rozmawiac to znow bedzie awantura, wiec czy mozna to zrobic dyskretnie i pk prostu"uciec" czy to musi byc cala procedura?i ile sie czeka na taka decyzje?

Odnośnik do komentarza

Sytuacja trudna ale nie trzeba się załamywać, posiadanie dziecka to duża odpowiedzialność, ale też ogromne źródło siły, pomysłów i wkrótce satysfakci z tego czego się podejmie kobieta. Dość zasadnicza sprawa to praca,czy masz prace lub czy masz możliwość starać się o pracę i żłobek lub przedszkole dla dziecka? Ojciec z prawnego pkt.widzenia ma prawo kontaktu(jeżeli sąd nie postanowi inaczej) z dzieckiem ale oficjalnie wszystko nabiera mocy prawnej dopiero po wyroku,czyli po zakonczeniu procesu,czyli po zlozeniu i rozpatrzeniu wniosku,wezwaniu i przesluchaniu swiadkow,a dopóki procedura by trwała (a to nie taka szybka sprawa) można ... może nie uciec,ale spróbować ułożyć sprawy "inaczej".

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...